Najdi forum

Lep pozdrav vsem!

Zanima me, ce mogoce kdo ve, kje bi se dalo kupiti oz. dobiti ČEMAŽ, ki ga mnogi uporabljajo namesto česna kot začimbo. Vem, da se ga da nabirati, ker v tem čas raste…. ga je mogoce kdo zasledil na kaksni trznici?

Hvala za info in LP

pojdi v gozd in si ga naberi….ga je povsod kot trave…..

Ja tudi pri nas je tako, pojdi v gozd.In samo povohaj list, da bo imel res vonj po česnu…ker cveti sedaj še ne…še malo, pa bo tudi cvetel.

nova
Uredništvo priporoča

Paz, da ga ne boš zamenjal s čim drugim, na to foro so se lani že fin zastrupili. Sem ga pa lani ogromno videla na Ulovki, bilo je konec maja, takrat tudi belo cveti. Lahko si ga izkopleš in posadiš doma, meni dobro uspeva.

POZDRAVLJENI ! POSADILI SMO KIVI IN ME ZANIMA ČE LAHKO IZ NJEGA NAREDIM SOK ALI MARMELADO. ČE KDO VE, NAJ MI PROSIM NAPIŠE RECEPT.

LEP POZDRAV INA

pozdravljeni
jaz ga nabiram in če ga kdo rabi mu ga prodam brez šmarnic 🙂
031498319

Pozdravljeni,

s kod pa ste…jaz bi ga nujno rabila 100 g.

lp

Čemaž imajo posajen v lončke

http://www.trnovskiokusi.si/sveza-zelisca-zacimbe-prodaja.html

Če kdo rabi, želi, vam ga z veseljem naberem….Info na mail [email protected]. Lep večer!

Spoštovani G. Andrej in vsi, ki jih zanima odkup čemaža… Sem iz Bele krajine natančneje iz Suhorja pri Metliki in pri meni lahko kupite čemaž. Nabiram ga vsak dan svežega in pakiram v vrečke po 0,5 kg…
Cena: ( za kilogram )….10€
Naročila sprejemam na [email protected]

Pozdravljeni, prodam sveže nabran čemaž. Kupite ga lahko kmalu za tem, ko pride iz gozda, tako bo poln vitaminov. Pripravite zdravilno juho iz čemaža, rižote s čemažem, izjemno zdravilen skutin namaz s čemažem (sveža skuta z lanenim oljem in sveže narezanim čemažem je eno najmočnješih naravnih zdravil proti raku in odličen zajtrk ali malica). Nabiram ga na prostranih in mogočnih Gorjancih (Dolenjska). Nabiram tudi večje količine, za gostinstvo in za vse, ki bi želeli pripraviti večje količine čemaževega pesta (vloženega čemaža v olivnem olju in soli). Dobite lahko tudi regrat. Za dostavo in ceno se dogovorimo sproti. Pišite mi na: [email protected] in vas pokličem. Pika

New Report

Close