Forum: Psihiatrija

Psihična stiska, strah, fobija, anksioznost, panika, terapija, uporaba zdravil, diagnoza, depresija, psihoza, bipolarna motnja, pomoč in svetovanje ob življenjskih dilemah.

Dr. Škraba, Dr. Krmelj

Odgovori Nova tema
Default avatar speglarca 4 Jul 2006 15:19

Pozdravljeni,

Mene pa zanima ali ima kdo od vas kakšne izkušnje z Dr. Darjo Škraba ali njenim soprogom Dr. Tomaž Krmeljem. Imata skupno ordinacijo na Tacenski 120 v Ljubljani.
Zanimajo me izkušnje, rezultati zdravljenja ipd.

Najlepše se zahvaljujem vsem.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar baloncek05 3 Avg 2006 15:42

Jaz imam odlično izkušnjo z njima, le to da sta samoplačniška in zelo zasedena. Sem pa odpravila vse moje težave z njuno pomočjo. Ona tudi predava in sem bila tudi na predavanju.

Default avatar objokana 7 Avg 2006 02:24

Pozdravljena,

jaz sem bila odebno pri dr. Škrabi in sem se pozanimala nekaj o njeni terapiji ter o terapiji njenega partnerja. Ne vem pa točno, kakšne težave so prisotne pri tebi, zato mi malo bolj razloži, prosim.

Default avatar aborescens 10 Nov 2017 12:00

Zdravo

K dr. Škraba Krmelj odsvetujem. Sva hodila z možem. Terapije trajajo tudi po 10 let, (pravi, če so
hude rane). Imata velik pohlep po denarju. Pošilja te k možu, pa k drugim njenim kolegom,
tako si delijo stranke (in seveda zaslužke), pa vseeno ne pomaga, ker probleme, ki se
odprejo npr. na njeni partnerski skupini, pometa pod preprogo. V bistvu ni intenzivne
terapije, pogovarjamo se tudi o vremenu.... Vse zeloo drago. Sva porabila cca 10.000 EUR.
Pa bi še lahko nadaljevala, ker kar ni konca in ga tudi ne more biti, ker dela ljudi odvisne
od sebe. Njena terapija temelji na tem, da najprej ženo prilagodi možu oz. jo bolj obdeluje.
Sicer prijazno, pa vendar, ostane veliko krivde. Kar je nisem dobila v otroštvu, sem jo pa
kasneje pri njej. Skratka predvsem ne varčuje z našim denarjem. Ko si pa v resnični
stiski (sama sem jo poklicala samo 1x v vseh letih obiskovanja v uradnem času, pa je rekla
izjemoma - žalostno, res sem se počutila na tleh), pa ti ne pomaga, kljub temu, da ji
plačuješ izjemno drage terapije, skupine (lahko tudi več skupin). Če gre terapija čez
uro, zaračuna vsako minuto, tako, da na koncu ne veš ali boš plačal 100, 120, 150 EUR .
Ne morem pozabiti partnerske skupine, kjer je začela eni od žena govoriti, da naj si
raje, kot kupi novo torbico, da v dobrodelne namene. Ali zato naj plačujem skupino,
da bo dajala občutek krivde nekomu.

Zaposlene pa zelo slabo plača oz. jih zna dobro izkoristiti. To sem izvedela kasneje,
in tega ne želim več podpirati. Tukaj se pa nič ne počuti krivo, kje je torej njena vest.

Še dobro, da nisva hodila v neskončnost, ker bi ostala že čisto brez denarja. Sva pa potem
nekajkrat šla drugam in sva videla razliko. Dejansko ni dobro, da terapije trajajo toliko let.

Nekateri so hitro videli stanje in tudi hitro odšli od nje. Na žalost sva midva predolgo
vztrajala.

Lep pozdrav vsem

Stran 1 od 1
Na vrh