Najdi forum

zamaščena jetra

Kaj priporočate?

Hvala

..imam en zelo star recept…namenjen prav zamaščenosti jeter, menda je sploh najboljše zdravilo za vse tegobe, ki so povezane z jetri…..pa tako preprost je in glede na sestavine..tudi , če ne pomaga…škodil vsekakor ne bo….

….skuhaš kostanj ( pravi kostanj ), da olupiš in daš v kozarec, čezenj pa natočiš domač, čisti med. In potem vsak dan poješ 3 x tri kostanje , pravijo , da pred jedjo.

…pa povsod je rečeno…jetra za jetra…se pravi , jej čim več jeter…

V lekarnah se dobi čaj prav za jetra.

nova
Uredništvo priporoča

Ko sem se ubadala s trigliceridi in holesterolom, sem prišla do jeter, največjega in najpomembnejšega organa v telesu. Poleg raznoraznih nemastnih, nemesnih in nesladkih diet se mi je zdelo najpomembnejše to, da se 3 do 4 ure pred spanjem ne je, kar omogoča jetrom, da počivajo in se regenerirajo. Poleg tega sem našla še nekaj asan joge, ki tudi delujejo proti mastnim jetrom. Lep pozdrav.

Živjo!

Priporočam ti čaj JETRAGAL, ki ga dobiš v lekarni. Najboljša rastlina za obnavljanje, razmaščevanje jeter in odpravljanje strupov z njih je PEGASTI BADELJ, ki se dobi tudi pri nas na tržnici v BTC.Je pa ta rastlina prisotna tudi v čaju JETRAGAL. Poleg tega je zelo znana tudi ARTIČOKA. Jaz sem imela virus hepatitisa C in ta virus jetra zelo poškoduje. Poleg zdravil sem redno uživala PEGASTI BADELJ in moja jetra so popolnoma obnovljena. Poleg tega pa so za jetra strup – mastna prehrana, alkohol, meso (razen pustega mesa), uporabljaj samo olivno olje.

Lep pozdrav

lepo pozdravljeni,mam obložena zamaščena jetara in napad alergije zaradi jetar kar nedelajo pravilno.tko da končam na urgenci,in se borim že 6 let.alergična nisem na nobeno stvar teste sem delala.hvala

Priporočam vam čaj iz kijastega lisičjaka – kontakt 040 843750

zanima me če lahko tudi diabetiki jedo kostanj v medu , hvala za odgovor.

Semena pegastega badlja

– znižuje holesterol v krvi
– čisti jetra (strupi, toksini, alkohol)
– obnavlja jetrne celice, jih čisti in razstruplja
– dviguje imunski sistem
– razgrajuje holesterolne odložke (zamaščena jetra)
– znižuje krvni tlak
– blagodejno vpliva na srce in ožilje
– lajša menstrualne težave
– znižuje krvni sladkor
– pomoč pri prekomerni teži
– antioksidant
– zmanjšuje možnost obolenja z rakom na prostati, prsih in jetrih
– pomaga pri žolčnih težavah
– zdravi zlatenico
– uporablja pri zdravljenju ciroze jeter
– uporablja pri zdravljenju belega toka
– uporablja pri zdravljenju bolezni maternice
– izboljšuje prebavo

Jetra so življenjsko pomembna, ker presnavljajo ogljikove hidrate, beljakovine in maščobe. Tvorijo in izločajo žolč, ki sodeluje pri prebavi, ter razstrupljajo škodljive snovi. Vsaka jetrna poškodba, tudi zaradi delovanja različnih strupov, lahko okvari normalno jetrno delovanje.

Pegasti badelj je tisti, ki pomaga uravnavati delovanje jeter. Večji odmerek vzamete, bolj je učinkovit, kajti gre za izrazito neškodljivo rastlino, ki pravzaprav nima nobenih neželenih stranskih učinkov.


Katerere asane?

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Lp… A ste ga uživali, da poznate vse to?

New Report

Close