Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus ŠE ENKRAT ZBUDITE SE

ŠE ENKRAT ZBUDITE SE

Galileo je rekel da se zemlja vrti okoli sonca, pa je bil do konca lajfa v hišnem priporu.
Delim po facebooku ta prispevek ki ga bom dal na koncu. Eden mi je odpisal, alo pa on je zobozdravnik, ni imunolog. Sem se potrudil zelo. se pisal vsem imunologom ki sem ih najdel na internetu, nobeden ni odgovoril. PIsal sem ministerstvu za zdravlje. NI odgovora. KAtero titulo mor aimet pred imenom da bi mu zaupal. Bi sploh zaupal? Katero televizijo, keri medij bi upošteval če bi ti napisal, rekel isto kot gospod “zobar” v prispevku. Nimate pojma kako svet funkcionira. Drugu misle namest vas. Bogi ste da bolj bogi ne morete bit. Sej zato vas lahhko F::::O v vseh pozah in načinihhttps://www.zazdravje.net/zdrava-medicina/medicina-medicina-quo-vadis/?fbclid=IwAR2FK3-MZyIgqP6PYG56899j_m8oHqY0ufmfLLjHJEfF2PKEfqBnl_39YRo

Ljudem je težko sprejeti (kaj šele verjeti), da so vsa cepiva NATEG, da so narejena zaradi zaslužka in da prav cepiva povzročajo premnoge bolezni in smrti. Starši otrok, ki se borijo proti cepivom, so to že zdavnaj pregledali in zato otrk nočejo cepit. Na spletu je moč najti vsa cepiva in kaj le ta vsebujejo in NIČ od tega, kar vsebujejo, ni lastno človeškemu organizmu.

Žal so ljudje poneumljeni oziroma potopljeni v “samoumevnosti”, zato pa ne razmišljajo s svojo glavo. Če bi, bi že zdavnaj postavljali vprašanja kot so Kaj vdsebuje cepivo tetanus, kaj točno je Hepatitis B, zakaj največ cepiv uporabijo v Afriki in kaj točno se tam dol dogaja z ljudmi, ki so cepljeni. ZAKAJ je cepljenje ZAKONSKO obvezno, in kdo vse je zlizan pri teh dobičkih.

Vse, kar se trenutno dogaja, se dogaja zato, da ljudje ne bi usmerili pozornosti na tisto, kar se dejansko dogaja: cepljenje, ki sledi in čipiranje, ki sledi. Pa ne kr eno čipiranje in kr eno cepljenje. Kljub temu, da so pilitiki rekli, da se bo 5G mreža v Sloveniji postavljala šele po družbenem konsenzu, se mreža postavlja in to zelo hitro. ZAKAJ? Sami zakaji, na katere poklicani ne dajo odgovora, zdravniki, ki pa se izpostavijo in povejo resnico, pa so diskreditirani in odstranjeni s prizorišča.

Strokovnjaki za ravno zemljo

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj pa ta strokovnjak ne pojasni, kako je mogoče, da v “sezoni virusov” in “sezoni gripe” in pojavu noric in … tako množično zbolevajo tisti, ki so bili v stiku z nekom, ki je bil okužen? To razlago bi rada slišala od njega.

In kako to, da so pred stoletji, ko še ni bilo nobene farmacije in industrijskega onesnaženja, imeli take hude epidemije kuge in drugih bolezni? Ja, vem, ponavadi se izgovarjajo na slabo higieno, ampak če bi bil samo to vzrok, potem bi moralo umazano človeštvo izumreti že pred tisočletji, ker je bila higiena vso zgodovino na zelo nizkem nivoju in epidemije bi v nesnagi trajale neprekinjeno, ne pa se pojavljale na sto let.


Se zavedate sploh kaj bi bile posledice že npr. leta 1972, ko so v Jugoslaviji izbruhnile črne koze. Veste kako mučno umiranje je bilo to in kako težka smrt? Cepivo je takrat rešilo ogromno ljudi, ti pa pišeš tukaj svoje nebuloze….
Koga hudiča pa briga toliko kaj ti počneš cele dneve, da bi te hotel čipirati? Res misliš, da imaš tako pomembno vlogo, da je komu mar za tvoj vsakdan?

se zavedaš da so galilea dali v hisni pritvor do konca lajfa ko je rekel da se zemlja vrti okoli sonca a ne obratno? No, tak končajo ljudi ki preispitujejo prikazano “trenutno” resnico.
Glede gripe, ti z veseljem dam podatke katere sam lahko raziščeš. ISti sistem so uporabljal pri covidu. Vem da ste ljudi “prestrašeni” sej to je cilj, oni to znajo zelo dobro. Pa ni teorija zarote. Je zarote. Smo samo mi , z nama se lahko manipulira.. Evo glede gripe–https://gustirna.wordpress.com/2020/05/10/gripa-podatki/
gleda pa kuge, in ostalih bolezni, lahko odgovor dobiš v prispevku na kateri si primarno odgovoril, sej pravi vse maš not, če razmišljaš.. vse odgovore. Kdor vidi vidi, kdor ne pač je slep.

Zakaj pa mnogi ne zbolijo, četudi so v stiku? Germanska medicina ima odgovor na tvoje vprašanje.
https://learninggnm.com/SBS/documents/nose_sinuses.html

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Se zavedate sploh kaj bi bile posledice že npr. leta 1972, ko so v Jugoslaviji izbruhnile črne koze. Veste kako mučno umiranje je bilo to in kako težka smrt? Cepivo je takrat rešilo ogromno ljudi, ti pa pišeš tukaj svoje nebuloze….
Koga hudiča pa briga toliko kaj ti počneš cele dneve, da bi te hotel čipirati? Res misliš, da imaš tako pomembno vlogo, da je komu mar za tvoj vsakdan?
[/quote]

Ja, prebral si pravljico, ki ti jo je prodala farmacija in ti si pač verjel, kot da druge razlage niso možne. Kot pes, ki je ob vsaki nevihti lajal, da bi jo pregnal. Ker je vsake nevihte enkrat konec, je začel verjeti, da lajanje pomaga. In vsakič veselo laja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ta korona je svetovni nateg ali genocid, smili se mi folk, ki temu naseda in dohtarjem ter farmaciji, ki bo zaslužla od tega.

avtor ne trudi se…že pred dvemi meseci sem opozarjala kam to pelje in kakšen je cilj elit in narod se še ni zbudil …tko,da zaman trošite energijo ker ne bo nič iz tega …folk bo sprejel vse kar jim bodo rekli in to je to….pa SREČNO

Zato pa butlji, kar ploskajte dohtarjem, ki bodo vas in vaše starše s cepivi ubili. Jst jim ne bom, raje bi jih pobila. Sploh Beovičko, ki že študira kako bi folku vsilila cepljenje. Me zanima koliko so jo plačali za ta genocid, za koliko se je prodala?


Itak, sploh zdaj ko so prestrašeni in brez keša, bodo na vse pristali.

TA BABA je nacistka iz Auswitz itak,da komaj čaka,da pobije naiven narod…ampak onI še kar govorijo ,da je to teorija zarote ,ne razumejo pa daj je to ZAROTA PROTI ČLOVEŠTVU

Svet se ne vrti vec v pravo smer.

jaz sem že izpadla iz sistema,pa še niti ni cepiva hahha….v trgovino po hrano nimam več pravice ker ne nosim maske in je tudi ne bom…zaenkrat mi še drugi priskrbijo hrano ali pa kupim na tržnici…v prihodnje se bom mogla organizirat ne vem še kako… pa velik sreče vsem,ki boste ostali v sistemu

V davnih, davnih časih, ko še ni bilo cepiv, so ljudje umirali za namišljenimi boleznimi med 40 in 50-tim letom. Vse ostali je zgodovina.
Galileo je v bistvu svojo teorijo dokazal v praksi. Vi bi jo tudi lahko, samo noben od vas nima jajc za to.

Vsi, ki pametujete, o vseh zarotah in o virusih, ki ne obstajajo sploh, me zanima sledeče: bi se pustili namenoma okužiti s špansko gripo, črnimi kozami itd., da dokažete, da virusi ne obstajajo?

Še enkrat glede čepiranja. Res mislite, da ste tako pomembni, da koga zanima, kaj počnete vsak trenutek dneva?

BRAVO dr. Knafelc ZA TALE PRISPEVEK:
https://www.zazdravje.net/zdrava-medicina/medicina-medicina-quo-vadis/?fbclid=IwAR2FK3-MZyIgqP6PYG56899j_m8oHqY0ufmfLLjHJEfF2PKEfqBnl_39YRo
o tem že ves čas pišem, pa tudi MARKO in še nekateri…RESNICA PRIHAJA NA DAN, prej ko bo dokončno prišla na dan, prej bo človeštvo zmagalo!!


O vsem tem sigurno ve največ doktor dentalne medicine seveda.


O vsem tem sigurno ve največ doktor dentalne medicine seveda.
[/quote]

pravzaprav niti ni pomembno kaj je dr. Knafelc študiral, pomembno je, da išče odgovore, da se izobražuje tudi od ljudi, ki mislijo s svojo glavo, ne farmacevtsko glavo….takšnih ljudi je vedno več in hvala vsem, ki osveščate in ne kimate tej mafiji.

pravzaprav niti ni pomembno kaj je dr. Knafelc študiral, pomembno je, da išče odgovore, da se izobražuje tudi od ljudi, ki mislijo s svojo glavo, ne farmacevtsko glavo….takšnih ljudi je vedno več in hvala vsem, ki osveščate in ne kimate tej mafiji.
[/quote]
Ti ne razmišljaš s svojo glavo. Ko boš resno zbolela in ne bodo našli rešitve zate, boš pa šele začela. Do takrat pa si samo trobilo neke ekstremistične sekte.
S svojo glavo razmišljajo tisti, ki ugotovijo nekaj novega in sicer z raziskavami in dokazi. Ali pa so vsaj sposobni sestaviti teorijo, ki deluje v vseh primerih.

lej, gospod ki zaupa zdravstvu in sistemu. Tu nas je kar nekaj ki se bomo borili po ceno zivljenja proti. Vi kaj ste tak da ne rečem neumni, bom rekel raje izmanipulirani, boste verjeli sistemu in zdravstvu (načeloma je to vse isto), bom moral jaz živet na ta način kateri prihaja. ZAkaj cipiranje in totalna kontrola? Sej nobenega ne zanimam dokler počnem “normalne” zadeve, grsm v toto suženjsko službo, jem junk hrano, sem pod uplivom wifi ja, 5g po cele dneve, in delam to kaj se mi reče da je prav, te pa nnobenega ne zanima, Problem je v tem da če bom začel “razmišljat” in se vpirat, takoj me bodo imeli na “meti”.. Ti gospod izmanipulirani, da ne rečem neumnni, ko boš to kaj se dogaja na tem planetu bo že prepozno. Zato ne seri. Po domače povedano, pa zameri če češ ali tudi ne. Jaz se borim in življenje bom dal, kaj boš pa ti?


Me zanima, ko boš enkrat resno zbolel, če ne boš šel k zdravniku in poskušal na vse načine ostati živ in jesti zdravila kot bombončke.
Vsi, ki lapate o eni manipulaciji, sistemu, čipiranju, ste trenutno še povsem zdravi, brez skrbi, da boste, bognedaj, enkrat zboleli, to boste hitro obračali kasete.
Drugim, ki verjamemo v bolezni in smo že marsikaj dali skozi, ali pokopali svoje bližnje zaradi bolezni, pa se zavedamo, da je medicina naredila v vsej tej zgodovini marsikaj dobrega.
Daleč od tega pa, da to pomeni, da jemo tabletke kot bombončke in zaupamo vsem, kar nam po televiziji nalagajo.
Ampak pri vas ”nezmanipuliranih” je tako kot v politiki: če nisi z vami si proti vami.

Vsi, ki mislite, da niste pomembni za sistem in da se vaas pa ne bo čipiralo pomislite, kako so ukinili bančne knjižice in kako vas danes silijo v brezgotovinsko poslovanje. Ker ste tako nepomembni, vas bodo čipirali, da vam bodo tudi to plačevanje prihranili in boste samo s čipom potregnili po avtomatu za plačevanje. Najbrž pa tudi tega ne veste, da v kitajskih mestih že pospešeno uvajajo big brother sistem in sitem točkovanja, ko si na podlagi tega s kom se družiš, kaj kupuješ, kam hodiš, kako razmišljaš, ocenjen in ti je na podlagi te ocene pote mdovoljeno ali pa tudi ne npr. potovanje z vlakom iz mesta. WTF vam je, folk? Vam je res čisto vseno kako deluje wi-fi, da v učilnicah montirajo 5G antene, pod katerimi se bodo vaši otroci vsak dan ure in ure zadrževali? Je kdo od vas naredil kako študijo glede teh tem?

Glede cepljenj: tukaj je link do strani NIJZ, kjer piše za čim vse se morajo otroci PO ZAKONU cepit: https://www.nijz.si/sl/koledar-cepljenja-predsolskih-in-solskih-otrok-v-sloveniji

v starosti 3 mesecev: cepljenje proti hepatitisu B in tetanusu. zakoj že? 5 mesecev drugi
v starosti 5 mesecev drugi odmerek proti hepatitisu B
v starosti 11-18 mesecev spet cepljenje proti tetanusu in tretji odmeerek proti hepatitisu B. zakaj že?
v starosti 3 leta cepljenje proti klopnemu meningitisu
tretji razred spet proti tetanusu . in potem v srednji šoli spet WTF je to? Ste si sploh kdaj pogledali to razpredelnico? Pa to še ni vse. Kaj pa v resnici ta cepiva vsebujejo?

Danes nas učijo, da je bilo “včasih” hudo, da so ljudje težko živeli, da so zelo mladi umirali, da je bilo veliko bolezni, da je to in ono in tretje. Resno? Tudi v Barbara rov so bojda samo moške metali in Goli otok je bilo počitniško naselje. In NIČ od tega ni res. Včasih niso slabo živeli, to vam bodo povedali res stari ljudje, ki ne razumejo današnjega sveta in ne razumejo potrošniške miselnosti. Če je nekomu bolje umreti pri 90+ z dvajset leti podlage v demenci, potem kapo dol, jaz bi raje umrla pri 70 ali prej, pa bistre glave.

Če vi niste pomembni, če jaz nisem pomembna, zakaj me potem forsirajo v uporabo wi-fija? Zakaj me forsirajo v brezgotovinsko poslovanje?
Zakaj me forsirajo v nošenje maske?

New Report

Close