Najdi forum

Ali obstajajo kakšna zelišča za blaženje hemetoidov. Trenutno sem v stanju ko me tako hudo boli da bi najraje kar znorela. Ne morem sedeti iti na potrebo, spati skratka boli me hudo.
Kaj naj naredim? Imam pa bolj notranje kot zunanje zato je problem še hujši. Modulex krema me zelo peče tako da ta odpade.

Hvala za kakršen koli nasvet in pomoč.

Ognjič. Poišči pa kremo, ki res vsebuje ognjič (da ni samo obarvana) in naj ne bo premastna.

DRAGA JOŽICA ZELO POMAGA JUSTOVA t3 KREMA – NARAVNI ANTIBIOTK, LAHKO MAĆŽETE NOTRANJE IN ZUNANJE HEMEROIDE, JE ZELO UČINKOVITA, PRAV TAKO VAM PRIPOROČAM DEO INTIM PRAV TAKO OD JUSTA, KI BLAŽI VNETJA.

nova
Uredništvo priporoča

Mojca3, kje se pa kupi Justova t3 krema?

lp

o tem je bilo pa že veliko polemike, pobrskaj malo po starih zadevah na “zeliščih”

npr. http://med.over.net/phorum/read.php?f=115&i=375&t=375

pa tudi najdeš naslov

NA PREDSTAVITVAH OD SVETOVALK JUSTA, ČE NE MORETE DO NJE MI SPOROČITE IN VAM JO BOM NAROČILA.

Draga Manca,

vem, kako to izgleda, ker se s to težavo sama srečujem že od otroštva. Sama sem uporabljala Faktu kremo in svečke (mislim, da je Faktu močnejši kot Modulex), vendar pa sem morala Faktu pri mojem stanju uporabljati kar nekaj časa, da so se stvari umirile. Na koncu koncev tudi to kasneje ni pomagalo, tako da sem se odločila za poseg.
Kot vem, je pri hemeroidih, posebej zunanjih, zelo pomembna tudi higiena (po potrebi je zelo priporočljivo, da se umiješ z mrzlo vodo). Jaz sem uporabljala tudi higienske robčke pri hemeroidih (od Leka). Zelo pomembna pa je tudi prehrana, bogata z vlakninami (zelenjava, sadje, oreščki, polnozrnate žitarice, …). Predlagam ti, da si ogledaš spodaj navedeni naslov.

imela sem faktu svečke vendar so me pekle. a tebe ne??

Jaz sem uporabljala oboje mazilo in svečke, vendar me je čez cca dva dni začelo srbeti.

Ja poznam oboje. Mene pa blazno peče in tako da bi si najraje celo rit ven potegnila. Pa tudi modulex me peče in mojo kolegico tudi. Ne vem kaj naj še naredil? Zmešal se mi bo tako me že dva tedna boli. Ne, ne grem k zdarvniku tam sem bila že prevečkrat v zadnjih petih letih tako da me zaradi hemeroidov ne spravijo tja.

Poleg vseh navedenih stvari, sem uporabljala tudi kremo Mazilo za hemeroide od Galenskega laboratorija. Krema je bolj take drap barve. Po tej kremi me ni nič srbelo ali peklo. V zgoraj navedenem postu sem ti dala tudi link zato, ker mislim, da so zraven tudi nasveti kako se lotiti problema (seveda če ga lahko sam rešiš). Sicer ne vem pri katerem zdravniku si bila (predvidevam, da pri splošnem), vendar ti toplo priporočam, da se obrneš na kakšnega proktologa… Iskreno povedano, samo sem preveč let (desetletja) odlašala ta obisk, samo na koncu so se stvari tako obrnile da sem morala iti. V glavnem hočem ti reči, da sem se bala pregleda za prazen nič. Se mi je pa problem s hemeroidi zelo poslabšal med nosečnostjo in po porodu. Takrat sem si kupila tudi tisti povšter z luknjo na sredini od Sanolaborja.

Ali se katera od navedenih krem dobi brez recepta v lekarni?

Ali je možno, da so to tudi hemeroidi, ko me je zadnjič full bolelo, ko sem … khmmm… kakala.. :)) Drekec je bil full trd in predvidevam, da je zato bolelo. Malo sem si tudi takrat ranila črevo. Sicer me nič ne boli, ampak še kakšen teden po tem dogodku me malo boli, kadar grem… In kakšna kapljica krvi je na papirju, ker očitno ranim tisto ranico. Sicer pa ne čutim ničesar tam spodaj.

Vsako mnenje bo dobrodošlo. Hvala!

sonček*

za hemeroide zelo pomaga krema iz Aloe vere in First, ki ima poleg aloe še precej drugih naravnih zvlečkov.

Pri kolegici so hemeroidi izginili s to nego, kombinirala pa je še s bioterapijo po metodi Zdenka Domančiča

Pozdravljene.

Prebrala sem vse o vasih tezavah. Če bi se katera od vas zelela znebiti te nadloge … ki nastane zaradi…. pa da nebi filozofirali.
Nebom govorila o kremah in stvareh ki omilijo bolecine ampak o prehrani, ki bo resila bistvo vasih problemov.
Govorim vam iz lastnih izkusenj tako da sigurno drzi.

ČE je katera zainteresirana mi lahko pise na
[email protected]
da se dogovorimo za individualen sestanek.

LP

Andreja

\"Vse kar jemo, nas gradi in spreminja. Od tega, kar smo s hrano vnesli v naš organizem, je odvisna naša moč, naše zdravje in naše življenje\"

Tudi jaz imam večkrat te težave, pa ne vem, kako naj pomagam…?

Krema teea tri od justa ful pomaga preizkuseno pa hladit z ledom fe so zunanji tri dni pa sem ze bolsa

Pozdravljeni,

ker mi vsako leto paradižnik uniči plesen, sem se letos odločila za nakup koprene za paradižnik. Sedaj me zanima, ali jo moram imeti spuščeno samo zvečer ali čez dan tudi? Ni mi jasno, saj tudi na njej piše UV zaščita. Kakšne pa so vaše izkušnje z kopreno? Se obnese kaj drugega veliko bolje?

Hvala za odgovore, lep pozdrav.

Hemeroidi in zelišča http://trnovskazelisca.si/tag/hemeroidi/

New Report

Close