Najdi forum

Pozdravljeni, najprej bi se vam zahvalila za vaše odgovore na temo stres in za podano mnenje. Bi pa prosila, če mi lahko poveste za kakšnega dobrega psihiatra, ne začetnika, doktorja z dolgoletno prakso, da je res zanesljiv. Strah me je psihiatra priznam, sploh ker govorijo da te za vsako malenkost jemljejo kot norega in da ljudi samo filajo z zdravili. Zaupam zdravstvu, če ravno so ga tudi pri meni že posvirali in to kar precej, ko sem bila še otrok. Zato prosim brez zamere.

Draga Alenka

kot urednik naj odgovorim na vaše vprašanje in pomisleke.

dr. Vanja Rejec še zdaleč ni začetnik in deluje tudi v Zdravstvenem domu za študente, njegova dolgoletna praksa, bi vam lahko marsikaj povedala.
Vidim, da bo treba naše strokovnjake tudi malo bolj podrobno opisati in vse njihove kvalitete. Že to da odgovarjajo pri nas in vam pomagajo, je ena velika njihova odlika.

Če želite res dobrega strokovnjaka, potem je on pravi naslov.

Lahko mu še enkrat pišete in ga prosite, če vas sprejme in se bosta lahko anonimno dogovorila za terapijo.
Ta vas mail ne bo objavljen.

brez skrbi ste lahko pri naših strokovnjakih

primož

Pozabil sem dodati link kjer naš psihiater tudi deluje

http://med.over.net/zdzs/urniki/urnik_askrceva_psihomentalna_posvetovalnica.htm

Tukaj boste izvedeli še kaj več

Pa veliko zdravja želim,

primož

nova
Uredništvo priporoča

Lepo pozdravljam urednika petra in se zahvaljujem za podano mnenje in informacijo na temo psihiater. Vesela sem da človek lahko ohrani anonimnost in da res bi prosila dr. Vanja Rejec za sprejem, če seveda ni preveč zaseden. Lahko mi odgovorite kar na e-mail. In upam, da ta mail, ki ga pošiljam res ne bo objavljen. Hvala za razumevanje.ALENKA je pisal/pisala:
>
> Pozdravljeni, najprej bi se vam zahvalila za vaše odgovore na
> temo stres in za podano mnenje. Bi pa prosila, če mi lahko
> poveste za kakšnega dobrega psihiatra, ne začetnika, doktorja
> z dolgoletno prakso, da je res zanesljiv. Strah me je
> psihiatra priznam, sploh ker govorijo da te za vsako
> malenkost jemljejo kot norega in da ljudi samo filajo z
> zdravili. Zaupam zdravstvu, če ravno so ga tudi pri meni že
> posvirali in to kar precej, ko sem bila še otrok. Zato prosim
> brez zamere.

Draga Alenka!

Razumem vašo zadržanost pred psihiatri, saj je žal dandanes še vedno pogosta in imamo psihiatri nekakšen sloves “zapiralcev v bolnišnice”. Mislim, da bi svoje pomisleke najbolje odpravili v neobveznem (nedokumentiranem) pogovoru, ko se boste lahko tudi odločili za morebitne nadalnje obiske. Moje delo je namenjeno predvsem študentom, izjeme so sicer možne, v vsakem primeru pa šele po Novem letu, ker odhajam na dopust. Pokličite me v ponedeljek, 11. na tel 2007421, vsekakor pa omenite, da ste mi pisali preko Foruma.

Lep pozdrav! P.S.Zgornji tekst sem vam poskušal poslati po e-mailu, pa žal naslov ” ni prijel”, zato vam odgovarjam preko Foruma. Nasvidenje!

New Report

Close