Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Na račun so prišle tiste, ki partnerju ne dovolijo druženja izven družine

Na račun so prišle tiste, ki partnerju ne dovolijo druženja izven družine

Se mi zdi, da so s sedanjo situacijo veliko pridobile tiste ženske, ki jim je vedno šlo grozno na živce, če je partner imel kakšen rekreativen šport med tednom, pa kakšno druženje s prijatelji itd. Imam kolegico, ki je čisto zacvetela v sedanjem času. Mož ne sme nikamor, ves čas je doma z njo in otroki.:)) Zadnjič mi je povedala, kako uživa, ko ga ima “pod kontrolo”. In upa, da bo stanje ostalo tako, kot je. Nedoločen čas. Njenega moža nisem videla, ampak si reveža predstavljam, pa slišim, kako ga garba po telefonu. Ženska je gospodovalna, tečna, nergava… Zdaj seveda ne. Zdaj je njen čas! Uživa!
No, možno je tudi, da so kakšni tipi taki, ampak po moje jih je za vzorec.

Vsem ostalim pa ravno fajn :).

Pa obratno velja enako, he he he


Razumem! Tvoj vezani fukotožnik te je imel za rekreacijo”, zdaj pa mu njegova ne pusti več ven, ti pa v jok in na drevo.
Pa saj bo bolje. Počakaj nekaj let, da se večina prekuži in, da pomre tistih 10 milijonov, ki so jih po nekim modelih napovedali.

Če so brez druženja na način, ki ga prakticira moj foter – gostilne, je to samo dobro.

https://www.facebook.com/groups/159839487537485/permalink/1514061842115236/?sfnsn=scwspwa&d=w&vh=i&extid=EroF24ObpVFsUFrf&d=w&vh=i

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

For one bo snela tudi masko, packa. Čez en mesec bo spet brati v podgorju, kako se kdo kur*ba. 😂 Nikoli dolcajt.

“Ženska je gospodovalna, tečna, nergava…”
On pa strahopetec, ki jo ne upa zapustit, češ kaj bo družba rekla, pa beži od nje, sedaj pa pač ne sme. kaj češ, če tako radi živijo v lažeh.

Kaj pa tebe boli?

jah končno dec tud kej otroke popedena, da ni sama za vse.
To bi lahko tud prej, če bi bil odrasla odgovorna oseba in ne zmuzne, kot večina dedcev

Ti se kar tolaži.
Moški če hoče bo partnerki zbežal magari tečt v šumo.

Izgleda te daje ljubosumje srečne družine.

Jaz se mojga pa losat ne morem :/

New Report

Close