Forum: Psihiatrija

Psihična stiska, strah, fobija, anksioznost, panika, terapija, uporaba zdravil, diagnoza, depresija, psihoza, bipolarna motnja, pomoč in svetovanje ob življenjskih dilemah.

Asentra

Odgovori Nova tema
Default avatar Matuljcica 17 Jul 2017 11:15

Dve leti sem bila brez asentte sedaj jo zopet jemljem. In po štirih dneh jemanja je.moje stanje obupno. Še slabše kot pred jemanjem. Ali je kdo imel tudi take stranske učinke. Brala sem da je prvi teden jemanja grozno potem se pa začne stanje izboljševati.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Avatar Daniela_Fiket 24 Jul 2017 19:05

Pozdravljeni,

običajno so stranski učinki najhujši prve 3 tedne, nato postopoma izzvenevajo. Edini način, da se stranski učinki omilijo, je postopno uvajanje. V prvih tednih lahko ob povečani anksioznosti ali nespečnosti pomagajo anksiolitiki in uspavala. Lažje je prenesti obdobje, če se zaposlite s prijetnimi opravki ki vas bodo zamotili.

Lep pozdrav,

Daniela Fiket, dr.med.
Specialistka psihiatrije
Transakcijska analitičarka-svetovalka

Psihoterapija v Ljubljani in po Skype-u!
Mail: [email protected]
http://psihoterapija-fiket.si

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Stran 1 od 1
Na vrh