Najdi forum

Lep pozdrav!

Imam eno težavo, katero ne znam sama rešiti in upam, da mi boste lahko Vi pomagali!

Stara sem 23 let. Že pet let imam resnega fanta. Ni moj prvi fant, vendar pa je on tisti s katerim sem izgubila nedolžnost. Torej nisem imela spolnih izkušenj pred njim, ravnotako tudi on ne. Načrtujeva poroko in do tu je vse o.k. Težava pa nastopi pri omenjenem, pri spolnih odnosih. Ta pa je, da jaz nimam pretirane želje po tem. Težko me pripravi do tega. Pravi, da sem kot stara lokomotiva. Saj ko se “ogrejem” potem gre o.k., ampak do takrat pa …. Vedno potrebujem neko spodbudo. Včasih je dovolj že seksi prizor, da me “zagrabi”. Pa še nekaj je, saj ne da bi me to motilo, ampak povem pa lahko, da nikakor ne morem dvakrat v roku par ur, kaj šele v roku ene ure.

Kaj je narobe z mano?!?!?

P.S.: Res je,da večkrat ko sva v kakšni družbi moški stokajo, kako žene težko pripravijo do odnosov, vendar one so stare 26-30 let jaz pa 23, s tem, da tudi pri 18 ni bilo drugače.

Upam, da mi boste lahko pomagali.

Hvala!

Spoštovana Marjeta,
spolni odnos je preresna reč, da bi jo prelahko jemali in preveč izpostavlja oba partnerja, da bi si zanj smel lastiti zasluge ali si pripisovati krivdo eden ali drugi.Tako kot se slavnostna večerja začenja z zanimivim povabilom,posebnim vzdušjem,izbrano gasbo in ogledovanjem jedilnika, vprašanjem po osebnih željah, ki jim sledijo hladna in topla predjed, lahka in glavna jed ves čas s pozorno postrežbo, ki se zaključi s “fruit flambe”, tako mora tudi mikaven spolni odnos vsebovati vse potrebne dejavnike v pravilnem vrstnem redu.Ne ženite si k srcu, če v spolnosti dajete prednost ” slow foodu” pred “fast foodom” ,morda prav vi veste,kaj je pravi užitek.Vaša naloga je torej,da “stari lokomotivi” privoščite vse tiste posege,ki so potrebni, da jo spravijo v pogon,v skrajnem primeru pa zamenjajte nespretnega kurjača za spretnejšega.

New Report

Close