Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus DOKTORJI SLOVENIJE SO SPREGOVORILI MASKE PADAJO

DOKTORJI SLOVENIJE SO SPREGOVORILI MASKE PADAJO

DOKTORJI SLOVENIJE SO SPREGOVORILI🙏🙏MASKE PADAJO🙏👏

Stroka se je odločila spregovoriti resnico…..VSO SPOŠTOVANJE🔝🔝🔝🔝
Sprašujem se, kam se bodo skrili strokovnjaki NIJZ-ja, ki se izpostavljajo in lažejo Slovenskemu narodu, ko bo resnica prišla na plan….Kaj bodo povedali Vladajoči?

A boste sedaj še vedno v dvomih??Če ja, prosim te ljudi, da so prvi v vrsti ko pridejo cepiva👍

HVALA 🙏🙏🙏

👉 DR.UROŠ DOBNIKAR
👉 DR.ELDAR MAGOMEDOVIČ GADŽIJEV
👉 DR. SEBASTIJAN PIBERL
👉 DR.ŽIVAN KREVEL
👉 MILAN HOSTA
👉 SREČKO ŠORLI
👉 DR.GREGOR KNAFELC
👉 DR.MATKAŽ FIGELJ
Tudi DR.VLADIMIR PIRNAT, DR.MIHA AVBERŠEK
Nikoli ne pozabite kdo je stal za vami in rekel dovolj laži🙏

DELITE PRIJATELJI‼ TO JE NEIZPODBITEN DOKAZ, DA JE COVID 19 PROJEKT 👉 KAR VES ČAS TRDIMO MI, KI VAS POSKUŠAMO ZBUDITI🙏
Kaj sem napisal v enem od postov👉IZKLOPITE MEDIJE IN VKLOPITE RAZUM IN TOČNO TE BESEDE JE POVEDAL DR.GREGOR KNAFELC

https://www.youtube.com/watch?v=-Nn5pA0xejg

Bravo!

Ob tem računaš, da dejansko ne bo nihče kliknil in izvedel, da ne povedo nič takega?

nova
Uredništvo priporoča

To mi delaj!

In še vedno bo 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi verjelo našim zablojenim strokovnjakom NIJZ

Ob tem računaš, da dejansko ne bo nihče kliknil in izvedel, da ne povedo nič takega?
[/quote]tebi bi bilo treba razložit kot v vrtcu

Ob tem računaš, da dejansko ne bo nihče kliknil in izvedel, da ne povedo nič takega?
[/quote]

In kaj si ti povedalo takega, blesavo multinično ?

Super, Šorli se je 20 let klatil po svetu, zdaj pa pametuje o medicini? Kakšni DOKTORJI SLOVENIJE????

SMS: Srečko, najprej bi se pogovarjala o »domu in svetu«. Živel si 20 let v tujini, še vedno si, praviš, Ptučan, ki kmetuje v Zgornjesoški dolini … Kdo si? Kako bi se predstavil?

SREČKO ŠORLI: Kmet, ki obdeluje zemljo brez pesticidov in strupov.

SMS: Kaj te je zaneslo takrat po svetu?

SREČKO ŠORLI: Bilo mi je dolgčas, bil sem radoveden, zanimale so me žurke in zabave, potovanja, fizika, znanost, mistika, pa sem se podal po svetu.

Super, Šorli se je 20 let klatil po svetu, zdaj pa pametuje o medicini? Kakšni DOKTORJI SLOVENIJE????

SMS: Srečko, najprej bi se pogovarjala o »domu in svetu«. Živel si 20 let v tujini, še vedno si, praviš, Ptučan, ki kmetuje v Zgornjesoški dolini … Kdo si? Kako bi se predstavil?

SREČKO ŠORLI: Kmet, ki obdeluje zemljo brez pesticidov in strupov.

SMS: Kaj te je zaneslo takrat po svetu?

SREČKO ŠORLI: Bilo mi je dolgčas, bil sem radoveden, zanimale so me žurke in zabave, potovanja, fizika, znanost, mistika, pa sem se podal po svetu.
[/quote]
Kje pa si se ti klatilo 20 let, da si tako pametno ?
V džungli med opicami ?
Pravzaprav ne, ker so še opice pametnejše.

Heheh bravo Robi, ne vem zakaj enima resnica tak ne paše? Res ..adio pamet ste eni.. čast izjemam, kapa dol.


Money, money, money…

hehehehe….kako se mi fajn zdi da tile multinicki5, pismo rosno…..kako zdaj javkajo, vedno bolj se bodo oglašali zdravniki tudi pri nas, samo nekaj jih je moralo stisniti riti in pred javnost…..se bližamo koncu tej P L A N D E M I J I ne samo pri ans, tudi v svetu se dohaja, juhuhuuuu!!

Omejitev gibanja po občinah ni bila protiustavna. Fakof histeriki!

Samo popolne budale zagovarjate korona nateg.

Samo popolne budale zagovarjate korona nateg.
[/quote]
Saj zato ga pa ti zagovarjaš.

Hhisteriki so ravno sprožili ta ukrep, zato mi ni čist jasen tvoj odziv. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Not mas dr. travmatologije (to je doktor ki skrbi za rane), dr. abdominalne kirurgije (kirurg ki se ukvarja z trebuhom), dr. splosne medicine in urgentne medicine (torej toti obicni zdravnik ki zdravi uhobole, glavobole, prehlade), biolog in hemeopat (kr neki), filozof in ucitelj sportne vzgoje, “raziskovalec” – dela v knjiznici in zobozdravnik
Res “strokovnjaki” za področje virusnih okužb.

Kje je kaki pulmolog? Virolog?

Kaj slučajno ko imaš pljučnico greš do zobozdravnika? Ali mogoče do kateregakoli od teh doktorjev? Tudi ko greš do splošnega zdravnika, te bo ta napotil k pulmologu.

Pravite naj vklopimo razum. Kje je tu kakšen razum?
Par rogue doktorjev se je odločilo kritizirat in zdaj je “resnica” prišla na plano? Kakšna resnica. Halo.

oj ti napumpani človek, tudi če bi bil kdo od njih po tvojih merilih, bi imel pripombo, da je pa nesposoben, maščevalen itd…..takim kot si ti, je težko ustreči.


a ti si od dole??

Kakšnih 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?

– Cepilo se ne bo niti 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalcev, verjetno pa največ kakih 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

– Preveč je pričevanj, da je bil v skoraj vseh cepivih dosedaj, predvsem pa v zadnjih desetletjih aluminij, ki tam NIMA KAJ ISKATI! Ki povzroči pogosto velike zdravstvene težave tistim, ki so se cepili.

– Tudi v vrstah zdravnikov je ne tako malo odpora, oziroma drugačnih mnenj o vsem skupaj.
In če dvomi recimo le 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} stroke, nekaj pri tej “epidemiji” HUDO SMRDI IN TO DO NEBA!

– “Scenaristi” so skoraj popolnoma pozabili tradicijo: 2000+ let komunikacije BREZ mask, objemanja, celo poljubljanja ljudi, ki se po dolgem (ali kratkem) času spet vidijo.
Pozabljajo na iskren stisk dlani, ki je do sedaj VEDNO v zgodovini povedal več, kot 1000 besed.

– “Scenaristi” tudi pozabljajo, da po 300.000 – 500.000 ljudi v metropolah evropskih držav, ki bodo šli na ceste najkasneje v decembru, za katerokoli “oblast” ne pomeni nič dobrega.

Predvsem za Srbijo/Beograd sem prepričan, da znajo tam protesti proti nošenju mask in omejitvam prinesti istočasno tudi DRŽAVNI UDAR, čimer se boste strinjai vsaj tisti, ki poznate politično situacijo v Srbiji v tem trenutku.

In dejstvo je, da se zna iz državnega udara v eni taki državi kot je Srbija, razviti tudi kaj takega, kot se je v zgodovini že razvilo, zgodilo.

In tretja svetovna, magari le v omejenem obsegu, zna prinesti tudi to, da bo tistih 13 (ali koliko) židovskih družin “teklo”, kolikor jim bodo dopuščale noge…

Kar pa bi bilo nedvomno odrešujoče za cel ostali svet. Skrajni čas bi bil, da končno razjahajo s hrbtov ljudi…

Človeštvo namreč ne rabi ne njih, ne njihovih »scenarijev«!

Si ziher, da so pravi zdravniki?

Takoj ko se je pojavil prvi video slovenskih zdravnikom Z VESTJO, ki so začeli razkrivati korona nategovanje, sem vedela da bo 24kursko trobilo za poneumljanje množic v svoji obvezni polurni covid propagandi izvedlo protinapad diskreditacije teh zdravnikov, ki so spregovorili.

Ker smo Lukanovića že ‘spregledali’, ker ga že od aprila vsakokrat privlečejo v scenarij covid propagande, vsakokrat potem ko se narodu začne preveč jebat za korono, le-tega ne bodo več prikazovali, zato so zdaj nazadnje ‘privlekli’ enega 33-letnika.

Z vsem spoštovanjem do Lukanoviča in ostalih bolnih, VSE bolezni imajo lažji, srednji in hujši potek, ‘covid-primere’ le izrabljajo za covid propagando.

Vsi, vse več vas je, ki ste nedojemljivi za covid propagando in verjamete zdravnikom Z VESTJO, torej takih, ki so neodvisni od vsake oblasti in od vsake politike, se lahko povežete še tukaj “Poziv vsem vladam sveta s strani zdravnikov in pravnikov”
Vir: Zdravo Slovenija. 18.9.2020 https://www.zdravo-slovenija.com/tu-in-tam-1/2020/9/18/poziv-vsem-vladam-sveta-s-strani-zdravnikov-in-pravnikov

Podpišete se lahko VSI, tudi ‘navadni državljani’ – za svobodo, za človekove pravice, PROTI korona nacizmu.

Spremljam ih

https://www.youtube.com/watch?v=GMcC2z9eh2g

oni so organiziral proteste v Berlinu,,,no sedaj se pripravlja se nekaj večjega
https://www.youtube.com/watch?v=S1qTi6GKIhU

New Report

Close