Najdi forum

Odkup kostanjev-kje

Ali morda ve kdo če kje odkupujejo kostanje,Mb,okolica.

Lep pozdrav!
iskreno povedano mene tud to zanima kje odkupujejo kostanje!
tak da če ima kdo kakšne informacije, že naprej hvala!

byby david

Mogoče kdo ve kje v območju LJ in Primorske odkupujejo posušene regratove cvetove ali druga zdravilna zelišča.
Vsak odgovor je priporočen.

nova
Uredništvo priporoča

sdasdasd

Pozdravljeni, mene tudi zanima kje odkupujejo v okolici slovenske bisrice do maribora, zadruge letos ne odkupujejo več… cena na tržnicah pa se vrti okoli 1,5-2,5 € edino če bi se dalo komu na tržnici prodat,…lp

kakšen kostanj prodajaš, če veš sorto, če ne pa napiši kako je velik in koliko je črviv in kakšna je cena.

sorta: Castanea sativa Mill.- gozdni, niso maroni. veličina pa je mešana, eni so ful velki, eni so mal manjši. ta večji so ziher okol 2-3cm v širino, če lahko tako rečem, ker ne vem kako drugače razložit, v glavnem jedilni, jaz jih že par dni jem kuhane, al pa pečene. cena pa je 1,70€/kg
črvivih pa ni skor nič, no odkar jih jaz jem, nisem niti enega črvivega dobla, tko da lahko rečem da so zdravi (ne-črvivi)

1,7 eur je za mene preveč, ker so za prodajo.Mi jih prodajamo po 1,8 eur.
Jaz jih kupim po 1 eur.

žal ne bo šlo, ker jaz jih sama nabiram in prodajam naprej po 2 €, ne zdi se mi pa fer, da bi jaz se matrala jih pobirala in pol prodala nekomu za 1 € on pa zaslužu 0.80€ samo s prodajo,…moje roke so pa cele popikane,..tko da to ne bo šlo,..zaenkrat sem najdla kupce ki mi kupujejo po 2€. Žal in brez zamere,….mogoče minimalno 1,50€ bi še šla manj pa sigurno ne..

pa še to gor sem se zmotla, manjši so 2-3cm, večji pa 4-5cm.

TUDI JAZ NABIRAM KOSTANJ IN BI GA TUDI PRODALA CENA PO DOGOVORU
LP ANJA

KAKŠEN, jaz ti ga prodam po 1, 1 euro.Velik je-premera od 4 do 5 cm.Nabral sem ga 200 kg-če vsega kupiš ti ga dam za 220 eur.Nabiral sem ga 1 teden.Če bi ga 1 mesec, bi zaslužil 900 eur.Moja plača pa je 440 eur.Torej bi kar dosti zaslužil.

Tudi mene zanima, če bi kdo kupil kostanje. Prodam jih po 1€ / 1kg. Okolica Ptuja.

Prodam zelo lep kostanj, sveže nabran, lahko tudi z dostavo okolica MB in sicer po 1EUR. Če je kater zainteresiran sem na cifri 070297075 … Grega

Prodam kostanj maron, debel po 6 eur, drobni po 3.5 eur

prodam kostanje po 1 eur. tel. št. 041337823

Zdenka, od kje pa si?

zdenka od kje pa si?

Sprejemam naročila za prodajo sveže nabranih kostanjev. Cena za kg je 1.10 evra. Lep pozdrav.

Sprejemam naročila za prodajo sveže nabranih kostanjev. Tudi velike kolikčine. Cena za kg je 1.10 evra. Lep pozdrav. Informacije; 041-283-475.

Kako si lep, ti moj kostanj,
ko se na sončni jasi lesketaš,
stopila sem na tvoj prag zeleni,
ti si me spoznal in se mi nasmejal.

Zbiram naročila za prodajo sveže nabranih kostanjev, lahko tudi večje količine. Okolica Ptuja, Ormoža, maribora. Gsm; 031-566343. Lep pozdrav.

New Report

Close