Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Odličen članek o cepivih

Odličen članek o cepivih

Zato, ker se množično cepljeneje proti Covid-19 (na sreč) vedno bolj približuje in nam predstavlja neko zadnje poglavje tega obupnega obdobja – je pa kljub temu glede cepiv veliko dvomov in različnih mnenj, sem se odločil, da priložim link do odličnega strokovnega članka o delovanju cepiv: http://www.sfd.si/uploads/datoteke/8fv2_163173.pdf
Da vidite, da ne gre za nobeno spreminjanje DNK, da vidite razlike med cepivi glede na različne proizvajalce in da se morda lažje razume princip delovanja cepiv.
Morda bo koga, ki okleva ta članek opogumil v cepljenje-prej nas bo več cepljenih; prej bo več ukrepov sproščenih. Vse dobro vam želim!

Sploh ne mislm brat tega.
Nič me ne bo opoguml. Ja, mogoče me bo čez par let, ko bo že kr vidno kako je z vami ki ste se al se pa boste cepl 😛

Cepiva se izdelujejo dost dlje cajta kot so pa tega spacal.
Varnost cepiva kao je preverjena že predn dovolijo odobritev cepiva ja, ampak stranske učinke je pa možn odkrit komi čez čas, ko je cepljena že širša populacija.
Pojma oni nimajo zdej še kako cepivo deluje, zato pa spremljajo cepljene in javljajo stranske učinke.

Svojo dozo odstopm tistmu ki si jo želi, jst je ne rabm.

Sploh ne mislm brat tega.
Nič me ne bo opoguml. Ja, mogoče me bo čez par let, ko bo že kr vidno kako je z vami ki ste se al se pa boste cepl 😛

Cepiva se izdelujejo dost dlje cajta kot so pa tega spacal.
Varnost cepiva kao je preverjena že predn dovolijo odobritev cepiva ja, ampak stranske učinke je pa možn odkrit komi čez čas, ko je cepljena že širša populacija.
Pojma oni nimajo zdej še kako cepivo deluje, zato pa spremljajo cepljene in javljajo stranske učinke.

Svojo dozo odstopm tistmu ki si jo želi, jst je ne rabm.
[/quote]

Ti bo robi povedal vse, kar moraš vedeti…

nova
Uredništvo priporoča

Pa se kakšna dr. iz nanizanke osvetlila pogled iz temačnih časiv evrope 🤣

Ti bo robi povedal vse, kar moraš vedeti…
[/quote]

Zakaj pa ne? Brez skrbi, med drugim mi je tud on pa še kdo drug tuki gor odpru oči. Še dobr da imamo tud “teoretike zarot” tuki gor.

Sploh ne mislm brat tega.
Nič me ne bo opoguml. Ja, mogoče me bo čez par let, ko bo že kr vidno kako je z vami ki ste se al se pa boste cepl 😛

Cepiva se izdelujejo dost dlje cajta kot so pa tega spacal.
Varnost cepiva kao je preverjena že predn dovolijo odobritev cepiva ja, ampak stranske učinke je pa možn odkrit komi čez čas, ko je cepljena že širša populacija.
Pojma oni nimajo zdej še kako cepivo deluje, zato pa spremljajo cepljene in javljajo stranske učinke.

Svojo dozo odstopm tistmu ki si jo želi, jst je ne rabm.
[/quote]

Ravno zato, ker ne bereš, nimaš pojma in samo pametuješ! Če bi brala, bi vedela, koliko časa se je to cepivo izdelovalo.

Ravno zato, ker ne bereš, nimaš pojma in samo pametuješ! Če bi brala, bi vedela, koliko časa se je to cepivo izdelovalo.
[/quote]

Ma sej to sploh ni važn kolk cajta so ga izdeloval, v bistvu pa ja, ker to je še en dokaz več da je to PLANdemija.

Skratka z nepreverjenim cepivom in pa prot eni prehladni virozi, se jst ne mislm cept. Se nikol nism cepla tud prot gripi nism, pa da se prot tem nategu, ki še 1x, je zame ena prehladna viroza za katero pač kronični bolniki, tisti z oslabljenim imunskim sistemom…žal težje zbolijo.

Kaki strokovni članki, kdo bo pa to bral! Če ni na YT kakšnega 3min filmčka ne velja!

Ravno zato, ker ne bereš, nimaš pojma in samo pametuješ! Če bi brala, bi vedela, koliko časa se je to cepivo izdelovalo.
[/quote]

a bejž no!!
cepivo so razvijali točno 6 mesecev in 7 dni!!
zdaj pa nehaj lagati in spat!

Samo par strani sem na hitro preletela in našla 2 laži in 1 zavajanje.

Če bi ta trditev 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}no držala, bi bili mi vsi še danes anaerobne bakterije.

Če bi ta trditev 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}no držala, bi bili mi vsi še danes anaerobne bakterije.
[/quote]
Glede spreminjanja DNK sem seveda mislil na govorice teoretikov zarote, dagre pri cepljenju za gensko spreminjanje.
Seveda pa so mutacije sestavni del evolucije.


Glede spreminjanja DNK sem seveda mislil na govorice teoretikov zarote, dagre pri cepljenju za gensko spreminjanje.
Seveda pa so mutacije sestavni del evolucije.
[/quote]

Tebi marsikaj ni jasno, ne o evoluciji, ne o cepljenju.

Ravno zato, ker ne bereš, nimaš pojma in samo pametuješ! Če bi brala, bi vedela, koliko časa se je to cepivo izdelovalo.
[/quote]

15 let?

DNK res ni enako mRNK. Funkcija slednje je, da prenaša informacije od DNK na telesne proteine. Vendar kako naj bomo v poplavi vseh lažni novic in teorij zarote sigurni, da ta ne bo prenašala našim proteinom prav to.

New Report

Close