Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Pa kaj je s to korono?

Pa kaj je s to korono?

Cel svet blazni, okrog mene vsi živi in zdravi. Edinole od raka in nesreč ter kapi umirajo. Kot vedno. Kje je ta jagababa virus, zakaj tak cirkus???

V sredo 23. se javi sem. In malo povej, kaj je s tem pri vas doma.

https://www.youtube.com/watch?v=-jQmY00Ve1o

https://www.jutarnji.hr/life/znanost/vazno-otkrice-s-oxforda-broj-zarazenih-mogao-bi-biti-manji-nego-sto-se-smatra-15017559

https://gustirna.wordpress.com/2020/06/27/1575/ tu imas večino odgovorjev..

Pri nas je ta virus. Ni fino, niti najmanj.

Hrvaška ima 309 ljudi v bolnišnicah. Od tega 24 na ventilatorjih in 6 mrtvih v zadnjih 24 urah.
Skrbeti za 309 bolnih ni šala. Negovalke, sestre, kuharice itd….
Varnostnih predpisov se držijo, kot se jih držijo. Rezultat je tak kot sem napisal. 309. Če bi se držali predpisov bolj, bi bile številke nižje, če se jih bodo držali manj bodo višje.
Upam, da kdo ne misli, da je korona hec.

https://www.youtube.com/watch?v=oGUK3zPIjYE ne glej tv.. pa je ne bo

bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla————————–

bla-bla-bla-bla-bla-bla-bla————————–
[/quote]

Dober odgovor. Preseglo si samega sebe 🙂

berem, da imajo tisti z blago obliko bolezni, med njimi sem lahko tudi jaz, pa še vem ne, večjo možnost za možgansko kap. Mogoče je pa ta laboratorijski virus res še neznanka.

berem, da imajo tisti z blago obliko bolezni, med njimi sem lahko tudi jaz, pa še vem ne, večjo možnost za možgansko kap. Mogoče je pa ta laboratorijski virus res še neznanka.
[/quote]

Jaz bi ga tako kot Trump imenoval Kitajski virus.

Tudi sama se to sprasujem. Zunaj med ljudmi ni ne duha ne sluha o kaksni epidemiji. Obstaja samo, ko prizges tv.
Se bolj zanimivo je pa to, da je sredi poletja cel kup nekih okuzb, medtem ko gripe letos ocitno sploh ni bilo.


Katerega leta pa je bila gripa poleti?
Da je je bilo spomladi manj, pa je tudi razumljivo. Bili smo bolj ali manj doma, v trgovino po en, in se to z masko in rokavicami. Seveda se tudi gripa potem ni mogla tako prenasati, kot se je ponavadi.

Se pravi, ce bi tudi v sezonah gripe, zaradi katere tudi vsako leto po nepotrebnem umre kar nekaj ljudi, ravnali bolj odgovorno in (samo)zascitno, bi je bilo manj.

Pri nas je ta virus. Ni fino, niti najmanj.
[/quote]opuses simptome?se mi zdi,da tudi mene daje,jemljete kakšne antibiotike morda?hvala

Kod da se govori zunaj o kakšni bolezni. Ko prižgeš TV imaš vse o hivu, raku, demenci, in milijon ostalih bolezni, virusih. Jaz se nisem videl človeka, ki ima gripo a ko sem obiskal v bolnici infekciji kolega vidis.


Katerega leta pa je bila gripa poleti?
Da je je bilo spomladi manj, pa je tudi razumljivo. Bili smo bolj ali manj doma, v trgovino po en, in se to z masko in rokavicami. Seveda se tudi gripa potem ni mogla tako prenasati, kot se je ponavadi.

Se pravi, ce bi tudi v sezonah gripe, zaradi katere tudi vsako leto po nepotrebnem umre kar nekaj ljudi, ravnali bolj odgovorno in (samo)zascitno, bi je bilo manj.
[/quote]

ti se moraš res oglasiti, tudi če nimaš kaj povedati…no kaj si zdaj natrobila, da smo bili doma in zato gripe ni bilo, A BEJŽ NO BEJŽ???

Glede na to, da ima že kr neki cajta nekak isto št hospitaliziranih, ok, en dan kakšn več, drug dan manj, pozitivnih pa vsak dan več, no ja, zadnje cajte dost manj (dans pri cca 3100 testiranjih sam 65 pozitivnih), mislm da vseen ni tolk hudo.

Tile mrtvi so pa VSI s pridruženimi boleznimi, tud 42 letnik ki je včer umru.
Tud predvčerišnjim tistih 7, VSI so že imel zravn druge bolezni.

Kakšna je starostna struktura teh 309 ljudi v bolnišnicah? Koliko jih ima kronične bolezni (sladkorna, holesterol, pritisk, rak itd.)? Kako se prehranjujejo, stanje njihovega imunskega sistema? 6 mrtvih – koliko je star vsak posameznik, kakšne bolezni je že imel, da je umrl s korono?

Glede na to, da ima že kr neki cajta nekak isto št hospitaliziranih, ok, en dan kakšn več, drug dan manj, pozitivnih pa vsak dan več, no ja, zadnje cajte dost manj (dans pri cca 3100 testiranjih sam 65 pozitivnih), mislm da vseen ni tolk hudo.

Tile mrtvi so pa VSI s pridruženimi boleznimi, tud 42 letnik ki je včer umru.
Tud predvčerišnjim tistih 7, VSI so že imel zravn druge bolezni.
[/quote]

Aja, in VSI tile 13 so razn tega 42 letnika bli stari ljudje.

Potrč ima malo prav, malo seka mimo. Tisto kar je prav je slišal od zdravnika, če pa to res drži ali pa ne, po pokazal čas. Dohtar to sam najbolje ve.
Se mi pa zdi Potrč smešen s papagajskim ponavljanjem od kratenju svobode in demokracije.
Če ima kredite ni svoboden ne on, ne njegovi otroci. Skoraj vsi smo zakreditirani. Če jih ne moreš plačevati, ti rubijo premoženje in ti pristaneš, če imaš srečo med socialci ali v jarku. O obojnih “svobodnjakih” nima smisla izgubljat besed.
Da je demokracija zgolj iluzija pa upam, da celo Potrč ve.
Vidite, to je pa tisto kar mora folk spregledati, če se želi preriniti kam naprej.
Kar pa se korone tiče sem prepričana, da je celo registrirani robi, ki je pogosto tudi multinični karkoli že, noče fasati. Zato pa že od marca tiči v svoji luknji in klepa nadoslarije po mon-u.

Haha, tega si me spomnla zdej 🙂
[attachment=0]FB_IMG_1599759476311.jpg[/attachment]


Katerega leta pa je bila gripa poleti?
Da je je bilo spomladi manj, pa je tudi razumljivo. Bili smo bolj ali manj doma, v trgovino po en, in se to z masko in rokavicami. Seveda se tudi gripa potem ni mogla tako prenasati, kot se je ponavadi.

Se pravi, ce bi tudi v sezonah gripe, zaradi katere tudi vsako leto po nepotrebnem umre kar nekaj ljudi, ravnali bolj odgovorno in (samo)zascitno, bi je bilo manj.
[/quote]

Katerega leta je bil katerikoli virus poleti?
Vi ste bili doma ja, nekateri smo pa normalno delali cel cas in ves kaj, o kakrsnihkoli okuzbah ni bilo ne duha, ne sluha.
Zdaj pa hitro nagobcnik in rokavicke gor, pa castit stroko.

Kod da se govori zunaj o kakšni bolezni. Ko prižgeš TV imaš vse o hivu, raku, demenci, in milijon ostalih bolezni, virusih. Jaz se nisem videl človeka, ki ima gripo a ko sem obiskal v bolnici infekciji kolega vidis.
[/quote]

Zanimivo, zasledila sem samo to, da marsikater pacient ne pride do zdravnika.
Mediji pisejo tisto, za kar jih elita placa. Tako kot stroka. Najbolj zalostno je pa to, da jim toliko ljudi naseda.

Zanimivo, zasledila sem samo to, da marsikater pacient ne pride do zdravnika.
Mediji pisejo tisto, za kar jih elita placa. Tako kot stroka. Najbolj zalostno je pa to, da jim toliko ljudi naseda.
[/quote]
Pa o kakšni eliti ti govoriš? Elita so tisti, ki se jih svojo zalego vred uvršča med 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovnega prebivalstva ali pa še to ne. O njih ne vemo nič, se ne pojavljajo v medijih, še na kraj pameti jim ne pade, da bi narod karkoli vedel o njih.
To, kar ti imenuješ “elite” so navadni hlapci kapitala, lutke na vrvici, pajaci, ki jih dnevno spremljamo v medijih. Res pa je, da so odlično plačani iz žepov davkoplačevalcev za svoje cirkusiranje.

Haha, tega si me spomnla zdej 🙂
FB_IMG_1599759476311.jpg
[/quote]

bravo JUŽNA, s to sliko je vse povedano, moj pes tudi ne glede TV in je zdrav kot riba

Glede na to, da ima že kr neki cajta nekak isto št hospitaliziranih, ok, en dan kakšn več, drug dan manj, pozitivnih pa vsak dan več, no ja, zadnje cajte dost manj (dans pri cca 3100 testiranjih sam 65 pozitivnih), mislm da vseen ni tolk hudo.

Tile mrtvi so pa VSI s pridruženimi boleznimi, tud 42 letnik ki je včer umru.
Tud predvčerišnjim tistih 7, VSI so že imel zravn druge bolezni.
[/quote]

Lahko bi se na Hrvaškem dogovorili, da ljudi po 55 letu ne jemljejo več na bolnišnično zdravljenje, tudi teh z pridruženimi boleznimi ne, in pošljejo vseh 310 bolnikov od koder so prišli. Problem rešen.
Btw dokazana je koleracija med tvorbo D vitamina in korono.

New Report

Close