Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Savna

Savna

Kako do savne v teh dneh? Ljudje moji ne zdrzim vec brez savne ker me sprosti pune.

Ma kdo idejo?

Mah qrc gleda – odkar imam glivice na stopalih od januarja od enega fitnesa s savno v Ljubljani, ki je masovno obljuden, me boli briga. Si bom postavila sama svojo kombinirano savno. (finska infra) reskiram tiste 3 jurje in ima zadev z glivicami pod nadzorom….

https://www.pinterest.com/pin/155514993368648218/

Glivice uredi pediker in to zelo hitro! Me res zanima kje lahko zdaj obisces savno?

Glivice uredi pediker in to zelo hitro! Me res zanima kje lahko zdaj obisces savno?
[/quote]

Glivice lahko urediš tudi sam, zelo hitro, ne rabiš k pedikerju. Pozabljaš, da je bilo dva meseca vse zaprto, tudi pedikerji, lekarne pa so bile odprte :)))) Ampak dejstvo je,da v tisto savno, kjer fašeš glivice ne greš več ker veš, da imajo nesprejemljivo vzdrževanje higiene.

Trenutno savne ne moreš nikjer obiskat – ker so tudi še fitnes centri zaprti. In tudi po hotelih in toplicah so zaprti bazeni, savne in fitnesi. Jasno pa je, da je kapljična infekcija v skupnih počivalnih prostorih savne še toliko večja ( vlaga in aerosol) v primeru virusne okužbe obiskovalcev. Pa četudi nekdo nakašlja v finski ali infra kabini; še vedno zrak v savni ni dovolj vroč, da ga popolnoma uniči. Turška pa sploh ni govora sedaj.

Za glivice lahko uporabis kokosovo maslo, se bolje bo, ce mu dodas kaksno kapljicp etericnega olja cajevca.
In pa jabolcni kis. Glivice ne prezivijo v kislem okolju.

New Report

Close