Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Se je že začelo — oz se nadaljuje — pi*** vam materina

Se je že začelo — oz se nadaljuje — pi*** vam materina

Učitle testirat vsak teden, potem v firmah (nekatere že testirajo), potem trgovce, … vsak teden. In če si okužen, domov v karanteno za xx dni.
Uau, usi želijo, da pocr**mo, al od korone al od lakote.
In zdaj bojo dali v ustavno presojo, al se je treba testirat usak teden?
Ma daiiii, saj tudi ni ustavno, da so otroci brez šole …
Kje so človekove pravice?! Očitno samo na papirju.
Tu ne govorim, da vam je babica umrla s koronavirusom, ampak za poseg v človekove pravice!


Zanima me kolk jih je že pocrkal od lakote zarad covida? No da slišim. Pa govoril se je da bo taka lakota, da se bo folk pobijal za kruh. Nič od tega. Tko da nehi paničarit.


Zanima me kolk jih je že pocrkal od lakote zarad covida? No da slišim. Pa govoril se je da bo taka lakota, da se bo folk pobijal za kruh. Nič od tega. Tko da nehi paničarit.
[/quote]

To šele pride. Kriza, ki prihaja, bo najhujša v zadnjih desetletjih. Samo počakaj, da vidiš, kako bomo oz. bodo še naši vnuki vračali te stotine milijonov, ki jih vlada zdaj deli kot bonbončke.

nova
Uredništvo priporoča


Človekova pravica je tudi NEOKUŽITI SE!
Morda je vse skupaj malce zmedeno, apočasi deluje!


tudi če je butast.


Človekova pravica je tudi NEOKUŽITI SE!
Morda je vse skupaj malce zmedeno, apočasi deluje!
[/quote]

Saj ne, da gre za nek bojni strup ali pa kugi podobno bolezen. Prehladno obolenje je. Pravica ali ne, izogniti se temu ne moreš s takimi ukrepi. Poleg tega pa, ali je to res potrebno, zato se ti in tebi podobni slučajno ne prehladijo?!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To šele pride. Kriza, ki prihaja, bo najhujša v zadnjih desetletjih. Samo počakaj, da vidiš, kako bomo oz. bodo še naši vnuki vračali te stotine milijonov, ki jih vlada zdaj deli kot bonbončke.
[/quote]

Aaaaaa? Šele pride. A tako. Potem mi pa povej še, če zadanem ma lotu in kdaj? Hvala.


Zanima me kolk jih je že pocrkal od lakote zarad covida? No da slišim. Pa govoril se je da bo taka lakota, da se bo folk pobijal za kruh. Nič od tega. Tko da nehi paničarit.
[/quote]

DAJ FAŠISTEK pejt nazaj spat!


Zanima me kolk jih je že pocrkal od lakote zarad covida? No da slišim. Pa govoril se je da bo taka lakota, da se bo folk pobijal za kruh. Nič od tega. Tko da nehi paničarit.
[/quote]

Ne še, to se šele začenja. Ko bomo brez služb in prihrankov se bo začelo. Že eno leto delajo na tem. Počasi, počasi izgubljamo vse.

Saj ne, da gre za nek bojni strup ali pa kugi podobno bolezen. Prehladno obolenje je. Pravica ali ne, izogniti se temu ne moreš s takimi ukrepi. Poleg tega pa, ali je to res potrebno, zato se ti in tebi podobni slučajno ne prehladijo?!
[/quote]
Mene ne zanima kaj ti misliš! Vendar te bom usekal po nosu tudi, če boš le kihal vame zaradi ?prehlada?.
Poanta je moje zdravje, ne tvoje neznanje!

Ne še, to se šele začenja. Ko bomo brez služb in prihrankov se bo začelo. Že eno leto delajo na tem. Počasi, počasi izgubljamo vse.
[/quote]

To je spervertirano. Isto kot ko so govorili, da nas bo virus ne vem koliko pobil. Nič od tega se ne bo začelo. Tako bo, kot je. Me zanima kako bi vi živeli 70 let nazaj. Pomoje bi vas pobralo v enem tednu. Ene službe propadajo, ampak odpirajo se nove.


Mene ne zanima kaj ti misliš! Vendar te bom usekal po nosu tudi, če boš le kihal vame zaradi ?prehlada?.
Poanta je moje zdravje, ne tvoje neznanje!
[/quote]

Ne kiham jaz v nobenega, nikoli.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne kiham jaz v nobenega, nikoli.
[/quote]
Glede na to da si precej nasilen do tistih kateri se ne strinjajo s stabo bi rekel da res morda ne kihaš, zato pa lajaš v drugače misleče.


Glede na to da si precej nasilen do tistih kateri se ne strinjajo s stabo bi rekel da res morda ne kihaš, zato pa lajaš v drugače misleče.
[/quote]

V tem pa ni vidim problema, na psih še niso odkrili covida. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V tem pa ni vidim problema, na psih še niso odkrili covida. 😉
[/quote]hahaaa:)))

New Report

Close