Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ hebo vas novi sev, kdaj bo konec maltretiranja

hebo vas novi sev, kdaj bo konec maltretiranja

po vikend odklopu od vsega dogajanja se prklopim na rtv slo in janko straši hahahhah pa do kam narod božji. do kam?!?!??!??!?!?

nov sev, novo zastraševanje, novo teroriziranje, novi urepi, ker je epidemiološka slika “dobra”

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kaj če bi nas samo v miru pustili živeti. pa nove maske kdo je tle čuknjen še teh ne bi bilo treba nosit

aaaaaaaa. prebujenje lepo vaas prosim. v današnjem evangeliju je govora o spreobrnjenju. vem da ne v tem kontekstu, samo kdaj ga bomo mi doživeli

no ja, pa sem se skašljala, zdaj gremo pa lepo zategnit povodce in žvet naprej kot diktirajo. lepo nas majo na štriku
aaaaaaaaaaaaaaaaaa

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA svaka vam čast

Hahahahaha, dobra, si me pa zdej dobr nasmejala 😀

Meni samo še malo manjka, pa mi bo počilo.

Jap. Amapk,.kako hudica mu je uspelo preči mejo, saj je evndar nemogoce prehajati kamorkoli…a neee…

Jap. Manjse doze za ‘pikanje’ in novi sevi – razlogi, da nas bodo še naprej ‘varovali’ pred nami samimi… (Sam živilce pa ko jih je*e, a ne…naj bodo še naprej tam – kot opomnik, da je vse ok- je moje tolmačenje ze od spomladi)

Meni samo še malo manjka, pa mi bo počilo.
[/quote]
Zdaj razumeš Lelja, kako ga tišči, ti pa neomajna?

Ti svinja Ena južna še kar strašiš po forumu? Daj spokaj že 1x mrš nazaj v to tvojo Bosno, da bo že mir pred teboj. Po mojem bi se odlično ujela s pametnjakovičem tvojega kova: Mr. Viharni Jezdec! Po mojem sta si usojena, ziher bi te enkratno po.fukal v rit 🙂 🙂 hahaha
[/quote]Lej ga primitivnega Darwina, kako se je razpištolil.
NATO TAKŠEN PRIMITIVC VZAME NICK ČLOVEKA, ZNANSTVENIKA, KI JE TOLIKO NAREDIL ZA ČLOVEŠTVO.

Lej ga primitivnega Darwina, kako se je razpištolil.
NATO TAKŠEN PRIMITIVC VZAME NICK ČLOVEKA, ZNANSTVENIKA, KI JE TOLIKO NAREDIL ZA ČLOVEŠTVO.
[/quote]

Kva ti govno mene omenjaš? Prokleti manipulanti. Ta teden sem že ene dvakrat mogu manipulirat vas nazaj z vašimi vzdevki izmišljenimi prekleta golazen ker se kar ne ustavite kot pof**anci na vl*di ne.
V tej temi nisem nobenga manipuliral bi te pa na gobecpofu.usekal,.

Hahahahaha, dobra, si me pa zdej dobr nasmejala 😀
[/quote]

zakaj pa? a ni to prej za zjokat 🙂 hm, pa sej jok in smeh to je tam tam na meji velikokrat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

narod pa sej to ni res no.

pa najboljši scenaristi tekstopisci ne bi znali tko lepo napelat vse skupi …..

zakaj pa? a ni to prej za zjokat 🙂 hm, pa sej jok in smeh to je tam tam na meji velikokrat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

narod pa sej to ni res no.

pa najboljši scenaristi tekstopisci ne bi znali tko lepo napelat vse skupi …..
[/quote]

Golazen naj raje pove kako je nekaj sploh iz tam sem prišlo, če že tok stokajo ker mnogi nikamor ne gremo sedaj v drugo državo. Koji k. Vsak cajt bo neki s kitajske spet prišlo pa kitajski sev je prišel, pa džungelski itd. Koji k kdo hod tja pa da sikajo potem vsem. Fakrji pokvarjeni manipulatorski

11 mesecev že folk spremlja svetovno pandemijo pa nekateri še zdaj ne razumejo, da se take stvari izkoreninjajo po več let. Pa, a imamo take bizgece samo tu v Sloveniji? Za ene so ukrepi maltretiranje, verjetno se ti hepani ukrepov tudi ne držijo in so proti cepljenju…No, zaradi teh trotov bodo ukrepi še trajali in trajali, ker tovrstni ignoranti tlačijo v drek s svojim neodgovornim obnašanjem še vse druge, ki ukrepe spoštujejo. In tovrstni imbecili potem grozijo z upori….

Kva pa se ti pametno delaš bles*va čvorka smrdljiva? Ti se boš šla kako si lepa po duši fuj. Smo te dovolj brali že pa ne samo jaz tudi drugi da vedo kako si odurna
[/quote]

Psihopat, drugega ti ne morem reči. Takšnega izrazoslovja do žensk nek normalen moški enostavno nima, da o tvojih osebnostih ne govorim. Psiho.

Psihopat, drugega ti ne morem reči. Takšnega izrazoslovja do žensk nek normalen moški enostavno nima, da o tvojih osebnostih ne govorim. Psiho.
[/quote]

Ti pa ženska? daleeeeeeeeeeeeč od tega. Nobena normalna zdrava ženska ne bi imela izrazov kot ti in napadala žalila kot si jih ti preko foruma. Če misliš, da bom kot moški ti ostal dolžan karkoli se motiš. Ti si shizofrenik da tako druge spotoma nazivaš. Sploh p kot sem dejal takrat ko sem spoznal kakšen govedo babji si je bilo v drugi temi in tam si porabila kar nekaj časa da si se pokazala v vsej svoji gnusni luči na kriovičen način proti neznancu. No jst te nism pozabil. Delaj se lepo ampak nisi daaaaaaaaaaaaaaleč od tega. bitch

Ti pa ženska? daleeeeeeeeeeeeč od tega. Nobena normalna zdrava ženska ne bi imela izrazov kot ti in napadala žalila kot si jih ti preko foruma. Če misliš, da bom kot moški ti ostal dolžan karkoli se motiš. Ti si shizofrenik da tako druge spotoma nazivaš. Sploh p kot sem dejal takrat ko sem spoznal kakšen govedo babji si je bilo v drugi temi in tam si porabila kar nekaj časa da si se pokazala v vsej svoji gnusni luči na kriovičen način proti neznancu. No jst te nism pozabil. Delaj se lepo ampak nisi daaaaaaaaaaaaaaleč od tega. bitch
[/quote]

Kar spominjaj se, pa razmisli sam o sebi in tvojem obnašanju, ki se v ČISTO VSEH profilih, s katerimi noriš po MONu kaže kot neuravnovešeno v vseh pogledih.
Sem vedela, da se za bolno osladno galaksijskim obsedencem, ki se ves čas pogovarja sam s sabo pod zvezdica-iskrica-princeska ženskimi liki, skriva psihopat in nisem se motila, nisi normalen in najbrž si okolici nevaren, če ne že, pa še boš. Očitno tudi zdravil ne jemlješ, ki bi jih moral. Spizdi

Kar spominjaj se, pa razmisli sam o sebi in tvojem obnašanju, ki se v ČISTO VSEH profilih, s katerimi noriš po MONu kaže kot neuravnovešeno v vseh pogledih.
Sem vedela, da se za bolno osladno galaksijskim obsedencem, ki se ves čas pogovarja sam s sabo pod zvezdica-iskrica-princeska ženskimi liki, skriva psihopat in nisem se motila, nisi normalen in najbrž si okolici nevaren, če ne že, pa še boš. Očitno tudi zdravil ne jemlješ, ki bi jih moral. Spizdi
[/quote]Zenska, ti si res kot pravi Darwin, odurna. To opažam že nekaj časa.
Zdej si Xrobe vmešala, ki je popolnoma drug lik. Videno zgoraj, je ukraden. Ti si to hinavsko izkoristila. Spravi se v red, ker tako prostaško ženske tu še ni bilo in si v sramoto ženskam na čveku.

Kar spominjaj se, pa razmisli sam o sebi in tvojem obnašanju, ki se v ČISTO VSEH profilih, s katerimi noriš po MONu kaže kot neuravnovešeno v vseh pogledih.
Sem vedela, da se za bolno osladno galaksijskim obsedencem, ki se ves čas pogovarja sam s sabo pod zvezdica-iskrica-princeska ženskimi liki, skriva psihopat in nisem se motila, nisi normalen in najbrž si okolici nevaren, če ne že, pa še boš. Očitno tudi zdravil ne jemlješ, ki bi jih moral. Spizdi
[/quote]

Ja a si res tok usekana da misliš da sem jst uporabljal nicke žensk da sem kako lepo besedo sebi povedal huuuuuuuuuuuh žri sem ker to nisem bil jaz. tebi sem danes tukaj povedal na tak način da ti ni všeč zato ker si tukaj zgoraj nekomu ki me je omenil in lagal potrdila in zmerjala kašni nekateri smo. Polno takih ki zavajate in lažete kot največji pras*ci , da bi pa vam nekdo vsak dan to počel bi pa jokali sploh če bi vam v življenju realnem tako manipulirl svet.
Na forum sem prišel na najbolj spoštovan in bil spoštljiv čisto do vseh izkazali pa ste semnogi na tako gnusen način da resnično kot gnusa vam nimam več za dati vam že ne.
In ja branil se bom kot se znam in ti si že zdavnaj krivično me napadala in to na zelo odvraten način in takega sigurno ne pozabim le kako bi ga.
zato še enkrat požri se in ja res sem dobil lepe besede od nekaterih in to niso bili moji izmišljeni nicki in naj te peče če si tok pokvarjena da te peče pohvala nekomu. fuj

Jst ti zdele povem. če ti gre zahvala naj ti gre tudi tebi v čem in me to ne moti in me ne bo pa čeprav vem kakšna znaš biti. Do mene si grda in to brez razloga če pa msiliš da ga imaš si si ga pa sama ustvarila in grde besede ste sami iskali od mene. Bod grda jst bom grd. čist simpl

zakaj pa? a ni to prej za zjokat 🙂 hm, pa sej jok in smeh to je tam tam na meji velikokrat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

narod pa sej to ni res no.

pa najboljši scenaristi tekstopisci ne bi znali tko lepo napelat vse skupi …..
[/quote]

Ma kaki za zjokat. Jst se ob tem njijovem bluzenju, ukrepih…sam še smejim, resno.
Tud ukrepom sploh sledim ne več. Dans tko, jutr al čez 2 dnj drugač…
Pa zdej ta angleški, pa južno brazilski ki bi lahk pršu z ladijskim prometom, hahaha, pa ne vem še kakšni sevi.
Pa ne vem kolk cajta bolnce kao na robu zmogljivosti, zdej pa kao prpravleni na nove ljudi. Ja kam jih bodo pa dal? A niso več na robu zloma?
Očitno se folk ne boji več korone, pa rabmo sev.
Ustrahujejo folk, da bi blo čim več prestrašenih in da jih čimveč pocepjo.
Še dobr da so jim Belgijci povedal da imamo angleški sev tuki haha.
Kmal se bodo spomnl še kakšnga afganistanskega seva….

Mislm res kere smešnce :))

Ma kaki za zjokat. Jst se ob tem njijovem bluzenju, ukrepih…sam še smejim, resno.
Tud ukrepom sploh sledim ne več. Dans tko, jutr al čez 2 dnj drugač…
Pa zdej ta angleški, pa južno brazilski ki bi lahk pršu z ladijskim prometom, hahaha, pa ne vem še kakšni sevi.
Pa ne vem kolk cajta bolnce kao na robu zmogljivosti, zdej pa kao prpravleni na nove ljudi. Ja kam jih bodo pa dal? A niso več na robu zloma?
Očitno se folk ne boji več korone, pa rabmo sev.
Ustrahujejo folk, da bi blo čim več prestrašenih in da jih čimveč pocepjo.
Še dobr da so jim Belgijci povedal da imamo angleški sev tuki haha.
Kmal se bodo spomnl še kakšnga afganistanskega seva….

Mislm res kere smešnce :))
[/quote]

sej pravm za zjokat 😀

drgač pa tut js se že sam smejim in čakam kdaj bo narod skužu. sam se bojim da ne bo. tisti, ki slepo sledijo sm še bolj prjemljejo in so prestrašeni, ostali se pa sam še bolj križamo 😮

Zenska, ti si res kot pravi Darwin, odurna. To opažam že nekaj časa.
Zdej si Xrobe vmešala, ki je popolnoma drug lik. Videno zgoraj, je ukraden. Ti si to hinavsko izkoristila. Spravi se v red, ker tako prostaško ženske tu še ni bilo in si v sramoto ženskam na čveku.
[/quote]

Nič ni ukradeno, Darwin se je zadnjič zmotil in objavil odgovor pod nickom xrobe, se pač ni kontroliral (kot se je tudi bralo). 😛

Nič ni ukradeno, Darwin se je zadnjič zmotil in objavil odgovor pod nickom xrobe, se pač ni kontroliral (kot se je tudi bralo). 😛
[/quote]Sem bla prisotna.
Nič se ni zmotil, lahko si mu pa ti podtaknila ukraden, xrobe nik.
Xrobe nikomur ne želi žalega, to niso bile njegove besede. Zato ne podtikaj. Mene ne boš speljala na led.

Sem bla prisotna.
Nič se ni zmotil, lahko si mu pa ti podtaknila ukraden, xrobe nik.
Xrobe nikomur ne želi žalega, to niso bile njegove besede. Zato ne podtikaj. Mene ne boš speljala na led.
[/quote]
se niste pogruntali,da je moski?🙂
psihopat se spet pretvarja,da je zenska.

sej pravm za zjokat 😀

drgač pa tut js se že sam smejim in čakam kdaj bo narod skužu. sam se bojim da ne bo. tisti, ki slepo sledijo sm še bolj prjemljejo in so prestrašeni, ostali se pa sam še bolj križamo 😮
[/quote]

Jst se prou čudm kako določn folk še zmer ne vid da se norca delajo z nas.

Folk zboli ker vsak dan xxx sliš covid, ukrepi, sevi….in če ti en non stop neki vbija v glavo, ima da ti psiha prisil telo da se odzove in na konc zboli.

Nič ni ukradeno, Darwin se je zadnjič zmotil in objavil odgovor pod nickom xrobe, se pač ni kontroliral (kot se je tudi bralo). 😛
[/quote]

A vidš spet krivo obtožuješ, nimaš še dovolj krega z menoj. Ta nick xrobe nikol ni bil žaljiv do mene vedno neko globoko duhovno sceno vn da. zakj bi njegovega uporabil in to tu, zakaj, kakšna logika? malokrat uporabim nick in če ga, ga za tiste gnuse ki me napadajo brez zdržkov zaporedoma večkrat. Sem paže zdavnaj napisal v klepetalnici koronavirus da te nicki da jih menjavamo niso dobro ker takoj nekdo prevzame in te potem norega dela.

A vidš spet krivo obtožuješ, nimaš še dovolj krega z menoj. Ta nick xrobe nikol ni bil žaljiv do mene vedno neko globoko duhovno sceno vn da. zakj bi njegovega uporabil in to tu, zakaj, kakšna logika? malokrat uporabim nick in če ga, ga za tiste gnuse ki me napadajo brez zdržkov zaporedoma večkrat. Sem paže zdavnaj napisal v klepetalnici koronavirus da te nicki da jih menjavamo niso dobro ker takoj nekdo prevzame in te potem norega dela.
[/quote]
je ignoriranje.neucakana je trol.


je ignoriranje.neucakana je trol.
[/quote]

Mislim da Neučakana ni troll ampak ona ima neke ljudi v glavi in ko se najde nekdo z nekimi besedami ona kar zatrdi to je pa ta in ta očitno. In seveda če mene uvali me užali. zakaj bi kazala lažno sliko jst ji bom pa tih. Sicer nisem preveril ali ima registriran nick ampak tako mislim.

New Report

Close