Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Hud zdrs RTV SLO, RESNICA je ušla na dan!

Hud zdrs RTV SLO, RESNICA je ušla na dan!

https://www.youtube.com/watch?v=LLjujMUBu58&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3ujSASmrNPCXCM7osDZ632-JMvKYVmfGNOdLJGc1Bs4FDjsS-hMGWfK0w

Propaganda.

Razlozi to s propagando?zakaj je enim tsko tezko sprejetu dejstva?ne rabim ne levih ne desnih novinsrjev…rabim objektivne…lenarcic je zgolj dejstva nanizal…tako kot bi danes umrlo 35000 otrok za posledicami lakote…pa to demokraticnih bogatih drzav niti malo ne zanima..

nova
Uredništvo priporoča

Zdej bo vsak dan odprtih na desetine postov s kritikami RTV.
A na Trstenjakovi plačajo že kaj več, al še vedno isto siromaščino?

Nekaj trenutnih tarč: rtv, čeferin, WHO, tuji tisk, ki se odkrito norca dela iz naše super vlade, vsi časopisi, ki ne hvalijo jajota, nijz, opozicija itak.
Lovska sezona odprta, poslušni cucki bevskajo.

A pri Šarcu se ti je pa dvignil?

Vi se kar tolažite, ampak dejstvo je, da bodo tudi za RTV, nastopili drugi časi. Njeno molzenje denarja se zaustavlja, saj raja več noče plačevati tega političnega trobila…

A pri Šarcu se ti je pa dvignil?
[/quote]

Lol, prvič sem ženska, drugič mi za šarkota dol visi, tretjič vaša propaganda je prozorna kot gorski potoček. A da bi nehal slepo izpolnjevati povelja, ne da bi se ti sanjalo za kaj gre, pa ne?

V bistvu je dejstvo, da si Janša tega političnega trobila niti slučajno ne želi ukinit, ampak želi, da trobi po njegovo. Če kdo slučajno sanja, da mu bo Janša ukinil tale strošek. Smo imeli referendum pod pretvezo znižanja položnice, kar je bil totalen nateg volivcev. Položnice se niso znižale niti za cent, samo politika je spravila noter svoje prisklednike. Janševa smola je samo, da bo velja za vsakokratno politiko, ne samo njegovo. Torej se je v bistvu – kot že milijonkrat – ustrelil v koleno. Toliko energije za prazen nič.
No, če mu ne bo uspelo spremenit politike RTV, bo pa mogoče res šel v smeri njene ukinitve. Pa bomo imeli na koncu res samo še NoraTV za gledat. Jupi! Pa vam bo na to nabil položnice.
Aja, ne rabi. Od kod se že financira?

…ki bi takoj nehalo biti politično trobilo, če bi trobilo v jajotov rog…zeh.

Lol, prvič sem ženska, drugič mi za šarkota dol visi, tretjič vaša propaganda je prozorna kot gorski potoček. A da bi nehal slepo izpolnjevati povelja, ne da bi se ti sanjalo za kaj gre, pa ne?
[/quote]
Samo jebača pomisli na svojo prioritetno zadevo!
Drugače sem pa mislil na tvoj pritisk, ker ta vlada dela bolj uspešno, kar vam levakom ne diši.


Samo jebača pomisli na svojo prioritetno zadevo!
Drugače sem pa mislil na tvoj pritisk, ker ta vlada dela bolj uspešno, kar vam levakom ne diši.
[/quote]

Kaj pomeni tvoj prvi stavek, teslo nepismeno?
A ločila ste jemali, ali si imel ravno takrat ošpice? 😂😂😂
Pišem pa z desno, ne z levo. 😈


Samo jebača pomisli na svojo prioritetno zadevo!
Drugače sem pa mislil na tvoj pritisk, ker ta vlada dela bolj uspešno, kar vam levakom ne diši.
[/quote]

Po čem pa se meri uspešnost vlade? Po količini nakradenega denarja? Ker jaz vidim samo državo v razsulu v enem samem mesecu, skregano z vsemi okoli sebe, razen s “prijatelji” – beri Orbanom.


Samo jebača pomisli na svojo prioritetno zadevo!
Drugače sem pa mislil na tvoj pritisk, ker ta vlada dela bolj uspešno, kar vam levakom ne diši.
[/quote]
To drži in se okrepi za časa volilne kampanje, ko se izkoristi mlade člane in se jih plača prek študentskih napotnic, da pišejo komentarje. Tudi sam sem sodeloval v takem projektu leta 2011, ko je 20 mladih 24 ur na dan v izmenah pisalo na vseh teh glavnih portalih. Ne vem pa, kako so prikazali plačilo stroškov zanje. Tudi na facebooku se vidi, da so zelo agresivni. Tem mladim so obljubljali službe v primeru zmage in oblikovanja vlade s strani SDS. Čeprav se je res oblikovala, od njih službe ni dobil nihče, ti mladi so se počutili prevarane. Raje so kadrovali otroke iz svoje elite, ki sploh nikoli nič niso naredili za stranko. Vir: Bivši član SDS

Po čem pa se meri uspešnost vlade? Po količini nakradenega denarja? Ker jaz vidim samo državo v razsulu v enem samem mesecu, skregano z vsemi okoli sebe, razen s “prijatelji” – beri Orbanom.
[/quote]
A vam se dviguje pritisk, levaki
Tudi Vi ste vodili vlado in Slovenijo skoraj porinili v prepad!
Šarec in Pirnatova bi še danes mirila ljudi in jih prepričevala, da naj ne delajo panike in je vse pod nadzorom…. Naj se lesni vpraša kakšen nadzor je imel v mislih?


To drži in se okrepi za časa volilne kampanje, ko se izkoristi mlade člane in se jih plača prek študentskih napotnic, da pišejo komentarje. Tudi sam sem sodeloval v takem projektu leta 2011, ko je 20 mladih 24 ur na dan v izmenah pisalo na vseh teh glavnih portalih. Ne vem pa, kako so prikazali plačilo stroškov zanje. Tudi na facebooku se vidi, da so zelo agresivni. Tem mladim so obljubljali službe v primeru zmage in oblikovanja vlade s strani SDS. Čeprav se je res oblikovala, od njih službe ni dobil nihče, ti mladi so se počutili prevarane. Raje so kadrovali otroke iz svoje elite, ki sploh nikoli nič niso naredili za stranko. Vir: Bivši član SDS
[/quote]
A si že dobil sendvič in malo pivo?

Baje sedaj plačujejo več, kot si ti dobival?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


A vam se dviguje pritisk, levaki
Tudi Vi ste vodili vlado in Slovenijo skoraj porinili v prepad!
Šarec in Pirnatova bi še danes mirila ljudi in jih prepričevala, da naj ne delajo panike in je vse pod nadzorom…. Naj se lesni vpraša kakšen nadzor je imel v mislih?
[/quote]
“Brez ukrepov bi virus okužil v treh mesecih 7 milijard ljudi in povzročil 40 milijonov mrtvih, z ukrepi pa le okoli 2 milijardi in povzročil 10 milijonov smrti. Pri nas bi na vrhu epidemije imeli okuženih 480.000 ljudi in na koncu te zgodbe okoli 90.000 mrtvih,« je pojasnil Krek.
Čakamo!

baje ne bo konca, dokler čisto vsaka bajta ne bo imela velike velikega janšeka slike na steni

dajmo, hitro!


“Brez ukrepov bi virus okužil v treh mesecih 7 milijard ljudi in povzročil 40 milijonov mrtvih, z ukrepi pa le okoli 2 milijardi in povzročil 10 milijonov smrti. Pri nas bi na vrhu epidemije imeli okuženih 480.000 ljudi in na koncu te zgodbe okoli 90.000 mrtvih,« je pojasnil Krek.
Čakamo!
[/quote]

Zdaj že vemo, da, kljub cenzuri pridejo podatki znanstvenih raziskav tudi do nas, da vsaj 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okužb poteka asimptomatsko, da se do 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije kljub izpostavljenosti ne okuži in da je smrtnost okoli 0,01{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Nič ne bo z apokalipsa. Tudi v Italiji priznavajo, da so preveč velikodušno umrle uvrščali v kategorijo smrti zaradi covid-19. Po podatkih iz smrtovnic je namreč samo 12{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} poročanih smrti zaradi virusa dejansko zaradi virusa. Ostale so bile zaradi osnovnih bolezni in bo ljudje tako ali tako umrli. Skratka zadeva je zelo prenapihnjena. Tudi v NY dobivajo bolnišnice za vsakega bolnika z virusom 4000 dolarjev, za umrlega zaradi covid-a pa 13000. Torej bodo imeli verjetno zelo zelo zelo veliko smrti zaradi virusa. Saj pravim, da bomo imeli pravo sliko šele konec leta, ko bomo videli kolikšno je presežno število smrti na letni ravni, če sploh bo.

Kater tuji tisk pa? A kazahstanski? :)))))))))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kater tuji tisk pa? A kazahstanski? :)))))))))))
[/quote]

Zaenkrat nemški in italijanski, kolikor sem do zdaj videla.


Ko smo že pri slikah, je še kdo opazil, kako zelo vsem tem SDS kreaturam pristajajo klovnovske oprave? Še šminkat jih ni treba, le rdeč nos in lasulja in so nared. Grimase so povsem naravne, izjave prav tako.


A vam se dviguje pritisk, levaki
Tudi Vi ste vodili vlado in Slovenijo skoraj porinili v prepad!
Šarec in Pirnatova bi še danes mirila ljudi in jih prepričevala, da naj ne delajo panike in je vse pod nadzorom…. Naj se lesni vpraša kakšen nadzor je imel v mislih?
[/quote]

Propad? Si ti čisto zdrav? Kdo je povzročil genocid nad starejšimi, ko je marca odredil, da oboleli ne smejo iz DOS v bolnišnice? Koliko ostarelih je moralo umreti brez zdravniške oskrbe in se je od njih virus razširil nad ves dom?

Zaenkrat nemški in italijanski, kolikor sem do zdaj videla.
[/quote]

Der Kommunist pa Il Rosso? Bwahahaha.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close