Najdi forum

OBSEDENA LJUBEZEN

Lep pzdrav ter velik vprašaj.Sem Miha 25 let ter moj velik problem je da enostavno se ne moram sprijaznit. Pred 5 meseci sem se razšel z mjo tedajšno deklino z njo sem hodil 4 leta od takrat dalje zelo teško spim, jem ter se sploh ne nasmejim kajti od takrat dalje je moje življenje nehalo dihat.Vem da se moram sprijaznit a ko to ne moram nikakor. Saj če bi naneslo kako da bi se mogoče hotela vrni k meni je ne bi sprejel ,kajti ne moram se nikakor sprijazni s tem kaj sem videl.Od takra dalje ko mi je rekla da jo naj pustim na miru ter da me več ne ljubi sem si obljubil da je več ne pogledam nit pokličem . Vsega se trdno držim kajti slišal in videl je nisem kakih 2 meseca. Ampak ona mi je zadnje čase pošilja zelo ljubeznive e-maile in ne vem kaj ji je saj ima fanta. Najbolj si želim jo preboleti ampak ni minute da ne pomislim na njo kajti jo še vedno ljubim. Če obstaja kakršna metoda ali bilo kaj da mi neha srce razbijat vsakič ko se spomnim nanjo bi mi zelo prav prišla . Kajti misel mi že kaže zelo temačne strani.. hvala na pomoči in lep pozdrav!!!

Spoštovani Miha!

Težave, kakršne imate, praktično vsak človek prestaja enkrat ali večkrat v življenju in običajno minejo sčasoma brez kakršnegakoli zunanjega ukrepanja, vendar ob vašem podatku, da ste shujšali za 10 kg razmišljam, ali ne gre pri vas morda za depresivno stanje iz kakega drugega izvora. V tem primeru bo pomoč z zdravili bistveno prej učinkovala, vendar jo mora predpisati zdravnik Smiselno bo, da se oglasite pri njem že zato, da se sum na depresijo potrdi ali izključi.

New Report

Close