Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Dragi učitelji !

Dragi učitelji !

Vi ste prvi na vrsti – trenutno v prvi bojni liniji. Če boste popustili pritiskom vlade, boste dopustili kaznovanje svojega telesa in bili začetek izkoriščanja. Če ne boste popustili, vam bo vlada naprtila, da ste VI krivi, da se šole ne odprejo, da ne spoštujete drugih ljudi in njihovo zdravje, da ………………………………. taktika, da človeku vzbudijo slabo vest in sočutje do drugih in “skupnega dobra”. Imate prekleto težko nalogo. Ne zavidam vam jo. A zakaj so začeli pri vas? Najprej je treba začeti pri inteligenci, da začneš počasi rušiti ostalo. Nekateri zdravniki so že popustili (nikakor ne vsi! bravo!!!). Stroka je popustila (tudi tu se nekateri posamezniki še vedno upirajo. bravo!). In zdaj ste na vrsti vi.

Imam otroka v osnovni šoli. Drugega v srednji in tretjega na fakulteti. Vem kam pes taco moli. Dragi profesorji! Ne želim učiti svoje otroke v takem sistemu. Ne glede na pritiske kogarkoli – želim vam samo izrazit svojo podporo, da NE popustite nošenju mask, testiranju in cepljenju. Ne želim, da moji otroci obiskujejo šolo za ovce.

Delajte samo to v kar verjamete! Jaz verjamem v vas!

Povej naslov. Čez 1 mesec ti pošljem svoje račune, ki jih zaradi tebe ne bom mogel plačat!

Učitelji, ki jih silijo v ta testiranja, imajo vse dokaze za KAZENSKO TOŽBO proti zločinski kliki (vemo, kdo je to), in KAZENSKO TOŽBO bojo dobili.

To kar počnejo učiteljem, je zloraba medicine z namenom škoditi telesnemu in psihološkemu zdravju posameznikov in družbe.

Ne, in NI naključje, da se na ta način spravljajo na učitelje. Učitelji so načrtno izbrani, da postopoma LOMIŠ upor.

KOVID MACHT FREI.

Ko so prišli po stanovalce v domovih za ostarele, sem ostal tiho; nisem bil stanovalec DSO.
Ko so prišli po zdravstvene delavce, sem ostal tiho; nisem bil zdravstveni delavec.
Ko so prišli po učiteljice in vzgojiteljice, nisem spregovoril; nisem bil ne učitelj in ne vzgojitelj.
Ko so prišli po zaposlene v trgovinah, sem ostal tiho; nisem bil prodajalec.
Ko so prišli po mene, ni bilo nikogar več, ki bi spregovoril.

[img]https://www.news.ucsb.edu/sites/default/files/styles/article_horizontal/public/images/2016/auschwitz-birkenau-7.jpg?itok=6-iCGdzR[/img]

Vama ni pomoči. Maske gor in na cepljenje. TAKOJ!!!!

Zakaj maske gor, če se bosta cepila? Saj cepljenje ščiti, mar ne?

groza, kam smo prišli, ne morem verjeti, da so učitelji take ovce, jaz sem računal, da bo vsaj 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} učiteljev rekle ODLOČEN NE!!!!
Danes je žalosten dan za vse.
Predsednik vse ravnateljev je pohvalil učitelje, ki so šli na teste in okrcal vse ki niso šli in jih opomnil, da to še vedno lahko storijo, preden bo za njih prepozno.
Groza, da imamo teke intelektualce, ki verjamejo v to P L A N D E M I J O, žalostno, kam smo prišli!!!!!

Očitno ješ preveč teh sirov, pa se ti plesen nabira na mestu, kjer bi moral imeti možgane.


En kup butastih hlapcev, ki se pusti izsiljevati s političnimi in medijskimi lažmi.

Tudi jaz sem upala…..

Moje otroke ne želim pošiljati v uk k ljudem, ki jim ne zaupam presoje in jih vodi strah skozi življenje. Vas razumem. Vendar ni opravičila . Kot ni opravicila za to kar delajo vlade sveta!

Najglasnejši in najbolj agresivni navadno nimajo prav. Samo strah jih je neuspeha! Zato tako kričijo in delajo “reklamo” . Da zadušijo glas zdrave logike in resnice.

Rabiš da ti placam račune ? Če mi obljubiš da boš od tega trenutka delal tako kot je edino prav , ti placam vse račune za dva meseca ! Si za? Si zdaj upas?

Jaz stojim za svojimi obljubami. Imaš še kakšen izgovor?

Če bo delal, kot je prav?

Kdo pa določa kaj je prav? Ti in edino ti? Eh kako ste smešni.

Kot je prav = da verjameš v nekaj in znaš to zagovarjati

Gospod se je tako odločil zgolj zaradi računov . Ta problemcek prevzamem v zameno za resnico in pokončno držo. Fer?

Podoben si vladi: zminimizira pomembne stvari in se obesi na vejice.

sem predsednik vašega sindikata in vas pozivam- NE DAJTE SE MOJI DRAGI UČITELJI, ne dajte se, ne hodite na ta testiranja, ker če bi virus bil resničen, bi testirali vse brez pardona, tudi otroke, starše ne bi niti nič vprašali, če bi šlo za nekaj zelo nevarnega, tako pa…………………..pejte se solit, nisem si milsil, da boste takole hlapčevsko stopili v vrste, podobno je kot bi čakali na krematorij v Dachavu!
U P R I T E S E !!

če bo treba res samo še enkrat v vrsto za testiranje, se bom uprl, ne sdamo, da ne bom šel na testiranje, pred GOPODARSKIM RAZTAVIŠČEM bom nag nosil transparent JEBI SE JANŠA !!!
Če ne boste šli na naslednje testiranje, si ta fašist ne bo upal zapreti šol , ker bo dobil upor iz vseh možnih strani !!
Mater mu frašistično!

Naslednji ponedeljek imas spet test 🤣

če bo treba res samo še enkrat v vrsto za testiranje, se bom uprl, ne sdamo, da ne bom šel na testiranje, pred GOPODARSKIM RAZTAVIŠČEM bom nag nosil transparent JEBI SE JANŠA !!!
Če ne boste šli na naslednje testiranje, si ta fašist ne bo upal zapreti šol , ker bo dobil upor iz vseh možnih strani !!
Mater mu frašistično!
[/quote]

Ko boš že nag, ti lahko bris vzamejo iz riti.

Joj x x l komaj komaj te še lahko berem! Iz vseh tvojih odgovorov si mi prav p r i s k u t e n. Ponosen na to kako si družino zaprl v neko v.koj…no! Si dvoličnež in hinavec, rad gaziš ljudi, če mislijo drugače, kar zradiral bi jih. Res bljak. Bolje te je preskočiti.

Zakaj ne zganjate te propagande nad zdravniki in sestrami, ki se že več tednov redno testirajo? Zakaj pri njih ni bilo niti enega pomisleka? In če zdravniki nimajo s tem problemov, zakaj bi imeli učitelji?

Kaj pa če učitelj verjame, da je testiranje smiselno in zna to zagovarjati?


xxl, smilijo se mi in skrbi me za tvoje otroke, ki si jih “zaščitil” pred svetom. Bereš se kot Josef Fritzl.

New Report

Close