Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus 123 okužb, vlada in stroka pa nič

123 okužb, vlada in stroka pa nič

Birme s 500 udeleženci bodo še vedno dovoljene, čeprav so ljudje brez mask, v avtobusih se gnete ogromno ljudi…

tudi število ljudi v bolnicah raste, danes jih je 11 na respiratorju in 61 sprejetih v bolnico- povprečna starost so rekli po poročilih 60 let. Smo imeli lockdown za veliko manj okuženih in bolnih. Zdaj pa kar nič… toliko je norel Janša, kako da smo ukrepe prepozno sprejeli bla bla bla, kaj pa zdaj?? Bo kar bo?

Če bi najkasneje v začetku avgusta zaprli mejo s Hrvaško, bi bila ta številka pol manjša. Seveda, še vedno bi bila previsoka.
Zakaj takrat niso zaprli meje? kdo je kriv ?

Žarišča okuženih so spet v DS in v bolnišnice vozijo VSE okužene, iz DS. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okuženih pa ne kaže znakov okužbe!

13 minuta, lepo je razlozeno https://www.youtube.com/watch?v=Zg_qR2h1LmQ

https://www.jutarnji.hr/life/znanost/vazno-otkrice-s-oxforda-broj-zarazenih-mogao-bi-biti-manji-nego-sto-se-smatra-15017559

mi lahko nekfo potrdi če je res da v primeru uporabe ventilatorja moras podpisat en obazec kje se odpoveduješ reanimaciji? Je to res ali ne?

Zakaj se zmešani paničarji ne zaprete, da lahko drugi normalno živimo.

Zakaj enostavno ne ugasnete tv, oz ne gledate tote laži, probajte vsaj en teden, nič vas ne košta, boste videl spremembo..


… ali pa se probas (in cse ostale cmere) 2 meseca svojega zivljenja obnasati odraslo in odgovorno, pa da potem vidimo razliko?


… ali pa se probas (in cse ostale cmere) 2 meseca svojega zivljenja obnasati odraslo in odgovorno, pa da potem vidimo razliko?
[/quote]
Odgovoren človek ne gleda TV.
Gledate samo neumni in poneumljeni.


… ali pa se probas (in cse ostale cmere) 2 meseca svojega zivljenja obnasati odraslo in odgovorno, pa da potem vidimo razliko?
[/quote]

jokica, pejt mal pospravt po stanovanju, dej no…………………………….

*vse ostale cmere

Odgovorno ne gledam tv. Odgovorno ne nosim masko in spobujam druge da se uprejo.
>To je moja dolžnost. Ozaveščat. Pa sej tote zadeve kaj ih delim so utemeljene z dokazi, katere lahko sama preveriš. To je odgovorno. Odgovorno se j epostavit za sebe, in automatsko za druge, ker če branim sebe tudi druge branim, le da ti ne vidiš zadeve jasno. Tudi za tebe se borim. Reci hvala Andrej..

jokica, pejt mal pospravt po stanovanju, dej no…………………………….
[/quote]
Vidis… konkreten primer. Ker je nekoc en trol tukaj smetil in lepil po 100 postov v uri, moramo zdaj vsi cakati minuto ali dve, preden lahko oddamo naslednji prispevek. Moderatorska mafija ali ena pozornost zbujajoca cmera?


Seveda, seveda. Se en napihnjen 30 – 40-letnik z nekimi manki, ki med drugim misli, da se svet vrti okoli njega, da so starsi ze odsluzili in boljse, da jih pobere, preden postanejo breme, ki je preprican, da vozi vsaj kot Schumacher (le zakaj potem ne tekmuje v formuli in ne pobira milijonov?) in da se njemu ne more zgoditi.

Daj. razmišljaj.
Jasno je, da število sedanjih okužb ne izhaja v nobenem primeru s Hrvaške. Nič kolikokrat so objavili, da so največji problem druženja: obletnice, praznovanja, poroke, pogrebi… Glede na to, da se je meja s Hrvaško zaprla 24. 8., število okužb pa je začelo naraščati v zadnjih dneh, se pravi tri tedne po dopustih, nima Hrvaška nobene zveze s tem.


Odgovoren človek ne gleda TV.
Gledate samo neumni in poneumljeni.
[/quote]

pameten človek, kot si ti samo tlele gor lepi in teži s svojimi veleumnimi idejami in sporočili.

Ne vem a je res al ne, možno je vse, vem pa, in to vem že par let pred tem cirkusom, da čim te 1x dajo na respirator, si skor gotov, žal. Da se je respiratorjem fajn izogibat dokler je le možn. Ni se za špilat s kisikom, preveč kisika vod v kolaps pljuč.

Moja mat je umrla od raka, fotra pa isto kot da nisem nikoli imel.
Prej sem redko pogledal ta forum, niti se ne spomnem kak je bilo, sedaj sem od zacetka te štale tu gor, od vedno so toti izdelki za izbrat, pa moras pocakat preden spet lahko kaj objavis..
Od doma sam sel ko sem imel 16 let, dobesedno. Marsikaj sem dal skozi, bil podnajemnik, delal marsikaj nisem dela izbiral. Naučil sem se marsikaj delat, kupil sem si hišo pred enim letom katera je skoraj pa koncana (obnovljena z lastnimi rokami).
Za svojimi besedami stojim, nisem blefer, iskren sem, poguma mi tudi ne fali.
Znam uporabljat mozgane, skozi lajf sem marsikaj dal skozi, marsikateri delodajalec me je hotel zednega preko vode prenest.. Vedno sem se postavil zase, studiral zakonnodajo, redkima je ratalo da me iskoriste oz zakinejo zaradi tega k nebi poznal zaonov. In sem se presenetil ze takrat ko sem se boril za sebe koliko so ljudi neinformirani, pa imajo vse na dlanu, oz internetu. Pa tudi ko im pred oči daš, pol gre tisto , pa to tak al tak naus dubu… Pa sem , vedno. Le nastop moraš imet. ISto je sedaj, vse na dlanu ljudje ne verjamejo..
Tak da ne govori ti o meni kdo sem, in kaj sem. Nisam ti ja neki koji pada na fore.. Glede prevar, eh, to prepoznam že na daleč.. oko sokolovo..

Kaj predlagaš? Zapiranje v občine in policijsko uro med 5.00 in 22.00 uro?

Daj. razmišljaj.
Jasno je, da število sedanjih okužb ne izhaja v nobenem primeru s Hrvaške. Nič kolikokrat so objavili, da so največji problem druženja: obletnice, praznovanja, poroke, pogrebi… Glede na to, da se je meja s Hrvaško zaprla 24. 8., število okužb pa je začelo naraščati v zadnjih dneh, se pravi tri tedne po dopustih, nima Hrvaška nobene zveze s tem.
[/quote]

Nisem panik, a na Cro sem bil le enkrat sredi julija. Zelo neprijetno.Zelo nonšalantno so se obnašali, nobene prave zaščite, potem pa še Zrče in podobni klubi. Je kar možno, da je prišlo od dol. Nekdo je prinesel malo v Lj, malo v Mb itd., tam so se družili naprej in ta Cro virus množili…. Virus se je dalo fasat tudi od Čehov, Nemcev ( vsi so bili brez mask, razdalje…)

13 minuta, res ste naivni..

https://www.youtube.com/watch?v=Zg_qR2h1LmQ

oxford- https://www.jutarnji.hr/life/znanost/vazno-otkrice-s-oxforda-broj-zarazenih-mogao-bi-biti-manji-nego-sto-se-smatra-15017559

izumitelj testa–nobelovac–https://gustirna.wordpress.com/2020/06/27/1575/

Imunolog-https://gustirna.wordpress.com/2020/07/02/pcr-test-srecko-sladoljev/

adio ste, gasi jebeni TV

Potem jim nihče ne bo povedal, da so okuženi ali pa na robu smrti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Potem jim nihče ne bo povedal, da so okuženi ali pa na robu smrti.
[/quote]

se pravi, če ti nikogar ne poznaš, ki je okužen, okužba ne obstaja? Če ne poznaš nikogar, ki mu je virus pustil posledice na pljučih, takih torej ni? Torej je rak tudi nateg? Jaz nikogar z rakom ne poznam, najbrž nas nategujejo.
Pa a ste otroci al kaj? Zdaj jih je v infekcijski 61 ljudi, ki imajo hudo obliko bolezni, povprečna starost so rekli da je 60 let. Kar pomeni, da je tudi kak 40-letnik najbrž zraven, pa 80-letnik tudi. + 11 jih je, ki so na intenzivnem in jih umetno predihavajo, povprečna starost 70 let.

Aja, tega ni, lažejo, vse skupaj je velika laž, ker hočejo ____________________(vstavi prosto po zaroti).
Številke se višajo, politiki nič, vi teoretiki zarote se režite… ni panike, se beremo v novembru.

Redno prebiranje piscev mona lahko da že povprečno pametnemu bralcu občutek superiornega uma ali napovrečno visoke inteligence. Caution is advised.

mislim,da takrat sploh nisi več pri sebi,verjetno svojci podpišejo,razen,če se že prej odločiš

New Report

Close