Najdi forum

Lep pozdrav!

No bom kr začel!Sm star 21 let, sm edinc, imam svoj avto, ljubeče
starše, keš, zdravje, pa tud grd nism najbolj!Oziroma imam vse kar
si lahko pač kdo v takih letih želi!
Imam pa en velik, zame največji problem do sedaj!Moja punca!Stara
je 20 let.Z njo hodim že 3 leta in pol in me je prevarala pred dvema
mesecema.Z njo sem do sedaj imel najboljše razmerje, fulll se štekama,
res vse naj naj!Imam jo ful rad, jaz jo do sedaj še nisem prevaral,
ker sva se z njo tako dogovorila, da si bova zvesta do konca!
A ona zajebe vse!!!!
Kaj naj naredim?!Jo naj pustim?Ali naj prezrem vse njene napake, kod da
se ni nič zgodilo?Vedite, da ji ne zaupam več, ljubezen izhlapeva,…

p.s.:Vse se da kupiti, le ljubezni in zdravja ne, zato nam Bog le tega
naj največ da. ::ostalo bom si že sam priskrbel::

Motiti se je človeško, odpuščati je božansko!

Popolnoma se strinjam z odgovorom dr. Rejca! 🙂
Skoda bi bilo zapraviti tako lep odnos, ki sta ga imela, ampak za to bos moral biti mocan ravno ti – mocnejsi od nje, ki je storila to napako, t.j. “bozanski”, ne cloveski (zamerljiv in sumnjicav). Toda ce ji ne bos mogel odpustiti in ce te bodo od zdaj dalje vedno mucila sumnicenja, bo ta zveza bolj zalostna in ne bos v njej nasel uzitka, kot si ga prej. Pomembno je, da se z dekletom pogovorita, toda ne zaslisuj je o dogodku in ne sprasuj o podrobnostih. Varuj se ljubosumja, ki ugasne se tako goreco ljubezen. Pogovorita se, kaj si v prihodnje zelita, kaj cuti in misli (morda je bil kaksen vzrok, da se je tako odlocila takrat, morda ni bila s cim zadovoljna?). Skratka, potrudi se za zvezo in ohranitev ljubezni, vredno je!

nova
Uredništvo priporoča

Kej bi Vi naredili, če bi bili na mojem mestu?

Ker me že sprašujete za mnenje, bi rad slišal tudi zgodbo druge strani, potrebna je namreč resna analiza in če je skok čez plot le vrh ledene gore, potem ohranjanje take zveze nima smisla, če pa gre za “spodrsljaj” ob sicer zgledno urejenih odnosih pa igranje vloge žrtve z vaše strani prav tako nima smisla.

No da vam povem!

Pustil sem jo!Dal sem ji se eno proložnost, kljub vsemu temu!PA JE NI SPREJELA!

Tadej

Ja hude so izgube partnerja toda bolje je iti vsak svojo pot kot pa spregledati napake partnerja. Toda čas celi rane, verjemi mi.Le pogumno na pot proti pomladi življenja.

Torej je vaše mnenje, da je v vsakem primeru potrebna resna analiza. Toda kako?
Mogoče strokovna pomoč, saj si sploh ne predstavljam resne analize, če sta analizatorja oba udeleženca ( po vaše ) “spodrsljaja”.

Spoštovana Sonja,
preberite, prosim, natančno moj odgovor 30.01.Še naprej vam želim zadovoljstvo pri aktivem sodelovanju na forumu.

New Report

Close