Najdi forum

Mož je pred kratkim prebral nek članek o čiščenju notranjih organov z grenko soljo. Sčisti jetra, žolč… ne poznam podrobnosti, je pa pisalo, da se ne sme vzeti več kot 2 g soli, kajti večja doza je lahko smrtna…..in ravno včeraj me je mož vprašal, češ, kdaj se bova odločila za to čiščenje. Malo v šali, malo zares sem mu rekla, da me je zadeve strah, ker “tako nežna kot sem” je morda zame že 2 g preveč. Malo sva se nasmejala, a me je strah na sebi eksperimentirat…..ima kdo kakšne izkušnje?

Grenka sol je močno odvajalo. Dobite jo lahko v lekarni. Vsekakor pa menim, da res ni vredno eksperimentirati. Organizem lahko prečistite na druge načine. Veliko sadja in zelenjave, brez poživil kot je kofein, alkohol, nikotin, malo rekreacije,….

Če imata navodila za to čiščenje in jih bosta upoštevala, ne bo nič narobe. Jaz sem to enkrat izvedla (piješ še grenivke in olivno olje…natančno se zdaj ne spomnim – je to to?) in ni bilo nič hudega.

Tudi dvomim, da bi kar umrla od te soli. Morda bi pri prekomernem zaužitju prišlo do hude diareje in dehidracije, ki bi lahko pri določenem stanju ali bolezni privedla tudi do smrti, ampak …. jaz mislim, da če to delaš samo preventivno, ni bojazni. Če pa imaš kakšno bolezen ali okvaro jeter, se pa raje posvetuj z zdravnikom.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem probal,ampak točno po navodilih.Od tega je že 2 meseca,pa sem še živ in ni bilo problemov.Če bosta oba z možem delala čiščenje potem rabita dva WC-ja.

Če je bilo uspešno čiščenje pa ne vem.

Sem računala na “zamik”.
Hvala!

Bojan – si naredil že tudi drugo čiščenje?

Ne še,predvidevam pa ta konec tedna.

Živjo!

Sem že naredila to čiščenje dvakrat, točno po navodilih in imam dobre izkušnje!! Vsakič shujšala za kakšno kilo! Učinek pa je bil tudi v jetrih – ker sem lahko opazila kar precej maščobnih kroglic (kot grah velike in zelene ali svetlorjave barve) pa tudi gošče, kar se je vse izločilo iz jeter. Postopek res ni prijeten, težko je piti raztopino grenke soli, pa tudi mešanico olivnega olja in grenivk, ampak po moje se splača – ko vidiš, kaj vse se izloči.

Lep pozdrav!

Ali se dobi brez recepta? Koliko stane?

hvala!

Večkrat sem uporabila grenko sol na začetku enotedenskega posta s sirupom Madal-bal. Veliko žlico soli (kakih 25g in ne le 2g!!!) sem raztopila v 2,5dl mlačne vode. Bilo je zelo učinkovito in brez težav, kot je zvijanje pri nekaterih drugih odvajalih.
Za 100g so mi v lekarni računali okoli 900 SIT

Jaz sem grenko sol našla tukaj: http://www.vilavita.si/izdelek/magnezijev-sultfat-grenka-sol/
Cena je 16,99 eur

New Report

Close