Najdi forum

A mi, prosim, lahko kdo da napotek, kje bi lahko kupila SLADKI PELIN, ki se uporablja za pripravo čaja.

Ne najdem v lekarnah, ne v trgovinah za zdravo življenje, ne v običajnih trgovinah….

Zato prosim, če kdo ve, kje ga lahko kupim…kjerkoli v SLO.

Hvala!

Sladki pelin? Kaj ti bo? Ravno grenčina v pelinu je zdravilna, bolj je grenak boljši je. In ti bi kupila zgolj sladke plevce? O_o

Ali je to tisti, ki je zaslajen z umetnimi sladili kot sta ciklamat in aspartam (saharin)(povzročata možganski tumor)?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Sladki pelin je biljka, ki vsebuje stvari ki ubijajo rakaste celice. Zmotno je enačenje z navadnim pelinom, ki ga poznamo v Sloveniji

nova
Uredništvo priporoča

30 sadik sladkega pelina mi bo dozorelo čez 14 dni.
Ta vikend sem požel 25 že dozorelih sadik in pridelal cca 5 l. hidrolata, 150 ml eteričnega olja in dal sušit cca 2kg listov in cvetov (za čaj).
Sadiko ali dve vam lahko odtopim.

Sladki pelin (lat. Artemisia Annua L.) nima nič skupnega z navadnim pelinom (Artemisia Absinthium)… tako kot nima nič skupnega z ambrozijo (lat. Artemisia Psilostachya).
Edina povezava je da vse tri rastline sodijo v isto družino.

Sadki pelin je naravni antibiotik in antimikotik.
Dokazano je dvakrat bolj uspešen pri zdravljenju malarije kot kinin.
Artemisinin pa naj bi zelo uspešno (v kombinaciji z železom) zdravil raka.

Histrion…

a se da pri vas dobiti kapljice le-tega?

Eterično olje ali hidrolat?
Za kaj potrebujete?

Imam hidrolat, eterično olje, macerat in posušene cvetove.
Sladki pelin gojim zase in za prijatelje – manjšo količino pa vam lahko odstopim.

@pisibrisi

Pokličite me na 051 359 178

Se da kaj od tega pri vas kupiti? Predvsem mislim na sadiko?

Eterično olje ali hidrolat?
Za kaj potrebujete?

Imam hidrolat, eterično olje, macerat in posušene cvetove.
Sladki pelin gojim zase in za prijatelje – manjšo količino pa vam lahko odstopim.[/quote]

Alii obstaja moznost da bi tut jaz kupil sadiko ali dve ?

Pozdravljeni, nujno bi potrebovala čaj sladkega pelina…..Moj mail je [email protected]. A ga je še možno dobiti?

slatki pelin indiski gajim več let 040217465

Potreboval bi tri sadike oz. seme

maks 041727028

Pozdravljeni!

Hvaležna bi vam bila. če bi lahko dobila seme od sladkega pelina ali vsaj 2 sadiki.

Potrebovala bi ga za mamo. Morda se da dobiti tudi eterično olje od sladkega korena.
Pošljite mi lepo vas prosim po povzetju na naslov:
katja rocner
Sebeborci 9 a
9221 Martjanci

Vse dobro vam želim in lepe praznike!

semena zdravilni raslin dobiš po internetu, ja sam plačala prek interneta in iz indije dobila semena slatkeg pelina Artemisija Annua izraste do 60 cm navadni pelin izraste do 120 cmz time

sadike slatkeg pelina enoletne sadike 15 ev 040217465

slatki pelin artemisija annua indiski sadike enoletne 15 evr 040217465

pozdravljena enoletne sadike slatkeg pelina artemisija annua na voljo 8 sadik 040217465

Sadike sladkega pelina imajo v Žalcu, v vrtu zelišč ob ekomuzeju, po 3,65 evra za sadiko, enako kot za vse druge. Sadike so eko.

Ni lepo služit na račun bolezni sočloveka.

Gospa Dragica oziroma dado11 oziroma pelin11

Sadike, ki jih ponujate niso sadike sladkega pelina.

Sram vas je lahko – izkoriščanje tuje nesreče je vsega obsojanja vredno početje.

New Report

Close