Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Aktivno iščem COVID-19 obolelega že 6 mesecev. Nobenega nisem našel. Mediji neprestano zastrašujejo.

Aktivno iščem COVID-19 obolelega že 6 mesecev. Nobenega nisem našel. Mediji neprestano zastrašujejo.

Aktivno iščem prvega potrjeno COVID-19 obolelega že 6 mesecev po ulicah Ljubljane. Nobenega nisem našel. Mediji neprestano zastrašujejo z ogromnim številom okuženih.

Jaz poznam pa tri. Trenutno se ne družim z njimi. V prvem valu nisem poznal nikogar, ki bi se okužil.

In te trije so sedaj v karanteni, pa mogoče malo smrkajo ali pa še to ne : -)

V prvem valu nisem poznala nikogar, sedaj se pa kar množijo. Trenutno vem za 8, ki prebolevajo korono.


Seveda se množijo, če pa testi niso zanesljivi, vsak dan se pa testira zdaj po čez 3.000 ljudi.
Pozitivni test ti lahko pokaže že na rahel prehlad.

https://www.facebook.com/watch/?v=2653703798218105

Jz pa intenzivno iščem po vojni pobite domobrance. Nobenega ne najdem. Torej jih v resnici sploh ni nihče pobil.

Testi, ki jih uporabljamo v Sloveniji, so hudo nezanesljivi, pokažejo ogromno lažno pozitivnih.

Veš zakaj jih nisi našel, ker že pri koreninicah vijolice duhajo….

Imam dva pokojna iz prvega vala. Dobra lekcija za ostale, da se čuvamo.


Ali pa ogromno lažno negativnih.


Ja in potem ti svizec zavije čokolado. Umrl za Covidom v Sloveniji ni nihče, ker niso delali obdukcij.
Kdo verjame še tem bučkam medijem. Ugasnite TV in raje pojdite na sonček.

Ne zastrašujejo, pri nas smo v karanteni.

Ne zastrašujejo, pri nas smo v karanteni.
[/quote]

V karanteni popolnoma zdravi. Ste v karanteni, ker ste si inštalirali aplikacijo OSTANIZDRAV ali ker ste šli delat test?

jaz sem poznal tri 3 osebe, ki so med prvim valom umrle…eden je umrl v avt. nesreči, druga je umrla, ker jo je srčni infarkt in tretji je umrl zaradi raka na jetrih…vsi so uradno umrli zaradi COVID19… a bo ?

Prej berem na facebooku umrl “zdravnik” od covida, pol pa berem umrl novinar z covidom, a ista slika, kaj je zdaj je novinar al je zdravnik, al je oboje, jaz ne vem več .hahah to je že tragi-komičo.. pa pozabil so napisat da je ze to tretja plučnica ki jo je imel v zadnjih parih letih (preveril sem novinar je bil).. Ma te detalje male sitne pozabijo, bitno da ej TRANSPARENTNO, in da je z kovidom, ni vazno je doktor, je novinar,ali je imel 1000 drugih bloeznih in da bi umrl tak al tak.. ma “senzacija” mora bit, mamicu vam jebem lešinarsku

Prvi val Srbija, zdravniki:

Pored profesora Markovića, od posledica zaraze korona virusom do sada je u Srbiji preminulo još devet lekara:

dr Biljana Natić Ljumović,

spec ginekologije, dr Goran Ivanković,

spec urologije, dr Branislav Blažić,

spec opšte hirurgije, dr Miroslav Vasić,

spec interne medicine, dr Aleksandar Janačković,

spec interne medicine, dr Vojkan Šuluburić,

spec ortopedije, dr Dušanka Živković,

spec infektolog, dr Dragoslav Arsić, pulmolog i

dr Miodrag Lazić, spec hirurgije.

Do sedaj sem bila tudi jaz nejeverna Tomaževka. A predvčerajšnjim me pokliče prijateljica, tršica (enako nejeverna), in reče, da sta na njihovi šoli pred par dnevi dve okuženi zboleli – z glavobolom, vročino in izjemno slabim počutjem. Jasno, da je zdaj fasala tudi ona. Test je pozitiven, ona v karanteni, jamra pa z vnetim grlom in utrujenostjo. Upam, da jo dobro odnese. Je športnica in precej pazi nase.
Tako da so se moje sanje o pretiranem poročanju zbolelih zdaj razblinile.

Začele so se gripe in razne viroze. Virus COVID 19 SARS 2 je že zdavnaj zmutiral, tako kot vsi virusi in ga ni več !!! Tudi gripa je vsako leto drugačna a ne, ker zmutira.

Začele so se gripe in razne viroze. Virus COVID 19 SARS 2 je že zdavnaj zmutiral, tako kot vsi virusi in ga ni več !!! Tudi gripa je vsako leto drugačna a ne, ker zmutira.
[/quote]rabi par sezon, da lahko zmotira,ne pa v pol leta, morda kroži kak drug sev.


Ja in potem ti svizec zavije čokolado. Umrl za Covidom v Sloveniji ni nihče, ker niso delali obdukcij.
Kdo verjame še tem bučkam medijem. Ugasnite TV in raje pojdite na sonček.
[/quote]
Še eden z Google doktoratom 🤦‍♂️

V karanteni popolnoma zdravi. Ste v karanteni, ker ste si inštalirali aplikacijo OSTANIZDRAV ali ker ste šli delat test?
[/quote]

Ne kvasi neumnosti! Tisti, ki ga testirajo in je pozitiven, gre v samoizlocijo, vsi člani gospodinjstva pa v karanteno. Ne vem, če je za tvoj IQ dovolj jasno razloženo.

ja in kaj ti pomaga naštevati te dohtarje, a misliš da so dohtarji nesmrtni. Pomembno koliko so bili stari, kakšno je bilo njihovo siceršnje stanje, a so bili debeluhi, alkoholiki (med zdravniki v Srbiji je takih kar precej) …in na koncu, za COVID19 ljudje ne umirajo, umirajo zaradi čisto drugih bolezni, Zelo redki umrli so bili na obdukciji. Pa še nekaj, a morda rabiš podatek koliko ključavničarjev je umrlo, jaz ta podatek imam namreč?

ja in kaj ti pomaga naštevati te dohtarje, a misliš da so dohtarji nesmrtni. Pomembno koliko so bili stari, kakšno je bilo njihovo siceršnje stanje, a so bili debeluhi, alkoholiki (med zdravniki v Srbiji je takih kar precej) …in na koncu, za COVID19 ljudje ne umirajo, umirajo zaradi čisto drugih bolezni, Zelo redki umrli so bili na obdukciji. Pa še nekaj, a morda rabiš podatek koliko ključavničarjev je umrlo, jaz ta podatek imam namreč?
[/quote]

Daj napiši, poimensko. Hvala.
Ti umrli zdravniki, btw, so bili deležni najboljšega možnega zdravljenja. Ne glede kaj jim je bilo pridruženo. A zdaj, če pobira samo z pridruženimi, smo lahko pa kar brez skrbi? brezbrižni?

Ajde. Izvoli v Pivko. Tam boš sigurno koga srečal. Pa prosi enega od njih, da še zakašlja vate. Javi nam po enem tednu kako ti gre.

Daj napiši, poimensko. Hvala.
Ti umrli zdravniki, btw, so bili deležni najboljšega možnega zdravljenja. Ne glede kaj jim je bilo pridruženo. A zdaj, če pobira samo z pridruženimi, smo lahko pa kar brez skrbi? brezbrižni?
[/quote]

Zakaj paničarji ne paničarite že od nekdaj, saj bolezni in umiranje tudi obstaja že od nekdaj.
Edina razlika je, da vas politiki in blesavi mediji niso zmanipulirali in vcepili strahu pred virusom in številkami.
Žalostno je, kako vas zlorabljajo.

New Report

Close