Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Do 12h so bili samo trije šolniki pozitivni, potem pa…

Do 12h so bili samo trije šolniki pozitivni, potem pa…

preko 270! Za tiste 3 so napisali, da je to veliko, saj so preprečili okužbe treh razredov. Danes do večera so torej rešili 270 razredov oziroma skupin! Pa nobenega komentarja nikjer, da je to veliko. Le koliko več bo pozitivnih šolnikov naslednji ponedeljek, ker jih bodo okužili šolarji brez mask?

1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pozitivnih je zelo malo, a glede na zanesljivost testov jih je v resnici okuženih še 1x toliko, torej 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Cca 300 okuženih učiteljev gre jutri v šole.

In kdove koliko okuženih učencev gre jutri v šolo in bodo sedeli v razredu brez mask..

nova
Uredništvo priporoča

In kdove koliko okuženih učencev gre jutri v šolo in bodo sedeli v razredu brez mask..
[/quote]

Nihce jim ni rekel fa lahko gredo samo zdravi otroci v šolo ali pa da njihovi starsi ne prebolevajo kovida 😉
Kmalu bo Amerika- napisi in opozorila na kavi da je vroca in moznost opeklin….

Koliko od teh je res pozitivnih glede na slabo zanesljivost testov?

Šolnike bi morali na začetku testirati 2x v razmaku 3 dni, da bi povišali stopnjo zanesljivosti. Torej v sredo še enkrat.


Vsak je pozitiven, saj vsak prinese dobiček mafiji.


Je bunker že izkopan?
Zaloge wc papirja in konzerv vsaj za dve leti in pol?

Učitelji, ki jih silijo v ta testiranja, imajo vse dokaze za KAZENSKO TOŽBO proti zločinski kliki (vemo, kdo je to), in KAZENSKO TOŽBO bojo dobili.

To kar počnejo učiteljem, je zloraba medicine z namenom škoditi telesnemu in psihološkemu zdravju posameznikov in družbe.

Ne, in NI naključje, da se na ta način spravljajo na učitelje. Učitelji so načrtno izbrani, da postopoma LOMIŠ upor.

KOVID MACHT FREI
.
Ko so prišli po stanovalce v domovih za ostarele, sem ostal tiho; nisem bil stanovalec DSO.
Ko so prišli po zdravstvene delavce, sem ostal tiho; nisem bil zdravstveni delavec.
Ko so prišli po učiteljice in vzgojiteljice, nisem spregovoril; nisem bil ne učitelj in ne vzgojitelj.
Ko so prišli po zaposlene v trgovinah, sem ostal tiho; nisem bil prodajalec.
Ko so prišli po mene, ni bilo nikogar več, ki bi spregovoril.


Dej ti poglej še kaj drugega kot propagandna trobila vsak dan 19h-20h, ki ti perejo možgane vsak dan. Če si vsaj povprečno inteligenten, je še upanje, da postaneš mal’ manjši butelj.

Najmanj 1000 mrtvih so rešili, od tega 100 otrok in 800 hrčkov.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

kakšne ovce, tile učitelji, res ko firer reče-MARŠ NA TESTIRANJE, oni glavo dol in gredo, intelektualci, ali kako jim že rečejo……………………………………..S R A M O T A !!


Intelektualci???? To naj uči naše otroke? Kaj že?


Intelektualci???? To naj uči naše otroke? Kaj že?
[/quote]
Hlapčevanja, ki je tradicija slovenskega naroda.

Meni se v soli zdelo,da je bil malce zadet,no zdaj mi jasno,da so ostali…

Ma kakšna kazenska tožba? Na podlagi tega, da ne razumeš zakonodaje? Itak ne bi nikogar odpustili, ampak štos je, da bi doma čepel, najbrž na čakanju, ker v šolo ne bi smel. In medtem bi te moral nekdo nadomeščat. Samo za to gre, pač nočejo svojih kolegov v drek porinit, ki bi potem morali nadomeščat.

Če pa bi se zbunila večina in ne bi hoteli na testiranje, je pa to točno tisto, kar hoče Janša. S prstom bi pokazal na učitelje in javnost obrnil proti njim, rekoč, da on bi že odpiral šole, ampak kaj, ko učitelji nočejo delat. A veš, kakšna gonja bi se vsula po učiteljih??? A ne vidiš že tu na dnevni bazi pljuvanja, kaj bi šele potem bilo….narod bi šel protestno na ulice, da naj jim plače znižajo, odpustijo itd….Niso učitelji kot tisti Ludi, ki ga boli k*****, če ga vržejo iz službe…


Hlapčevanja, ki je tradicija slovenskega naroda.
[/quote]

U Č I T E L J I !!
HLAPCI ZA HLAPCE ROJENI- ZA HLAPCE VZGOJENI…-Gospodar se menja, bič pa ostane in bo ostal na vekomaj, zato ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!”
“Narod si bo pisal sodbo sam; ne frak mu je ne bo in ne talar!”
“Jaz sem Kalander, kovač; kdo bi rad še kaj vedel?”
“Antikrist!”
“Čez vero šimfa!”
“Lepa beseda je napredek. Lepa reč je svoboda. Najboljše pa so pečene piške.”
DA SI BOSTE LAHKO PRIVOŠČILI PEČENE PIŠKE, STE UPOGNILI SVOJE GLAVE IN HRBTE, STOPILI V VRSTE IN SE TESTIRALI…….IN TAKO BOSTE UPOGIBALI SVOJE GLAVE IN HRBTE VSAK TEDEN DVAKRAT, KO VAM BODO ŽOKALI PO NOSOVIH………………IN NA KONCU BOSTE ZAVIHALI ROKAVE IN SPREJELI LUCIFERJEV STRUP V SVOJE TELO, KI BO SPREMENILO VAŠ DNK in boste sluge svojemu ukrivljenemu firerju!”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U Č I T E L J I !!
HLAPCI ZA HLAPCE ROJENI- ZA HLAPCE VZGOJENI…-Gospodar se menja, bič pa ostane in bo ostal na vekomaj, zato ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!”
“Narod si bo pisal sodbo sam; ne frak mu je ne bo in ne talar!”
“Jaz sem Kalander, kovač; kdo bi rad še kaj vedel?”
“Antikrist!”
“Čez vero šimfa!”
“Lepa beseda je napredek. Lepa reč je svoboda. Najboljše pa so pečene piške.”
DA SI BOSTE LAHKO PRIVOŠČILI PEČENE PIŠKE, STE UPOGNILI SVOJE GLAVE IN HRBTE, STOPILI V VRSTE IN SE TESTIRALI…….IN TAKO BOSTE UPOGIBALI SVOJE GLAVE IN HRBTE VSAK TEDEN DVAKRAT, KO VAM BODO ŽOKALI PO NOSOVIH………………IN NA KONCU BOSTE ZAVIHALI ROKAVE IN SPREJELI LUCIFERJEV STRUP V SVOJE TELO, KI BO SPREMENILO VAŠ DNK in boste sluge svojemu ukrivljenemu firerju!”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

obračam se v grobu!
ne morem verjeti, da so učitelji tako zelo upognili svoje glave tako globokooooo upogniliiii!
Pričakoval sem, da bo po 100 in več letih kaj drugače, da bodo vsaj učitelji dvignili glave…..
upognili so tudi hrbte, res je, Ž A L O S T N O !!!
Prepričan sem, da se bo našel kakšen KALANDER in pomagal tem učiteljem dvigniti glavo, da ne bodo v špalirju z upognjenimi glavami korakali proti GOSPODARSKEMU RAZTAVIŠČU nastavljati svoje rilce- TUKAJ SMO, ODVZEMITE NAM TA VIRU IZ RILCA če ga imamo……..
U Č I T E L J I ponovno vas prosim, ne delajte tega, ne bodite več hlapci, RECITE NE temu fašističnemu izrodku, ki vas izsiljuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

… je reklo teslo in šlo na sistematski pregled in plačalo davke.

Ne morem vas vseh komentirat. Sam res ste smešni. Hodite na preglede, plačujete take in drugačne davke, stojite v vrstah, plačujete neke prispevke… In potem se tu gor repenčite zarad enega testa. Smešni ste res.

… je reklo teslo in šlo na sistematski pregled in plačalo davke.
[/quote]

In šlo v štacuno, bolnico, urad… in si pohlevno dalo masko na ksiht. Itak, s tujim k***** je enostavno opletat.

Ma kakšna kazenska tožba? Na podlagi tega, da ne razumeš zakonodaje? Itak ne bi nikogar odpustili, ampak štos je, da bi doma čepel, najbrž na čakanju, ker v šolo ne bi smel. In medtem bi te moral nekdo nadomeščat. Samo za to gre, pač nočejo svojih kolegov v drek porinit, ki bi potem morali nadomeščat.

Če pa bi se zbunila večina in ne bi hoteli na testiranje, je pa to točno tisto, kar hoče Janša. S prstom bi pokazal na učitelje in javnost obrnil proti njim, rekoč, da on bi že odpiral šole, ampak kaj, ko učitelji nočejo delat. A veš, kakšna gonja bi se vsula po učiteljih??? A ne vidiš že tu na dnevni bazi pljuvanja, kaj bi šele potem bilo….narod bi šel protestno na ulice, da naj jim plače znižajo, odpustijo itd….Niso učitelji kot tisti Ludi, ki ga boli k*****, če ga vržejo iz službe…
[/quote]
Daj ne serji s svojo fašistično propagando.
Kdo pa še zagovarja psihota jajotovega, razen par njegovih psihopatov.

To, da so se šli učitelji testirati, je v bistvu zelo pametna odločitev. Najprej zaradi osebne odgovornosti, da ne bi nevede trosili virusa naokrog, po drugi strani pa so se tudi zaščitili za primer, da bi prišlo do povečanja okužb med učenci – le na koga bi starši najprej pokazali s prstom, če bi njihovi otroci zboleli?

Učitelji so bili NAČRTNO izbrani v operaciji c-19. Idealna ciljna skupina za IZSILJEVANJE.

Če testiranje zavrnejo, se šole ne odprejo. In so potem učitelji “krivi” za to, da so otroci še zmerom doma.

Namesto da horda podivjanih prašičev* usmeri svoj gnev na PSIHOPATE na oblasti, ki peljejo projekt c-19, ga usmeri na učitelje.

Avtor te manipulacije javnosti je Joseph Goebbels. Voditelji projekta c-19 pa so njegovi učenci.

*J. Goebbels: “Give me control of the media and I will turn any nation into na herd of pigs.”

Zaposleni v VIZ kot žrtveno jagnje, da se antimaskarski in anticepilni in antiukrepi kliki dokaže, da dela škodo ostalim.
Ko bodo šole zopet zaprte, ker ne bo zdravega kadra in ko bodo naslednja – logična, ne namenska- žrtev otroci, bomo lahko epidemijo rešili. Očitno moramo priti prej na dno. ..

New Report

Close