Najdi forum

POTREBUJEM POMOČ

Lep pozdrav! Najprej bi opisal moj problem ter vas prosil, če mi pomagate, ker tako življenje ne bom mogel več živeti!! Namreč star sem 23 let ter sem neprestano zadržan. Imel sem resno zvezo z svojim bivšim dekletom štiri leta ter se navadil na takšno življenje z njo. Sedaj ko je minilo nekaj časa od kar sva šla narazen me še vedno boli ter se ne moram nikakor vključiti v novo življenje neprestano jo pogrešam pa čeprav ima fanta. Veliko krat hodim ven z prijatelji ter se( zabavamo ) to mislijo vsi okoli mene kajti jaz namreč silim samega sebe v dobro voljo kar je daleč od mojih občutkov. Tudi ko vidim svojo bivšo se delam češ koko mi je zdaj uredu. Že nekaj mesecev me boli v prsih ter mi gre neprestano na jok ko sem sam. Tako da me je vedno strah biti sam to pa sem skoraj vsak dan kajti že čisto se mi je zmešalo od samote v sebi ne pa okoli mene. Spim zadnje mesece bolj slabo bistvo grem spat zelo pozno 3-4 . Prosim če mi lahko kako svetujete da si moje življenje naredim bolj koristno ter da bom našel smisel za življenje bolj zanimivo ter da bom lahko bil pripravljen si najti srečo. Če mogoče potrebujem kakšno zdravniško pomoč ali kakšna pomirjevala mi prosim svetujte kakšna.. HVALA ZA POMOČ!!!

Spoštovani Aleš,
Težko zadrževanje joka, tiščanje v prsih, nespečnost, občutek,da je življenje nekoristno, strah pred samoto(samim seboj?) in splošno nerazpoloženje so glavni znaki depresivnega stanja, čeprav so vzroki zanje lahko različni.Povsem možno je,da predstavlja odhod ljubljene osebe le kapljo čez rob in ne osnovni vzrok za vaše spremenjeno počutje, vsekakor pa ga je možno in smiselno zdraviti.Psihiater ima na voljo učinkovita zdravilna sredstva od različnih oblik psihoterapije do antidepresivov z bogato klinično izkušnjo, sredstvo izbora pa bo določil po izčrpnem pogovoru z vami.Ogflasite se čimprej,najbolje na Centru za izvenbolnišnično psihiatrično dejavnost na Polikliniki v Njegoševi ulici.

Hmm.. to so hudi trenutki jaz sem jih dozivel ze kar nekaj.. Vem da ti po glavi hodijo stvari ki so bile lepe, stvari ko sta bila skupaj.. ampak zakaj se je tako končalo? Jaz npr.. tudi ne poznam konkretnega vzroka, zakaj se je moje dekle ohladilo.. namrec na zacetku sem bil jaz hladen, sedaj ko sem se navadil na njo in jo vzljubil se je ona ohladila… Pac ce bos skozi razmisljal o temu, bos skozi slabe volje.. jaz sem bil slabe volje enih 6 mesecev ampak potem sem se pomiril in zazivel na novo.. pocasi ampak sem.. no sedaj pa moram to spet storiti.. kar mi ni lahko pac druge poti ni… mislim da leta niso pomembna.. ampak pomisli na to.. kaj ce bi se porocil in se bi potem ko bi imel otroke moral ločiti? nisi edini ki si to dozivel.. enostavno se moras nekam porazgubiti npr.. zjutraj gres na delo, ali v solo, potem gres na kosilo, sprehod, potem gres v telovadnico in spat ali pa kam ven na kaksno zabavo… Ne smes pa v druzbi in ko si zunaj iskati te osebe in se ozirati, da bos kje nasel bivso dekle.. Tudi ne smes skrivati custev.. ker imel sem taksen problem da sem skrival custva pa me to ni nikamor pripeljalo… pomisli na to da bos za kaksno drugo pravtako dober in boljsi…
Ne bit prevec slabe volje in ne isci napake na drugih dekletih…

lp
Marko

New Report

Close