Med.Over.Net

Psihiatrija

Psihična stiska, strah, fobija, anksioznost, panika, terapija, uporaba zdravil, diagnoza, depresija, psihoza, bipolarna motnja, pomoč in svetovanje ob življenjskih dilemah.

Antidepresivi

Default avatar

Sasa 123

Pozdravljeni za vas bi imela eno vprasanje.Dva meseca jemljem.parotax in so super fantasticno prijeli.Sedaj sem pa ze en teden skor taja v pocutju kot preden sem zacela jest tablete.Zakaj se to zgodi kljub jemanju in kdaj mine.l.p.
Default avatar

Daniela_Fiket

Pozdravljeni,

občasna nihanja razpoloženja ali porast anksioznosti so povsem normalni dogodki, tudi pri povsem zdravi osebi. Če bo poslabšanje simptomov trajalo dlje časa in če bodo ti simptomi moteči, je smiselno premisliti o višanju odmerka.
V primeru, da ste med jemanjem antidepresiva vključeni v psihoterapevtski proces, običajno svetujem, da ostanemo na vsaj malo nezadostnem odmerku (da so vsaj blagi simptomi še prisotni), sicer pa ne.

Lep pozdrav,
Daniela Fiket, dr.med.
Specialistka psihiatrije
Transakcijska analitičarka-svetovalka

Psihoterapija v Ljubljani in po Skype-u!
Mail: [email protected]
http://psihoterapija-fiket.si
cron