Najdi forum

Sama sicer s tem nimam tezav , pa tudi moj fant mi ne dela problemov , rada se imava zelo in skupaj deliva tudi vse uzitke, ki jih nudi spolnost.
DRUGACE pa je s trenutnim tipom moje prijateljice. Saj imam obcutek, da je decko total odvisn od sexa.
Vsekakor sem ji najprej zelela dopovedati, da se raje distancira od njega, ker bo scasoma zelo razocarana.
Decko je drugace zelo fleten, dobro situiran, zelo zelo uspesen tudi na poslovnem podrocju, zivljenje mu gre 100 na uro, le da je velik velik po domace povedano kurbir, saj podira vse po vrsti. Z eno besedo odvisen od sexa, saj zenske ne gleda kot osebnosti, ampak v vecini kot spolni objekt, ki ga bo potencialno pridobil za potesitev svojih potreb. Star je okoli trideset let, in se nikoli ni imel resne zveze, v mojih oceh popolni custveni invalid.
Zal mi je moje prijateljice, ki se vedno upa, da ga bo spremenila in je celo pripravljena sprejeti dejstvo, da jo bo ves ta cas delil se z XX ostalimi deklicami. Negove bejbe so stare 15 , 16 pa do 30 ali vec, saj nima kaksnih posebnih kriterijev.
Celo stanovanje ima prirejeno za sex…zakaj le bi drugace imel jacuzzi , savno, spalnico z rdecimi reflektorji… (kot v Hollywoodu:))itd…
Zal mi je moje prijateljice, ker je lusna , pametna deklica, ki jo je tale falot cisto zmesal. Zal mi je pa tudi njega, saj se mi zdi, da je decko total zabredel.
Zanima me , kako s takimi tipi, kako jim lahko pomagamo, kako si lahko sami pomagajo , ce ima kdo kaksno podobno izkusnjo naj kar pogumno pise… Vsekakor se mi zdi, da se o tem pri nas premalo govori.
Ceprav je tole ena hujsih odvisnosti, saj se je vecina ljudi sploh ne zaveda.
Hvala!!
Radi se imejte!!
pozdravcek od Nine

Ljudem, ki ne zivijo po nasih merilih, ne moremo soliti pameti. Prav nic ne bo pomagala vasa custvena modrost pri taki zaslepljenosti! Kar se playboya tice, ne vem, zakaj bi si on sploh zelel spremeniti zivljenje? Zaenkrat ocitno uziva v tem, kar pocne in si sprememb ne zeli, niti jih ne isce. Zivljenje in celo stanovanje si je priredil svojemu “konjicku”, v katerem uziva – zasvojenost gor ali dol.
Ce pa bi radi pomagali prijateljici, niste nic zapisali, kaj pri tem cuti ona. Morda je srecna ob njem. So zenske, ki ne marajo spolne komponente odnosa in zato dovolijo, da partner hodi z drugimi v posteljo. Vsekakor je vasa prijateljica lahko s svojo zaslepljenostjo zadovoljna. Ce bo v zivljenju potrebovala kaj vec, bolj celostni odnos ali zrelejsega moskega, bo to zacutila. Ne bo vec srecna s tem tipom in vedela bo, da je nekaj narobe. Takrat ji lahko svetujete, nikakor pa ne morete voditi njenega zivljenja, ji v njeno dobro “odpirati oci” ipd. Zal je tako. Mnogokrat zaslepljenost premaga celo prijateljstvo! Prijateljica se bo slepila dalje in mislila, da ji hocete skodovati, da ste obrekljivi itd. Na vasem mestu bi nehala toliko skrbeti – ce je prijateljica lusna in pametna, bo kmalu pogruntala, v katerem grmu tici zajec! Za njo pa bo iskusnja vec. Skusajte se intimno pogovoriti z njo, ce sprejme vaso pobudo ali jo da sama. Nikar pa ne silite vanjo in ne pogrevajte reci, ki jih ne zeli slisati. Vec ne morete storiti in tudi ne bi bilo prav, da bi se prevec vmesavali v njeno lastno zivljenje.

Spoštovana Nina,
ubogi “čustveni invalid ki je fleten, dobro situiran, poslovno zelo zelo uspešen”,ki menja dekleta kot srajce na eni strani, na drugi pa luštna, pametna deklica,ki ga ljubi in vse to prenaša, ne tukaj nekaj ne bo držalo.Nasploh velja, da so energični, uspešni ljudje podjetnejši in zahtevnejši tudi v spolnosti, ali pa vsaj radi vidijo, da jih okolica ima za takšne.Nekaj povsem drugega je kadar postane spolno področje sredstvo uveljavljanja,”nabiranje točk” pa material za bahanje,za imidž, takšni ljudje praviloma niso poslovno uspešni.Pustiva prijateljičinega fanta, ki kot kaže v svojem početju uživa in si oglejva vašo pametno prijateljico.Tu sta možni dve razlagi: ali je tako pametna, da preračunljivo tolerira partnetjeve eskapade, v tem primeru je ona čustveni invalid, ali pa sploh ni tako pametna, v tem primeru jo tudi vaše prizadevanje ne bo naredilo pametnejše.Če ima vaša prijateljica srečo , je samo nezrela in ji bo le čas prinesel modrost za pravo oceno situacije in ukrepanje.

nova
Uredništvo priporoča

Pomagati fantinu, ki je zasvojen s seksom? Moje mnenje je, da kdor je odvisen od seksa, absurdno, vendar NE UŽIVA V SEKSU!
Kot drugo; zakaj bi iskala ti zanj pomoč, če sam ne čuti, da jo rabi?
Tvoja prijateljica…naj bi jo on zmešal…??? Jaz se pa vprašam, kaj je z njenim občutkom lastne vrednosti. Vprašala bi jo, kaj si ona v resnici želi in kaj rabi namesto tega, da je s tipom, ki jo očitno ni sposoben imeti rad.
Lep pozdrav, sasa

New Report

Close