Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Sprostitev ukrepov

Sprostitev ukrepov

Zanima me kako da napovedujejo sprostitev ukrepov če pa se dnevno okuži še vedno več kot 30 ljudi? Pred časom ko sta bila javnosti znana 2 ali 3 primeri bi bilo pa treba takoj vse zapret, smo bili prepozni, so dejali. A zdaj bo pa kar vse v redu?

A poznaš ta rek: denar je sveta vladar

Pet se jih lahko vozi skupaj v službo, morda ostali pa doma. In kako bo to sedaj, bo Lpp nabavil dodatne vozne rede in avtobuse, da se jih bo pet lahko drenjalo in kako se bodo nazaj vozili? Incident v neki trgovini ni nikomur v prid. In si bo treba avtobus rezervirati po novem. Naj dajo službene kombije. Saj pet se jih tudi lahko vozi v avtu, pa čeprav ne bivajo skupno.
No, kako bom prišla po novem do delovnega mesta? Da ne bo varnostnikom še na bivših pred šesto, da si prišel do 7h v službo. Pa že takrat so se drenjali. Potem prosim za opravičilo za v službo. A bodo avtobusi in vlaku vozili na 3 minute, ali boste le te vse odpustili? Sploh, na kakem predpotopnem busu jih v osnovi več kot sedaj, ne bi smelo sedeti več kot nekaj. Zgolj mnenje. Kako bo uvedeno ‘nalaganje’ potnikov? A ne bi v ta name delodajalci potem vsaj na email poslali, da so v drugi občini zaposlen ljudjei Ali poslali domov, ker vso fizično pošto Pošta še vedno dostavlja? Da spet ne bo kaos. Jasna navodila. Če je možno.

nova
Uredništvo priporoča

Ljudje so samo slišali za sprostitev. Pojma nimam, kako ugledali glad avtobusov. Boš ob 5h na prvi postaji, za nazaj pa ob 23h in potem bo kdo mirno spal. Prej sem šla po tednu dni v trgovino, tista ruta mi je dol lezla, alergeni so že v zraku, ker sem alergik. V trgovini dve upokojenki ob cca 12h. Sosedje so zgleda pač po svoje, brez mask in zaščite na manj kot pol metra pogovarjajo. Da ne govorim, kako pridno ropotajo. Zato, da si bližje kaj povedo. Mamca in primorec Zakaj so ukrepi že? Zaradi takih. Jest naj pa z ruto in bojno opremo hodim kam. 😳 in v službo, kjer bodo vse stranke sploh sedaj navalile. UE se pa združuje v Lj.. A mi bo kdo dal zaščito?A vam svet res nič ni pokazal in morate sami fasadi, da bo zaleglo?

V soboto pridejo tujci delat. Hmelj. Ti o prepovedih. Danes sem bil v cvetlicarni, me je žena poslala, joj ljudi. 👍

Nikar ne išči logike v teh ukrepih. Sploh pa ne morale.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Menim, da si vlada prvič v zgodovini zasluži pohvalo in naj jim kritiki ne vzamejo voljo za boj proti virusu.

Nikar ne išči logike v teh ukrepih. Sploh pa ne morale.
[/quote]

v naši familiji imamo šizofrenika (svak), tako da vemo, kakšnega obnašanja so zmožni 🙁

New Report

Close