Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Imunizacija s cepivom povzroča pljučno imunopatalogijo

Imunizacija s cepivom povzroča pljučno imunopatalogijo

https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0035421

Brca v meglo. Zdaj smo 2021 in tako kot v ponedeljek prfokse testiranje tudi tebe čaka od marca dalje cepljenje, ali pa te bodo cepljejni grdo gledali, pa še cepilne knjižice ne boš imel za pokazati. Šlik-šlak.

Priznam, da se mi ne ljubi brati članka, ampak večkrat kot dobim pred oči nasilno reklamiranje cepljenja, kakršnega veselo piše Kralj Matjaž, manj sem se pripravljna cepiti.
Pa da ne boš preveč šlikšlakal, kraljiček, ne živim v Sloveniji in me slovenski teror tudi ne more v nič prisiliti.

No če pa ne živiš tu, ti pa lahko povem da še zdaleč ni takega terorja, kot pišejo po forumu da je. Zaprte so beznice, turizma praktično ni, šolanje je na daljavo zaenkrat. To je pa tudi vse. Aja policijska ura. S papirji sem še vedno prišel čez, pa ni važno ob kateri uri.

No če pa ne živiš tu, ti pa lahko povem da še zdaleč ni takega terorja, kot pišejo po forumu da je. Zaprte so beznice, turizma praktično ni, šolanje je na daljavo zaenkrat. To je pa tudi vse. Aja policijska ura. S papirji sem še vedno prišel čez, pa ni važno ob kateri uri.
[/quote]

Tebi je to v redu za naslednjih nekaj let? In posledice teh omejitev prav tako?

šlik šlak kralj – bedak. Beri temo, kako NE BO covid potnih listov!!!

New Report

Close