Forum: Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

Kupim jurčke, večjo količino

Odgovori Nova tema
Default avatar sezona gob 25 Sep 2017 15:38

Rada bi kupila večjo količino jurčkov pa me zanima ali kdo pozna koga, ki bi prodal. Vem da jih je precej v tem času vendar nimam časa jis it sama nabirat. Prosim Brkini ali okolica

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar zdenka cerar 25 Sep 2017 15:40

Povej ceno in regijo iz katere si, ne bomo jih čez celo državo vozili,lahko dobim 200 kil, saj veš ni vse kaznivo kar je svinjarija

Default avatar sezona gob 25 Sep 2017 15:45

Prikaži citatzdenka cerar je napisal/a:
Povej ceno in regijo iz katere si, ne bomo jih čez celo državo vozili,lahko dobim 200 kil, saj veš ni vse kaznivo kar je svinjarija
Tako velike količine ne bi, rabim samo za se in 10kg bo dovolj. Sem slišala da jih prodajo tudi po 5 eur za kg. Dala bi do 10 eur za kg, raje majhne gobe. Obala

Default avatar Ena južna 25 Sep 2017 16:17

Prikaži citatsezona gob je napisal/a:
Rada bi kupila večjo količino jurčkov pa me zanima ali kdo pozna koga, ki bi prodal. Vem da jih je precej v tem času vendar nimam časa jis it sama nabirat. Prosim Brkini ali okolica
Na bolhi imaš tega ful, ne vem pa, če je glih na obali oz če dostavljajo tud na obalo

http://m.bolha.com/prehrana/hrana/gozdni-pridelki/

Default avatar Inšpektorica Mirica 25 Sep 2017 18:42

Jaz tudi.

Default avatar Ena ura 25 Sep 2017 18:47

vendar nimam časa jis it sama nabirat.
O, ja. Nimaš časa. V eni uri jih lahko nabereš polno košaro.

Default avatar Diko 25 Sep 2017 20:00

Kje jih lahko toliko naberem? Sem iz Ljubljane

Default avatar Brina5 25 Sep 2017 20:50

Ce prides v celje, jih dobis...ne glih 10kg ...neki pa ze..pa se nabirat si jih bos lahko sla...
Res je veliko gob letos..za vse dovolj...je pa res da bi lahko nekateri NE NOSILI 32KG GOB da komi 2 nosita...tega vam ni treba ...da jih lahko dobi tudi avtorica...
P.s. brez heca 32kg gob..sta nesla ..imela seboj vago.vem da tocno ni je pa tam tam..

Default avatar Brina5 25 Sep 2017 20:52

Ce prides v celje, jih dobis...ne glih 10kg ...neki pa ze..pa se nabirat si jih bos lahko sla...
Res je veliko gob letos..za vse dovolj...je pa res da bi lahko nekateri NE NOSILI 32KG GOB da komi 2 nosita...tega vam ni treba ...da jih lahko dobi tudi avtorica...
P.s. brez heca 32kg gob..sta nesla ..imela seboj vago.vem da tocno ni je pa tam tam..

Default avatar Josko 12 Jan 2018 10:52

Zivijo te mogoce se zanimajo jurcki

Stran 1 od 1
Na vrh