Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus po novem, kako

po novem, kako

Sedaj smo rdeči. Za na HR je potrebna karantena, za nazaj tudi? Kako je z Italijo, Avstrijo? A kdo kaj več ve, ali mogoče kje kaj konkretnega piše?

Bo Krek vse razložil.

Še marsikaj se ne ve, ne najde. NIJZ – mogoče na njihovi spletni strani?

nova
Uredništvo priporoča

Ma greš, nej pišejo kaj čejo, delaš po svoje, kje je problem?

Kaj za na Hr karantena? Hr nima karanrene za Slo, ima pa Slo za Hr in tiste ki prihajajo iz Hr, če seveda nisi med izjemami.
Vrjetn tud A pa I nimata uvedene karantene za Slo. Zdej itak neki pravjo da bo država rdeča, če bo imela 50 kao okuženih na 100.000 preb., teh 40 je Slo kriterij.

Je pa A že zdavni zrela za rdečo listo, tko kot H in zanimiv pr cca 70 okuženih na 100.000 preb.kolikor jih imata, ko sta obe že bliz Hr, sta še zmer obe na ZELENI listi LOL
Prej bosta in A in H dali Slo na rdeč seznam kot obratn. Kje si pa Slo upa to nardit, sploh A.

Slo je rdeča. Tukaj ni kaj ugotavljat, kako in kaj. Mora biti točno določeno. NIjz naj bi imel te podatke.

Jaz sem šla prav pogledat poročila za nazaj za zadnja dva dneva. Nikjer ni bilo govora o prehajanju meja, karantenah ipd.

Karkol te zanima o prehajanju meje, lahk pokličš klicni center na:
01 5147001

Ne trudijo se preveč ljudem pojasnit stvari. Sem parkrat prebrala komentarje, da moramo sami zase poskrbet. Nihče drug ne bo.

Vsaka država se sama odloči, kam bo razvrščala države in kakšne ukrepe bo uvedla. Mi smo bili recimo nekaj časa za Nemce samo tranzitna država, čeprav po okužbah nismo sodili med rdeče in smo bili glede tega “boljši” od njih, torej so k nam prišli na varno 🙂
Včeraj sem gledala po naših in italijanskih straneh. Za Hrvaško je vse razloženo, kot vemo – 48 ur, karantena, itd.
Za Ita, A, za zdaj ne veljajo nobene omejitve – preverila pri nas in na ita straneh.

Za koga smo rdeči, a sami zase al samo politično gledano?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Gre za to, da človek ve, kako in kaj. Kam in kalo lahko. Najmanj kar je, so nam dolžni to povedat ( vlada, ali NIJZ , ali oboji).

Hahaha, H po številu okuženih na 100.000 preb prehitela Hr, A jih ima skor isto kot Hr, pa sta obe še zmer na ZELENEM seznamu, Hr pa na RDEČEM 😀 😀

Kdo, misliš, da bo to povedal?

New Report

Close