Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Zakaj imamo policijsko uro?

Zakaj imamo policijsko uro?

Vlada Janeza Janše že več kot dva meseca podaljšuje policijsko uro, prepoved gibanja na občine in druge omejitve gibanja, ne da bi pri zdravstveni stroki redno preverjala, ali so takšni posegi v človekove pravice upravičeni glede na naravo ukrepov in njihovo korist za varovanje zdravja.

Kdo v Sloveniji v resnici odloča o podaljševanju veljavnosti policijske ure in drugih ukrepov za omejitev gibanja?

To razkriva dokumentacija, ki smo jo po zakonu o dostopu do informacij javnega značaja pridobili od ministrstva za notranje zadeve. S tem Janševa vlada krši navodila ustavnega sodišča. To je namreč vladi že spomladi naložilo, da mora vsak teden preverjati, ali so posamezne omejitve gibanja še nujne glede na epidemiološke razmere. Od ministrstva, ki ga vodi Aleš Hojs, smo zato zahtevali vsa gradiva, s katerimi je ustavnemu sodišču utemeljevalo nujnost podaljšanja odlokov o omejitvi gibanja.

Zakaj ni policijske ure za nočne izmene v proizvodnji? Zato, ker je zdaj nazaj diktatura proletariata! Ne bodo hodili spočiti direktorji v kurbarijo takrat, ko mi delamo!

Zato da lahko janša mirno spi.


Ja, saj drugo ne more bit.

Zato da imajo slovenski alkoholiki manj priložnosti za druženje.

Glede manipulacij pa.
Glej televizijo, politike, tu je prava majstorija manipulacij, od VEDNO!!!!!!!!!!!!
Ne jaz.
Jaz le resnico povem.
Vem analizirat podatke, za razliko od “večine”.
Agente po platformah pa takoj prepoznam. Vladine. Farmaceutske.
Fuj.
Bljak.
Juhu, Bruhu.

decembra nobene smrtne žrtve na cestah, umorov v celem letu samo 10, policijska ura je prinesla občutno zmanjšanje kriminala, zato bo vlada po koncu epidemije sprejela zakon, da bo policijska ura ostala za moške nad 15 let za vedno.

Ker je virus takrat na pohodu.Ne policiji,ne vojski ga še ni uspelo uloviti. 🙁

Nekdo piše da ni kriminala.Kriminal se je za 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} povečal kot v enakem obdobju 2019.Več kraj,umorov,ropov,vlomov,…

ne bo nič držalo. Kriminal se je zmanjšal, zato bo policijska ura za moške ostala for good.

Se še ni našel junak, ki bi (z lastnoročno podpisom) dam ustavnemu sodišču odlok v presojo. Tako kot je (šele v drugo) uspelo otrokoma s posebnimi potrebami, bi po mojem uspelo tudi tukaj. Če bi jasno izkazal, kakšna škoda ti je nastala.
Tako pa nam ostane samo še, da če dobiš kazen, se pritozis in po tej poti prideš do istega zaključka- da je ukrep nesorazmerna, ustavno sporen in zato kazen neutemeljena.
Ampak komu se pa da s tem hecat….slovenci smo raje pridni in ubogljivi.

Želim ti, da se sam okužiš in spoznaš korono od blizu v vsej njeni razsežnosti, njene odurne neznosne vonjave, hude pekoče telesne bolečine in lovljenje sape, tako da boš enkrat nehal tu lapat kot opica. Prekle ti bodi ti in tebi podobni!

phahaha, ti pa si opran, pa še hudoben ma ne zamerim, ker itak nimam kaj “fasat”.

Vsi so zapeli pesem od bijelo dugmeta – pristao sam, bicu sve sto hoce…

Drejc, zate zgleda, da imaš hauarest, ker si skoz za kišto.
So bili otroci zadovoljni z darili pod 🎄?

https://www.facebook.com/ndamjan/videos/10224601979897959

Ti se na veliko lažeš naokoli, češ da ni nič res, s tem pa negatino vplivaš na druge, ki se nato okužijo zaradi poslušanja tvojih “pirporočil”! LAŽNIVEC si z edini namenom škodovanja vsej družbi, pretvarjaš pa se, da hočeš dobro! Ce svet se boji korone, ti pa si tak prizadetek, da misliš, da si bolj pametnega od celega sveta? Kaj pa je to par stotin protestnikov.

Jaz ne lažem, in vem da ne obstaja nič od tega kaj vam servirajo.
Tak so vam prodajal zgodbo o Osami Bill Ladenu in drugimi nevidnimi sovražniki, phahaha.
Pač nisem ovca ki slepo verjame oblastem, kwa zdaj?
Lahko si z mano, lahko si proti.
Vsak lahko izbere.
Dokaži da je kdorkoli zbolel zaradi mene, dobiš 1000 e.

Ti se na veliko lažeš naokoli, češ da ni nič res, s tem pa negatino vplivaš na druge, ki se nato okužijo zaradi poslušanja tvojih “pirporočil”! LAŽNIVEC si z edini namenom škodovanja vsej družbi, pretvarjaš pa se, da hočeš dobro! Ce svet se boji korone, ti pa si tak prizadetek, da misliš, da si bolj pametnega od celega sveta? Kaj pa je to par stotin protestnikov.
[/quote]

tudi če bi bilo vse to res (ne pravim niti da je, niti da ni), to nima veze s tem, zakaj imamo policijsko uro.

Od kje podatek da smo omejeni na obcine? Kaj nismo na regije?
Vprasanje za oddajo ‘kdo bi vedel’?
Hahahha zblojena vlada zblojeni ukrepi…

New Report

Close