Forum: Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

kupim domače goveje meso

Odgovori Nova tema
Default avatar eko cik 26 Jan 2014 15:06

Prodamo meso cike(9 mesecev),v poletnem času na paši, v zimskem krmljeno z senom in senažo.
Cena 8€/kg
Smo v drugem letu preusmeritve v ekološko kmetijo
Kraj:Poljanska dolina
www.turisticnakmetija.si
[email protected]
031 389 306 Gašper

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Leonn 18 Nov 2014 11:12

Pozdravljeni,

prodamo teletino iz ekološke reje, ki bo na voljo okrog 7. decembra 2014. Teleta so starosti 6 mesecev, krmljena izključno s pašo, seno in seveda meterino mleko. Meso je izjemne kakovosti, mehko, polnega okusa in manj mastno. Prav tako kot za nas je pomembna tudi prehrana naših živali in, da jim je omogočeno skozi celo, da se gibljejo v svojem naravnem okolju.

Meso prodajamo v paketih po 10kg, cena pa je 9€/kg.
Paket je sestavljen iz mešanega mesa ter kosti. Po želji stranke je možno posebej dobti telečjo pljučno in drobovino.

Nahajamo se v prekmurju - vas Selo blizu Moravskih Toplic.

Elisa: 051611257
Leonn: 040594883

Default avatar palvim 8 Mar 2015 12:02

Pozdravljeni !
Doma obcasno koljemo teleta do 3 meseca in pa mlado junece meso do 10 mesecev....vsa teleta in ostala zivina je krmljena brez gso...zaklano i pregledano je v klavnici,zraven je potrdilo. Mesar meso razkosa in pripravi stranki. Ce vas zanima me lahko kontaltirate na 070 430 492. Meso bo dostavljeno na vas naslov. Hvala in lp

Default avatar Sevsek 25 Avg 2015 08:15

Pozdravljeni,

če je kdo zainteresiran konec septembra bo na voljo govedina mladega bika, meso je načeloma spakirano v paketke, narejeni so tudi zrezki, mleto meso. oz po želji. Smo hribovska kmetija na obrobju Dolenjske. Kakšna večja količina je možna tudi dostava v Ljubljano. Info na mail: [email protected] ali 031 469 815. Lep pozdrav

Default avatar Tolminska 24 Sep 2015 07:17

Pozdravljeni, prodam goveje meso. Žival je stara dve leti in se pase za hišo na hribovski kmetiji. Koljejo nam v klavnici Tolmin, kjer je veterinarsko pregledano in ohlajeno. Polovica je že oddana, ostalo po paketih, oziroma četrtinah. Je hitro pokvarljivo blago, zato lahko kličite le do 30. 9. 2015. Informacije 041657911.

Default avatar solo 18 Okt 2016 12:12

Pozdravljeni!
Eni ljudje se mi res smilite! Mi imamo malo kmetijo v okolici Posavja, kjer imamo max. 3 glave živine. To se pravi, da delamo striktno na kvaliteti. (seveda vsi imamo še zraven službe, ker samo s tem se ne da živeti) Enkart na leto nekje v jeseni damo eno glavo živine v zakol v klavnico. Nekaj imamo za sebe drugo prodamo. Max. starost je dve leti. Seveda nimamo problema prodati, ker nas že celo leto sprašujejo kdaj bomo imeli meso. Prodajamo vsak kos posebej cena od 5-8€ odvisno od kosa mesa. Vendar kaj hočem povedati! Seveda tudi nekateri kmetje so pokvarjeni ampak kdor hoče stranko obdržati bo to naredil samo enkrat, ker drugič bo lahko sam imel ves meso sam doma! Pri nas živina jedo poleti samo frišno travo, ki jo kosimo, pozimi pa samo posušeno krmo, brez VSEH krmil, antibijotikov....Sedaj pa če je cena previsoka? Seveda imate v Sparu, Tuš-u, Mercatorju in marsi kateremu mesaru akcije!? Ja seveda so! Meso je že tedena ali dva v hladilnici in ko pride nova roba jo treba prodati!!! Če se ne proda se predala v čevapčiče...spet akcija in narod navali na Akcijo!!! Želodec se mi obrača, ko pomislin, da bi moral to jesti!! Je pa res zanimovo, da ljudje lahko kupujejo za 20000 € in več avtomobile, razne druge materialne dobrine za svoje telo, svoj želodec pa je veliko, če se da 8€ za ekstra prvo kvaliteto, ki je imamo mi doma. Malo se zamislite kaj jeste in če poznate pravega kmeta, za katerega veste kakšno kvaliteto ima NE BOSTE VEČ ŠLI MESTO KUPITI V TRGOVINO!!!

Default avatar Robik1 26 Apr 2017 20:41

Zbiram narocila za domace goveje meso. Poklicete me lahko na telefon 051218047

Default avatar Yo_ 27 Apr 2017 15:26

Kakšno meso? Kakšna reja?

Default avatar Robik1 27 Apr 2017 17:14

Prodam domaco govedno telica je stara 2leti.zbiram narocila na telefonsko 051218047

Default avatar Robik1 27 Apr 2017 17:16

Prodam domaco govedno zbiram narocila na telefonsko051218047 poklicite prosim ker sem mal na internetu

Default avatar Robik1 27 Apr 2017 17:22

Poklicite na fonsko 051218047

Default avatar Yo_ 27 Apr 2017 17:50

Ja, a na vprašanje je težko odgovorit? In poleg tega - lokacija, cena?

Default avatar kmetija1a 12 Sep 2017 12:36

051230153 Če bo slučajno kogarkoli zanimalo :) pohorje beef, ekološke reje, večinoma se kolje samo teletina. Ne poznam nikogar, ki bi od tega kmeta vzel in bil razočaran glede mesa.

Na vrh