Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice iščemo nekoga za košnjo trave in ostala (ob)hišna opravila

iščemo nekoga za košnjo trave in ostala (ob)hišna opravila

Nujno potrebujemo nekoga (natančnega) v Mariboru, ki bi nam redno prihajal pokosit travo, zakitat kakšno reč, pobarvat in zbrusit kakšno leseno reč, menjat žarnice, montirati gugalnico … Skratka vsa drobna dela, ki jih ženska ne more sama opraviti.

Se pravi rabiš kakšnega vrtnarje, vzdrževalca? Bi čistil tudi kakšne druge cevi?

Malo preveč gledaš Razočarane gospodinje…

Butast komentar!

Ko smo ostale same z mamo smo tudi me najele občasno nekega gospoda, da nam je prišel narest vsa ta drobna opravila, ki jih je prej počel oče. Tako je gospod prišel 2x na leto in kaj vem kaj pošravfal, spucal žlebove…. marsikaj.

Za to pa res ni treba da gledaš razočarane gospodinje, da si omisliš pomoč za stvari, ki jih ne zmoreš oz ne znaš.

aja žal pa nisem iz MB, tako da ti ne morem pomagati.

nova
Uredništvo priporoča

Pa saj ni treba, da ostanejo v hiši samo ženske in potem potrebujejo moškega za takšna opravila…. lahko je tudi družina ali kakšen starejši, ki ali nimajo časa ali ne znajo ker niso tehnični tipi ali enostavno ne zmorejo…..

Mi smo sicer iz Ljubljane, pa smo si tudi omislili takšno pomoč, obrezovanje drevja, košenje trave, pa tudi pospravljanje in likanje. Sami za takšne reči nimamo časa in se med tem raje posvetimo otrokom!

Ampak nekateri še vedno živijo v časih, ko je ženska gospodinja, moški pa postori vsa dela zunaj.

saj vse lepo in prav, poznam ljudi v MB, ki imajo tako pomoč (točno koga ne vem)… ampak

ženska, žarnico pa ja zmoreš zamenjat. al si iz kakega vica o tem, kolko ljudi rabiš, da zamenjaš žarnico prišla 🙂

(da ne bom preveč glasna, že dva tedna čakam, da se bo žarnica v predsobi sama zamenjala… nekak se noče, jo bo treba k temu pripravit:)

sicer pa… daj oglas v večer. za take stvari bo primeren kak malo starejši gospod, ki pa verjetno interneta ravno ne obvlada najbolje.

Halo!

Sodelavec mi je pravil, da je za svoj vikend najel g. Ureka 041 635 209, za košnjo in da je z njim zadovoljen. Številko in ime sem si zapisala v notes, ker bo morda tudi nam prišel prav!
Poskusi povprašat?

Je pa MB!

S svojo opremo vam strokovno pokosim vašo trato ob hiši,ker sem po profesiji vzdrževalec,lahko opravim tudi druga manjša popravila in dela.

041722477
DRAGO.

OPRAVLJAMO NASLEDNJE STORITVE:
– Čiščenje okolice –
Košnja trave
– Obrezovanje (grmovnic,drevja)
– Pometanje-grabljanje (listja, vej, trave, peska, kamenčkov)
-Zasajanje trave,rož,živih mej in cipres -Lopatanje oz.štehanje vrtov

VAŠO OKOLICO UREDIMO ZA VAŠE PRIJETNO POČUTJE!

o7o-930-678

sem poklicala enga majstra, da bi mi zaklepalnik popravu, mi je pa še curalnik frderbau…

Priporočam!

http://www.tonga.si/

Eni fantje iz slov. bistrice nudijo urejanje okolice in meno so postavili skaljnjak pred hišo pa je zaj res lepo. Pridejo tudi v mb. jaz sem zadovoljna z njimi lahko pa greste pogledat na njihovo stran http://[email protected]

čao čao!

Pozdravljeni.

Na področju Maribora in okolice se ukvarjam z urejanjem okolja in hišniškimi popravili. UGODNO!
Tel.:041 368 859

Matjaž

Rešim vsak problem okrog hiše!!

LP

070826726

TUDI V CELJU BI RABILI, ČE JE KAKŠEN

LP

Pozdravljeni!Opravljam vsa vzdrževalna dela pri hiši sem iz Maribora.Sem natančen in pošten.Za vse informacije me dobite na tel 041 883 033 lep pozdrav!

V Mariboru in okolici opravljam vsa dela za košnjo trave in ostala (ob)hišna opravila.

Dosegljiv sem na mobilni telefon 040 525759, pokličete me lahko kadar koli.

Lep Pozdrav Marjan

http://urejanjeokolice.si/

V Ljubljani pri nas v Jaršah za košnjo in lepa grmovja ter ostalo vzdrževanje okolja skrbi www.cistop.si storitveni servis, zelo so ugodni in pošteni fantje. Iskreno priporočam.
Lp

Take stvari si v Sloveniji omislijo in omišljajo skoraj izključno manjši in večji tajkuni! Taki pač, ki imajo velike denarje, če ne se takega igračkanja človek ne gre oz ne more iti (to je menda jasno)…se pač priuči opravit to kar ima sam.

A ni vseeno, kdo si to omisli. Važno, da plača in ima še kdko možnost dobiti delo, denar pa kroži, kot je treba. Pa niso samo tajkuni. Ene ženske si omislijo redno pomoč pri čiščenju hiše in likanju, zakaj si ne bi nekdo košnjo trave?

New Report

Close