Najdi forum

Sinu se je na palcu na nogi blizu nohta- ne zraven naredila kot neka gnojna bunkica.
Kaj naj naredim, čebulo sem mu čez noč že dala kot obkladek in ni videti kaj bolje, v soboto bi pa želel biti čisto mobilen (ima tekmo).

Kako in s čim naj ta gnoj spravim ven, ker ga zelo boli ko hodi in se drgne ob drug prst.

Hvala in lp Lumpa

Naberi malo smrekove smole in mu daj na gnoj in zaveži. Včasih že med pomaga. Potegne vse skupaj ven. Lep pozdrav

pa v blagi raztopini hipermangana mu kopej nogo.dvakrat dnevno nej namaka po pol ure.barva pa nej bo tko k rose.se dobi v lekarni.
nia

nova
Uredništvo priporoča

tea tree zna pomagat

Smola- topla je po moje za odstranjevanje bradavic.
Mislim da tu pomaga (nisem prepričana) švedska grenčica – Perivo ali pa kapljice od Justa 31 ali pa zelje.

LP

V lekarni se dobijo tudi neki lističi ki jih prilepiš na gnoj in ga sesajo vem. Zelo dobra zadeva.

Meni je pa babica pomagala tako, da je na košček gaze dala žličko skute in vse skupaj čez noč zvezala čez gnojno bulco. Pomaga, 100%.
LP!

hahaahah jaz sem si pa samo obliž dal gor pa mi je gnoj ven potegno pa je to bilo to.

Lp!

jaz sem star 17 let in imam zagnojen prstanec na roki. imam rdeckasto obarvanega do prvega sklepa na prstu.pred dnevi sem ze bil pri zdravnici a mi je napisala le kremo ‘garamycin’.ampak jaz bi v prihodnjem tednu že potrebovav prst v normalnem stanju. ali ima kda kakšno hitro in zelo učinkovito metodo da se rešim te težave?

Vzemi šivanko jo malo skuri na ognju da se razkuži. potem rahlo prebodi prst in povij s povojem.
lp
Jernej


res je zelo pomaga zahvali se mu sem že prakticiral sploh ne boli.

New Report

Close