Najdi forum

Lepo pozdravljeni gospod doktor!

Stara bom 37 let. Ne vem kako bi vam opisala in obenem potolažila svoje težave saj me ne razume nobeden tudi moja zdravnica ne. Moje težave,ki jih vam bom opisala trajajo že približno pol leta( splošna utrujenost,pomankanje notranje energije,enrat dobra volja nato že v naslednjem trenutku zelo slaba volja,rahla omotičnost,včasih zbadanje pri srcu,…) kar se mi pa dogaja zadnji mesec je pa že preveč. Zlasti zjutraj, ko se zbudim čutim po telesu neko mravljinčenje,ščemenje, neprijeten občutek,da ne čutim rok,po telesu me spreletava mraz.To se mi dogaja tudi ponoči in podnevi,samo čez dan tega toliko ne občutim.
Zdravnica mi je predpisal Helex tablete,ki ji jemljem 2x na dan. Stanje po enem mesecu ni nič drugače.
Kaj vi mi svetujete.
Hvala

Spoštovana Špela,
zdravnica vam je predpisala zdravila,ki odlično blažijo strah, jih pa po pravilu ne svetujemo za dolgotrajno jemanje, ker so pri nekaterih izmed težav, ki ste jih navedli premalo učinkovita in lahko pospešijo odvisnost.Če ste izključili motnje delovanja ščitnice, se oglasite pri psihiatru.Pri njem se bosta dogovorila za takšno kombinacijo psihoterapije in psihofarmakoterapije, ki bo v največnji možni meri odpravila ali vsaj zmanjšala vaše težave brez tveganja, da bi postali od zdravil odvisni.

New Report

Close