Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ko se občinske meje odprejo bodo protesti

Ko se občinske meje odprejo bodo protesti

Ampak vlada poziva k brezplačnim hitrim testiranjem, da bi bile še večje št.okuženih in bi zaprtja še dlje trajala.Vlada bi vse naredila, da bi zaprtje vsega čimdlje trajala, da ne bi bilo protestov…

Kaj konkretno in proti čemu bi ti protestiralo? Za znižanje cen banan ali za enotno ceno bana na kilogram po vsej Sloveniji? Na kaj se ti namreč tako dobro spoznaš, da bi bilo vredno in pomembno, da se protesta udeležiš?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Kaj konkretno in proti čemu bi ti protestiralo? Za znižanje cen banan ali za enotno ceno bana na kilogram po vsej Sloveniji? Na kaj se ti namreč tako dobro spoznaš, da bi bilo vredno in pomembno, da se protesta udeležiš?
[/quote]

Bojijo se brezdelneži da jih bo vlada po hitrem postopku odpisala, ker ne bo denarja za nadomestila delavnim in sociale za brezdelneže.

pa kaj vam je s temi mejami. Jaz potujem privat gor in dol po Zloveniji od stajerske do primorske in na sever v hribe pa nobene kontrole nikjer. Ko so bile trgovine pri zabarjih odprte sem sel tja po obleko s familijo. Rss ne vem kje zivite v enih rovtah ali so vam mediji tako mozgane oprali.
ugasnte tv in zaprite internet in pejte v real life ker ocitno eni niste vec v stiku z realnostjo.

Jaz že več ne sledim. Kaj zdaj je dovoljen prehod med občinami ali ne?


Poziva mafija, ki je financirana s strani fašističnih korporacij.
In mafiji se je treba upreti.

New Report

Close