Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Vaš zemo v Srbiji je priznal, BEDAK SEM BIL

Vaš zemo v Srbiji je priznal, BEDAK SEM BIL

V Srbiji zdravnik, ki se je posmehoval koronavirusu, priznal, da je bil bedak – ‘koronabedake’ imamo tudi v Sloveniji, a ti nikakor ne priznajo svoje zmote!

Srbijo in tudi ostale dele Balkana pretresa zgodba zdravnika, ki se je skupaj z Vučićem posmehoval koronavirusu, a danes dr. Branimir Nestorović priznava svojo zmoto: “20 let sem profesor in zdaj sem bedak.” Tudi v Sloveniji imamo kar nekaj takih, ki koronavirusa nikakor niso vzeli resno, a se od srbskega zdravnika razlikujejo v tem, da slovenski nikakor ne priznajo svoje zmote. Sodijo pač med nedotakljive in ti morajo imeti prav za vsako ceno – tudi človeških življenj.

Slovenski so za bedaštvo zelo dobro plačani. In na foteljčkih.
Če nisi bedak, te izsiljujejo. Bedaštvo je težko izkoreniniti. Biti bedak je pri nas IN.
Pred bedaštvom niti zdravniki niso imuni. Poglejmo akademike. Kako so ti bedaki prišli do dr?
Jasno, z bedarijami. Preko drugih bedakov. Pri nas je bedaštvo dedno. Če nisi v žlahti bedačji, bedak ne moreš biti. Amen.

Nikoli ni rekel, da je bedak!
Zgovarja se na to, da je s pismehljivim in saljivim nacinom zelel prepreciti paniko.
Veckrat je v intervjuju rekel, da ni budala.
Resno?
Dovolj bi bilo, ce bi se opravicil in priznal, da se je motil, tako se pa iz dneva v dan zapleta, ker ne prizna svoje napake.

New Report

Close