Najdi forum

Dr. Škraba, Dr. Krmelj

Pozdravljeni,

Mene pa zanima ali ima kdo od vas kakšne izkušnje z Dr. Darjo Škraba ali njenim soprogom Dr. Tomaž Krmeljem. Imata skupno ordinacijo na Tacenski 120 v Ljubljani.
Zanimajo me izkušnje, rezultati zdravljenja ipd.

Najlepše se zahvaljujem vsem.

Jaz imam odlično izkušnjo z njima, le to da sta samoplačniška in zelo zasedena. Sem pa odpravila vse moje težave z njuno pomočjo. Ona tudi predava in sem bila tudi na predavanju.

Pozdravljena,

jaz sem bila odebno pri dr. Škrabi in sem se pozanimala nekaj o njeni terapiji ter o terapiji njenega partnerja. Ne vem pa točno, kakšne težave so prisotne pri tebi, zato mi malo bolj razloži, prosim.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz lahko le toplo priporočam! Sem dr. Krmeljevo priporočila že marsikomu in vsi so bili več kot zadovoljni in tudi taki, ki so že zamenjali več terapevtov, so bili nad njo navdušeni. Zame je tako s strokovnega kot s človeškega in osebnostnega vidika resnično izjemna: ima ogromno znanja, visoko mero senzitivnosti in empatije, zelo hitro vidi bistvo problema, ki pa ga vedno obravnava z veliko mero občutka do posameznikove osebnosti. Verjetno pa vsak terapevt ni za vsakogar, saj vsakemu ustreza drugačen pristop. Terapevtka se trudi, da bi bila pomoč dostopna čim širšemu krogu ljudi, zato z možem organizirata tudi seminarje in delavnice, ki so nadvse poučni in tematsko zanimivi za vsakogar (niso zasnovani le terapevtsko), cenovno pa so zelo dostpni. Podobno je s terapevtskimi skupinami, ki jih organizira skozi vse leto. S tem lahko človek prihrani marsikatero uro individualne terapije, hrati pa se veliko nauči. Individulane terapije resda niso poceni, so pa cenovno povsem primerljive z ostalimi terapevti (psihiatri). Mislim, da jim celo določa zdravniška zbornica. Koliko terapij kdo potrebuje, pa je zelo individualna stvar. Jaz sem zelo hitro dopolnila tisto, kar je bilo potrebno, naučila sem se ogromno in sem za to še danes njej in njenemu možu, ki je terapevt medicinske hipnoze, po mnogo letih zelo hvaležna.

New Report

Close