Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

Kupim jurčke, večjo količino

Default avatar

sezona gob

Rada bi kupila večjo količino jurčkov pa me zanima ali kdo pozna koga, ki bi prodal. Vem da jih je precej v tem času vendar nimam časa jis it sama nabirat. Prosim Brkini ali okolica
Default avatar

zdenka cerar

Povej ceno in regijo iz katere si, ne bomo jih čez celo državo vozili,lahko dobim 200 kil, saj veš ni vse kaznivo kar je svinjarija
Default avatar

sezona gob

zdenka cerar je napisal/a:
Povej ceno in regijo iz katere si, ne bomo jih čez celo državo vozili,lahko dobim 200 kil, saj veš ni vse kaznivo kar je svinjarija
Tako velike količine ne bi, rabim samo za se in 10kg bo dovolj. Sem slišala da jih prodajo tudi po 5 eur za kg. Dala bi do 10 eur za kg, raje majhne gobe. Obala
Default avatar

Ena južna

sezona gob je napisal/a:
Rada bi kupila večjo količino jurčkov pa me zanima ali kdo pozna koga, ki bi prodal. Vem da jih je precej v tem času vendar nimam časa jis it sama nabirat. Prosim Brkini ali okolica
Na bolhi imaš tega ful, ne vem pa, če je glih na obali oz če dostavljajo tud na obalo

http://m.bolha.com/prehrana/hrana/gozdni-pridelki/
Default avatar

Inšpektorica Mirica

sezona gob je napisal/a:
Jaz tudi.
Default avatar

Ena ura

sezona gob je napisal/a:
vendar nimam časa jis it sama nabirat.
O, ja. Nimaš časa. V eni uri jih lahko nabereš polno košaro.
Default avatar

Diko

Kje jih lahko toliko naberem? Sem iz Ljubljane
Default avatar

Brina5

Ce prides v celje, jih dobis...ne glih 10kg ...neki pa ze..pa se nabirat si jih bos lahko sla...
Res je veliko gob letos..za vse dovolj...je pa res da bi lahko nekateri NE NOSILI 32KG GOB da komi 2 nosita...tega vam ni treba ...da jih lahko dobi tudi avtorica...
P.s. brez heca 32kg gob..sta nesla ..imela seboj vago.vem da tocno ni je pa tam tam..
Default avatar

Brina5

Ce prides v celje, jih dobis...ne glih 10kg ...neki pa ze..pa se nabirat si jih bos lahko sla...
Res je veliko gob letos..za vse dovolj...je pa res da bi lahko nekateri NE NOSILI 32KG GOB da komi 2 nosita...tega vam ni treba ...da jih lahko dobi tudi avtorica...
P.s. brez heca 32kg gob..sta nesla ..imela seboj vago.vem da tocno ni je pa tam tam..
Default avatar

Josko

Zivijo te mogoce se zanimajo jurcki