Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Alo, Vaga, Viharni, Lubiana in ostali!

Alo, Vaga, Viharni, Lubiana in ostali!

Tak, gledena to koliko sem grožnji dobil in koliko njih mi je prišlo karkoli v živo povedatv obraz, lahko zaključim to zgodbo z dejstvom da ste PAPCI. Reve. Nula.
NIkjer nobenega od teh pogumnežev za tipkovnico, phahaha.
Pa še prednost imate, ker veste kako izgledam ane da? Pipi, usrane kokoške.
Protest je bil usprešen vsak ki zna štet lahko vidi (na posnetku) da je bilo več kot tisoč ljudi.
Nasilja ni bilo (čeprav ste navijal za to?)
Protest se bo ponovil in to v zelo kratkem roku, in vedno več nas bo.
>>>>Policaji so vedno eni in isti na protestu, in so se dobesedno umikal stran od mene.
Nihče me ni popisal, niti me ni gnjavil (razen enega besnega policaja, boste videl na posnetku), ki je odrival vse stran od sebe in spizdil na koncu. Očitno ima neke probleme sam sabo hahahaha…
Jaz zanikam virus (teorijo o virusu), ker vem da je napačna.
Dokler diham se bom boril.
Vse prodane duše in opranci, jedite ….
https://www.youtube.com/watch?v=eHTy1SvXQPw

BRAVO za pogum in svaka čast sploh ženskam…treba se bo boriti do zadnjega diha…uničili nam bodo vso ekonomijo…in delodajalci kriminalci zdaj po novem testirajo zaposlene in nabijajo cifro v sistem,da bomo do leta 2025 zaprti in izvajajo mediinski fašizem…slabo se nam piše…bo treba res veliko borbe,da se uniči to mafijo SREČNO

Teološka nepismenost. Financna nepismenost. Obnašanje nekam za f hosto. Mentaliteta neka napredno nazadnjaška. Pa kaj češ s takim narodom? Kaj boš s pripadnikom takega naroda?
Goni jih sve u piz.du maternu.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ti si zmagalo, včeraj si se borilo za vse nas in zdaj imamo novo življenje kot si obljubilo.

Kolk pogodb so ti tokrat naložili skupj s priporom?

Taki morte bit vsaj neki vas.
Mi smo bojazljivci k nic ne upamo.lazje nam je verjet da virusje. Kot se borit. Ker smo pickebravo ludi.
Pa ce je al ni prav. Bravo zato. Ker drugic boste pa tako za kaj drzuga navijal k bo vsem kul. Ker se ne pustite.


Baje so vam motili signal na telefonih vas snemali z dronom in ostale svinjarije ki se jih se severna koreja sramuje, bravo za pogum

[list=][/list]
Jaka borba je to, da kažete kake budale ste. 😁

štajerske varde ni bilo na protestih ?


Jaka borba je to, da kažete kake budale ste. 😁
[/quote]

Ti si budala prve klase hehe pa vseeno zivis z prezivnino ki jo zmolzes , mal drzava, mal bivsa zena, mal se naredis glupega pa da socialna, mal ubogega pa da karitas…pa mine mesec hehe

https://www.youtube.com/watch?v=sCB7r34Ixko

Bravoooooooooooooo LudiD, bravop. A si slišal Vihaaaaaaaaaaaaaaaarc?

Prav zaradi tega kar vidim že v prvih nekaj minutah videoposnetka, mi je povsem jasno, da so na protestih ljudje, ki imajo težave sami s sabo in ne z virusom, še manj s sistemom.
Za koga se borite ne vem. Verjetno z mlini na veter?
Živite protestniško življenje, če vam tako ugaja. Dolgoročno takšno življenje ne prinaša ničesar pozitivnega.

Zbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudte seeeeeeeeee črviiiiiiiiii

Delaj!!!!! DELAJ HLAPEC!!!!
Kua boš govoro??? DELAJ!!!
Samo kimate. Pičkeci. Nič probono ne naredite. Takemu ki pa, se pa smejete, ga zalite. Veš kako pravijo kakvi smo mi takva nam je država. Bi te rad videl. Kje si bil??? V misjo luknjo si se skril. Pogledat ven nisi smel. Preko telefonckov ste gledali, spremljali. In ti boš nekaj govoril? Ti se boš javljal?? Tiho bodi in delaj pe.zdek mali. Svi ovisni od plate a tu se javljate. Sistem, drzava, delodajalc itd svi vas je.bu. temu se smej. Ko podgane v tistem kolescku. Maltene da ne riknes.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Videl, da je očitno še vedno v priporu ali pa že na psihiatriji. Ti nisi daleč od tega.
[/quote]

Zbuuuuuuuuuuuuudte se črvi

ajde dejstvo aka vaga, skrij se tam v luknjo, in ne hodi vun, ker itak ne upas, isto kot jezdec…
Spet bo, protest, vedno več nas bo, to je ZIHER.
Kwa boš naredu? Ostal boš tu kej si v svojem balončku strahu ker nič druzga nisi kot strahopetec.
Junaki za tipkovnico. phahahahaha

enkrat je bil en ludi neandertalec, imel je gorjačo in vse ostale je pozival naj pridejo če upajo in vsakega, ki se mu je zoperstavil je potolkel z njo, kljub temu je še vedno bil in ostal neandertalec do bridke smrti.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Zbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudteeeeeeeeeeeeeeee seeeeeeeeeeeeee črvi

Bravo, da si upaš. Veliko, veliko nas je s tabo, bi rekla, da skoraj vsi starši osnovnošolskih otrok, ki bodo prej ko slej izgubili službe, veliko jih je že, da ne govorim kakšna škoda se dela našim otrokom. Ko nam bodo vzeli službe, denar bomo šli vsi na cesto, saj bomo v nasprotnem primeru vsi pocrkali od lakote. Vojna se je šele začelabin zmagovalci smo mi.

nekdo je objavil krasno antijanšistično novico https://www.24ur.com/novice/slovenija/policija-place-stavka-hojs-seznam.html

Bravo, da si upaš. Veliko, veliko nas je s tabo, bi rekla, da skoraj vsi starši osnovnošolskih otrok, ki bodo prej ko slej izgubili službe, veliko jih je že, da ne govorim kakšna škoda se dela našim otrokom. Ko nam bodo vzeli službe, denar bomo šli vsi na cesto, saj bomo v nasprotnem primeru vsi pocrkali od lakote. Vojna se je šele začelabin zmagovalci smo mi.
[/quote]

Cezarus, ne vem to za signal če so ometal , dosti nas je bilo kaj smo imeli live stream, verjetno je tudi preobremenjeno bilo, sej sem imel live na drugem fejs profilu. Posnetek zelo slab.

Marioneteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, črviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zbudite seeeeeeeeeeeeeeeeeeee

zmagalibomo
Hvala.. samo konstanto treba pritiskat, in se ne podrejat nobenemu, ne glede na bilo kaj.
Lej, jasno je in pricam na vejah da ns lažejo, zdaj mene ne zanima kdo verjame v ravno zemljo, kdo zaupa trumpu da nas bo vse rešil in podobno.
Jaz se držim samo tega t, a to je teorija o virusu katera ne drži.
Če nekdo verjame v virus, ok njegova stvar, ali v flat earth, ali Trumpu.
Dokler te ne prepričajo da zaradi tega moraš mene eliminirat, ali podredit, ali pogojevat karkoli, nisi moj sovražnik.
Ko se začne delat to kaj se dela sedaj, da se mene pogojuje z maskami, testiranjem, cepljenjem te pa si v napačni smeri in boš naletel na upor, kateri konstantno spodbujam in ne bom nehal, tudi v Zaporu če končam tam.
Smrt je darilo za mene, mi kdo podari Smrt? Bom hvaležen. Ne bojim se umreti, ker vse je boljše kot živeti v suženjstvu.
Ne bodo nehali, sej to vam je jasno??
Sedaj se piše zgodovina..
Kaj je rekel Jekoslav Bacil?

Vladni govorec Jelko Kacin se je v uvodu današnje novinarske konference opravičil za svojo izjavo, ki smo jo lahko slišali ob začetki včerajšnje novinarske konference. Mnoge je razburilo, ko je pred začetkom, ne da bi vedel, da je kamera vklopljena, ekipi dejal: »’Pejmo’ se mal’ hecat!«.

Hecaj ti mamu svoju…

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/kacin-se-je-opravicil-za-izjavo-ki-je-razburila-javnost-video/?fbclid=IwAR36NF-EUT22vC-X4u5dSGPRcZJaNyeYzSVd__6xwqGijN24mvzAlZxKXaE

Saj nima smisla, zgubi ta fenomen, ampka sta se izpela, že davno več nista smešna. Ni važno al se je ludo streznilo doma al je prišlo iz pripora ali ni in je podrepni muhci darwinu, ki je popolnoma nesamostojno kljuse dalo geslo…. Skrajno nadležna sta oba za forum, to kar pa sebi popolna zarukanca počneta, da toneta lenuharja delikventna oba vse globlje, je pa vajina stvar.

Cepljenje Show program!

https://www.youtube.com/watch?v=7wc-5_kbzDg&feature=share&fbclid=IwAR1tpzi5gYDPgI13h7OHFCeOCgPtOsh3K06zpyuZqYBuN2uPQRfESDjeEzc

New Report

Close