Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus SE DOGAJA V ZDA-BRAVO!

SE DOGAJA V ZDA-BRAVO!

https://www.yahoo.com/huffpost/how-quack-doctors-and-powerful-gop-operatives-spread-misinformation-to-millions-213923648.html

Hrabra ameriška zdravnica poziva svoje kolege, naj se uprejo tej bandi mafijski…
https://www.facebook.com/Svjesnost/videos/321900245513334/?t=1

saj, če je kaj konkretnega, ki dokazuje da ta banda mafijska ubija ljudi namerno, ne, tega pa ne bomo komentirali, je preveč!!!!

nova
Uredništvo priporoča

tale dohtarca pa je hrabra res, vsaka ji čast. Saj če dobro premislim, (sama sem verna) nas res vse čaka srečanje s stvarnikom in upam da bo lepo.

Lol, dr. Demonsperm! Ta pa je kredibilna yes indeed 🤣
4:20

https://youtu.be/g1NWmnrXufs

Lol, dr. Demonsperm! Ta pa je kredibilna yes indeed 🤣
4:20

https://youtu.be/g1NWmnrXufs
[/quote]

ne ti si kredibilen, bedak. Ta zdravnica je ena od poštenih zdravnikov, dela pošteno, pove po pravici in ti izmeček satanov se boš cvrl v peklu.

ne ti si kredibilen, bedak. Ta zdravnica je ena od poštenih zdravnikov, dela pošteno, pove po pravici in ti izmeček satanov se boš cvrl v peklu.
[/quote]

Jaz mam pa ful problem, da ne vem kdo je pošten in kdo ne. Daj me nauči, kako to ločiš. Kdor potrjuje tvoje mišljenje, tvojo vero…. je pošten. Drži?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

ne ti si kredibilen, bedak. Ta zdravnica je ena od poštenih zdravnikov, dela pošteno, pove po pravici in ti izmeček satanov se boš cvrl v peklu.
[/quote]princa teme lahko odžene samo Bog,sodi lahko samo stvarnik,Jezus je bil vedno med gresniki,da bi spregledali,zdravnik tudi zdravi bolane in ne zdravih.

Ni samo ZDA, tudi Španija, 500 zdravnikov je šlo na cetse pokazat, da se ne strinjajo s PLAN-DEMIJO!! Dajmo naši dohtarčki, kje se skrivate mone, pridite ven iz mišjih lukenj, da ne boste potem govorili, ja saj smo ves čas govorili, da je samo nateg, da je PLAN- DEMIJA !
http://www.verdadypaciencia.com/2020/07/madrid-medicos-por-la-verdad.desmontando-medicamente-la-falsa-pandemia-del-covid-19.html?fbclid=IwAR3M5XhGT9SRUwm_3sYl6OBEfled9MvdkwSqOmeiPZ1DzTYOE37Y-9wvCnU

Dajte prej prevert kaj sploh piše, preden kar nekaj nalimate. Prej se mi sploh ni dal nič napisat, ker ne morem verjet, da ste eni tok neumni, da navijate za plandemijo, potem pa nalimate članek, ki dokazuje ravno kontra, da ni nobene plandemije, samo teoretiki zarot doživljajo svoj čas. Sploh tisti prvi. Ne vem, a vi ne znate angleško. Pa ta španski. A vi to znate mal preverit, vsaj kak google translate?


HB za tvoj post, sem že mislila, da se meni meša in ne znam več angleško!

Kdaj boste vstali in rekli dovolj? Ali boste čakali na cepivo? Po cepivu bo prepozno. Notri bo mikročip, ki vas bo nadzoroval noč in dan. Dodali bodo še DNK popravke, da ne boste več rodni. Pomoje še najbolje za vse nas. Naj tiste ovce, ki si nič ne upajo dobijo cepivo in njihovi geni bodo izkoreninjeni. Preživeli pa bomo tisti, ki imamo bojevnika v sebi. To rabimo v hrabrem novem svetu. Ovce pa kar pejte po cepivo!

Teoretiki zarot pizdakate samo zato, da vam v tej vročini ne bi bilo potrebno mask nosit…

Še vprašanje za uno avtorico – glede srečanja s “stvarnikom”: kaj ti pomaga srečanje z njim “post festum”; po smrti , če to sploh obstaja), ko pa od tega ne boš imela več nobene vzgojne, niti koristi na Zemlji pred tistimi, pred katerimi si na Zemlji “kao” grešila:)

Tebi posebno pa še sledilno in prisluškovalno napravo, ja… butelj slovenceljski.

Tebi posebno pa še sledilno in prisluškovalno napravo, ja… butelj slovenceljski.
[/quote]

Butelj si ti, ki boš šel po cepivo, ko si taka ovca. Potem te bodo pa samo še poiskali in na vlak odpeljali na ta veliko štalo, kjer boš skupaj z ostalimi ovcami. Ekrat, ko boš tam pa razmisli o svoji inteligenci!

jao kok maš ti cajta, pa take budališčine stresaš tle gor, res je samo to, da ti že doooooogloooo nisi seksal, čepra se hvalaiš tukaj gor da seksaš kar naprej…..b u t e l j

jao kok maš ti cajta, pa take budališčine stresaš tle gor, res je samo to, da ti že doooooogloooo nisi seksal, čepra se hvalaiš tukaj gor da seksaš kar naprej…..b u t e l j
[/quote]
Kaj je nedojebanka? Enkrat omenim, da sem seksal in zdaj baje to non stop omenjam? Vidim, da tu gor niste samo zaostali ampak izgleda tudi povsem neprivlačni tako fizično, kot mentalno. Verjetno dobiš sem in tja kak seks samo iz usmiljenja. Z enimi se je narava res poigrala. Drugač sem pa ta teden ze tokrat seksal, da se mi sploh ne da več. Danes sva se z mojo žgala kar ob reki, ker je bilo drugje prevroče. Se opravičujem, ker ti nisem mogel prej odpisat. A si srečna zdaj. Pa nauči se angleško, ker si si res naredila blamažo. Un članek piše prav o takih debilih kot ti. Hahaha. Kdo vas je to naredu? Sj to je pa to k se ženjo sorodniki v drugem kolenu.

se dogaja povsod po svetu…
https://siol.net/novice/svet/protestniki-v-berlinu-najvecja-teorija-zarote-je-koronavirusna-pandemija-531166


Končno.
Čeprav je še neumna čreda, ki teži z nagobčniki še vedno dejavna.


Kaj je nedojebanka? Enkrat omenim, da sem seksal in zdaj baje to non stop omenjam? Vidim, da tu gor niste samo zaostali ampak izgleda tudi povsem neprivlačni tako fizično, kot mentalno. Verjetno dobiš sem in tja kak seks samo iz usmiljenja. Z enimi se je narava res poigrala. Drugač sem pa ta teden ze tokrat seksal, da se mi sploh ne da več. Danes sva se z mojo žgala kar ob reki, ker je bilo drugje prevroče. Se opravičujem, ker ti nisem mogel prej odpisat. A si srečna zdaj. Pa nauči se angleško, ker si si res naredila blamažo. Un članek piše prav o takih debilih kot ti. Hahaha. Kdo vas je to naredu? Sj to je pa to k se ženjo sorodniki v drugem kolenu.
[/quote]

PROSIM???? ne vem o čem pišeš! Pa danes se nisi mogel prav veliko žgat, ker je šele 22 minut čez polnoč- a ja, sem pozabila da imaš prezgodnji izliv (ti razložim vem da ne razumeš- prehitro ti pride, živci pa to…sej razumem.

Demonska sperma, čarovnice….:)

Me zanima kolk vas bi dovolilo da to bitje zareže v vas ko bi ležali na operacijski 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=WvKlFC6rPrg

PROSIM???? ne vem o čem pišeš! Pa danes se nisi mogel prav veliko žgat, ker je šele 22 minut čez polnoč- a ja, sem pozabila da imaš prezgodnji izliv (ti razložim vem da ne razumeš- prehitro ti pride, živci pa to…sej razumem.
[/quote]
Pa imaš res prav. Vsaj enkrat. Bi moral reči včeraj. Veš o čem pišem. Preberi si članek v prvem postu. Aja saj res, ne znaš angleško. Ja pol pa google translate. Aja tut to ne znaš. Pa ni res da mi prehitro pride. Včasih mi sploh ne pride, ker ne morem dohajat. Nimam več 20 let. Pa tut če bi mi prehitro. A to misliš je kak faler? Ti razumeš samo sebe. A sem res tok zanimiv, da se mora pisat o meni. Dajte rajši kaj preverljivega napisat o svojih teorijah zarote in o teh protestih. Ja vem, folk protestira na ulicah zaradi plandemije. Namesto da bi zaradi previsokih cen, davkov, socialnih prispevkov, onesnaženja, mučenja, kraje denarja. Ne, oni protestirajo zaradi nošenja mask in distance v javnih prostorih in tam kjer se je včasih uživalo preveč ljudi, ker baje to krati njihovo svobodo.
Daj zapelji se malo na Švedsko in Belorusijo. Boš videla kako so vsi presrani in kako se držijo priporočil. Tam nimajo časa za zajebancije, ker so prepuščeni sami sebi. So veseli za vsako masko, ki jo lahko dobijo po normalni ceni. Objestnost traja samo toliko dolgo, dokler je ne dobi po prstih. Potem pa sledita šok in jok. Že večkrat videno. Pa pojdi malo v Afriko, ki je najbolj zlorabljena od raznih dobrodelnih organizacij. Boš videla kaj je to kratenje svobode in v kakšnih razmerah eni živijo. Ti si samo še ena iz generacije polnih riti s preveč časa.

Demonska sperma, čarovnice….:)

Me zanima kolk vas bi dovolilo da to bitje zareže v vas ko bi ležali na operacijski 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=WvKlFC6rPrg
[/quote]

primitivni cepci. A zdaj se boste pa na metafore obregnali in gledali na to kot verodostno informacijo. Vsak posnetek je lahko izkoriščen dvo smiselno glede na interpretacijo.

primitivni cepci. A zdaj se boste pa na metafore obregnali in gledali na to kot verodostno informacijo. Vsak posnetek je lahko izkoriščen dvo smiselno glede na interpretacijo.
[/quote]
Problem je, ker eni imajo preveč domišljije.

Številke o stanju v Ameriki niso dovolj zgovorne? Kako jih razlagate, negacionisti?

1. gripa: CDC estimates that influenza has resulted in between 9 million – 45 million illnesses, between 140,000 – 810,000 hospitalizations and between 12,000 – 61,000 deaths annually[/b] since 2010.

2. covid: Po podatkih ameriške univerze Johnsa Hopkinsa do doslej potrdili več kot 4.665.000 primerov. Umrlo je 154.834 bolnikov s covidom-19. [/b]ZDA so tako daleč najbolj prizadeta država v pandemiji covida-19 na svetu.

S tem, da “sezona” covida niti najmanj še ni končana. Podatki za gripo so na letni ravni, zato bo za končno oceno treba počakati, da bo leto naokoli.

New Report

Close