Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice Kupim zdravilna zelišča za čaje

Kupim zdravilna zelišča za čaje

Naša babi, ki je do letošnjega leta skrbela za zdravilne čajčke, je žal že prestara in tako bi lepo prosila nabiralce zelišč, ki so pripravljeni slednja prodati, da me kontaktirajo na [email protected]

Spoštovani

Če ste še zainteresirani, mi sporočite. Imam nekaj na zalogi.

l.p Lidija

Pozdravljeni!
Tudi jaz nabiram zdravilna zelišča (v glavnem nabiram na Pohorju) in vam lahko prodam tista ki so že suha oz. se dogovoriva za nabiranje …

nova
Uredništvo priporoča

Jaz nabiram zdravilna zelišča samo po planinah od 900 do 1650 m visoko in na mojem vrtu. Na voljo je 50 različnih zdravilnih zelišč, sušenih na lesah v senci. Kontakt 040-843-750.

Prodam,zeliščne caje,m.dušica,melisa, ajda, meta ,žajblj,,kopriva ,bezeg,(pakirano po pol kg),Mazila ognjič,lubje hrastovo,smolnato mazilo.Tinkture ,materina dušica regrad korenina,arnika gorska tinktura ognjič v olivnem olju,šentjanževo olje intd…Vzglavnike ,polnenje z ajdo,ter vzglavnik poljen z piro,100%,bombaž.l.p. [email protected],ali tel.051 735 753

prodamo zeliščne čaje
– meta
– melisa
– majaron,
– timijan,
– žajbelj,
– pljučnik,
– trpotec,
– rožmarin,
– sivka,
– šentjanževka,
– rman,
– marjetice,
– trobentice,
– lapuh,…….

Prodamo tudi čemaž v olivnem olju

Kontakt: [email protected]

Prodam že pripravljene zeliščne čaje:
– proti prehladu,
– za dvig imunskega sistema,
– za ledvice in mehur,
– za pljuča,
– za jetra,
– za zniževanje visokega krvnega pritiska,
– čajno mešanico namenjeno sladkornim bolnikom,
– mešanico za čiščenje telesa, itd.

Na voljo pa so tudi najrazličnejša posamezna zelišča. Za več informacij me prosim kontaktirajte na: info(alfa)aurora-planet.com

Zelišča za čaje, kulinariko, sušenje http://trnovskazelisca.si/store/products/category/sveze-rezano-sopek/

Zlata rozga, kopriva, regačica in druga divja zelišča tudi na http://rozma.si/category/zdravilne-rastline/

Pozdravljeni,

imam za oddajo nekaj različnih vrst posušenih zelišč.

068/921-858

New Report

Close