Najdi forum

Jagode 1,2m višine

Zasledila sem reklamo za jagode, ki zrastejo več kot meter visoko. Ali ima kdo izkušnje z njimi, sadike plezalke Mont Everest prodaja IDEAL servis d.o.o iz Maribora. Prosim za kakšno vaše mnenje, hvala.

Nimam z jagodami, imam pa z Ideal servisom. Zato ti odsvetujem nakup.

Jaz sem jih kupila. Zaenkrat pridno rastejo. V dveh dneh se jim precej pozna. Bomo videli čez kakšen mesec.

nova
Uredništvo priporoča

Miu! Kdaj si jih naročila in kdaj si jih dobila? Jaz jih zdaj čakam že 3 tedne.

Tudi jaz sem čakala približno 3 tedne preden sem jih dobila. Sem že čist pozabila, da sem jih naročila, pa so le prišle.

Meni so takšni oglasi malo sumljivi in zaupam predvsem vrtnim centrom.

Tudi mi smo jih kupili in res pridno rastejo. Bomo videli, kako bo. Dobili smo jih pa v 1 tednu.

Jst predlagam, z jagodam nimam priporočam pa ideal servis, energetski ljudje

Ideal servis d.o.o., Vitkost d.o.o., ena in ista štala. Nikoli nobenega imena, samo eki poštni predali.

Prodajajo tudi razne shujševalne pripomočke. Nateg.

Vitkost d.o.o.-a kdo kaj ve o njihovih ostalih produktih? Al je res vse nateg?-Pa menda še nedovoljene substance uporabljajo.Ka pa še tiste tablete za povečanje prsi?-Larifari

Vprašanje za tiste, ki niste upoštevale mojega nasveta: koliko kilogramov ste jih že nabrale z njihovih sadik? No, nič hudega, vsaka šola nekaj stane in ta je bila še poceni…

Beži od njih.

Mik, sem upoštevala tvoj nasvet in jih nisem naročila. Sem pa zelo vesela, da si takole izmenjamo nasvete in izkušnje. Hvala!

čitno so me okrog prinesli, čeprav dajejo garancijo za preko 700 dni in je še kar nekaj časa. Na začetku je zgledalo prav dobro, zelo hitro so rastle, rast pa se je nato ustavila pri 15 cm in že nekaj tednov ne gre nikamor! Ta teden sem jih spet pognojila in bom čez kak teden videla ali se bodo kam premaknile ali bodo le navadne jagode.

Škoda da bi šlo v pozabo…

Res je mik, bo kmalu spet aktualno.

Je že…

Pa en lep dan želim, Joan

Ja, res je. Sem videla njihov oglas v prilogi Ona.

Lp

Tisti ki smo jih že kdaj kupili, jih letos prav gotovo ne bomo.

Imamo še polne zamrzovalne skrinje.:-(((

Še dobro, da vam ni zrasel krompir.

Mislim, da boljših jagod kot jih je imela naša babica, ne delajo več. :(((

New Report

Close