Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Srečne države, katerih voditelji so se odločili za zero covid strategijo!

Srečne države, katerih voditelji so se odločili za zero covid strategijo!

V kratkem času so izkoreninili covid, gospodarstvo živi, ljudje so živi in zdravi, pri nas pa smo mesece in mesece zaprti, Janša odpre za kratek čas, ko število okužb pade za malenkost, da se nikakor ne moremo znebiti virusa.
Skratka, Slovenci in naše gospodarstvo umira na obroke!

Naravno prekuževanje je povzročilo ogromne žrtve in ne zagotovi dolgoročne imunosti, kot se jo doseže s cepljenjem. Zato Potrč ali Ališič, če ciljata na to, da bosta še naprej nategovala zmedeni folk, sta se krepko zajebala.

Fašisti ste virus.
Kjer vlada fašizem, ljudje ne morejo biti srečni.

Rodnost se mi zdi je poskočila. Ljudje so bili več doma in več seksali. Čez par mesecev bo bejbi boom.
Katere države so sicer to? Meni se zdi, da je Evropa še najboljša za živet, imaš dovolj prostega časa (sicer odvisno od države do države), marsikaj si lahko privoščiš, marsikaj je dovoljeno. Grozno pa pogrešam potovanja. To mi pa res manjka. Ampak tega tudi v teh “srečnih” državah ni, se mi zdi?

A to pomeni priznanje, da ste Janšisti v drugem valu namerno izvajali prekuževanje v Sloveniji?

Jaz sem mislil, da je bil cilj omejevanje okužb, zdaj pa vidim da je bil cilj prekuževanje, ki je bilo najbolj temeljito izvedeno prav v DSOjih, s preko 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okuženih stanovalcev in 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mrtvih zaradi Covida.

A to pomeni priznanje, da ste Janšisti v drugem valu namerno izvajali prekuževanje v Sloveniji?

Jaz sem mislil, da je bil cilj omejevanje okužb, zdaj pa vidim da je bil cilj prekuževanje, ki je bilo najbolj temeljito izvedeno prav v DSOjih, s preko 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okuženih stanovalcev in 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mrtvih zaradi Covida.
[/quote]

Celo Beovićeva je oktobra enkrat priznala, da so se šli švedski model, a jim je spodletelo. Velikemu vodji pa epidemično stanje ustreza, ker si na ta način utrjuje oblast. Zato vedno takoj, ko število okužb čisto malo pade, zrahlja ukrepe, da se virus spet bolj širi. Tokrat je pri 1500 okuženih dnevno in 20 mrtvih odprl šole in to v času, ko smo dobili angleški sev.

Prekuževanje v DSO-jih???
Zdaj je popolnoma jasno, da so stanovalce DSO-jev okužili tam zaposleni, ki se izven DSO-jev niso držali ukrepov. DSO-ji so bili za ostale hermetično zaprti. To je zdaj kot na dlani, saj se taisti zaposleni nočejo v večini tudi cepiti, čeprav jim je cepivo na voljo. To v celoti izpodbije leva podtikanja o genocidu in Kebrove prezračevalne teorije. Bo tole zate pretežko? Ti napišem še s tiskanimi črkami?

Jasno je, da tebi nic ni jasno in da si navaden provokator.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne provokator, realist. Tistemu zgoraj povej, da ima Nemčija šole odprte kljub 50000 mrtvim do zdaj in, da ga popolnoma razumem, da ga je 11-mesečno kolesarjenje brez haska dotolklo fizično in psihično. Kaj ga ne bi.

Janšisti vedno kažete s prstom na druge, namesto, da bi priznali, da ste nesposobni in bi odstopili zaradi toliko smrti zaradi vaše nesposobnosti.

New Report

Close