Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj govorijo o prihodnjem vrhu, če je bolnih ze cel teden vsak dan manj

Zakaj govorijo o prihodnjem vrhu, če je bolnih ze cel teden vsak dan manj

Laznjive novice.
Vlada je zamočila pri domovih za ostarele.Zato je samo tam grdo.
Zdaj nabijajo po NIJZ, pujsi. Janscha, postal si napast.

Zakaj, zato ker delajo po planu, cela štorija o virusu pa je izmišljena, ponarejena s pomočjo medijev. Mediji kažejo in poročajo o polnih bolnicah, ljudje pa to preverjajo in snemajo prazne, recimo. To je samo eden od primerov, kako zavajajo.

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=aVFC5n-KnuA&fbclid=IwAR368q3eACcG5wNX4S7HrZ0NAVarApSyYmPqftjp333NUvbRNKFAPQBJ2tM&app=desktop

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

število novookuženih upada sorazmerno s tem, kolikor manj testov opravijo.
za razliko od tistih, ki umrejo, teh pa manjkajoči testi ne prekrijejo…

nova
Uredništvo priporoča

Testov opravijo toliko kolikor se ljudi pocuti slabo . Ocitno teh ni vec in nabijajo le se une iz domov za ostarele.

Ko jih bo pri nas zmanjkalo bodo prišli novi. Tudi januarja nismo imeli nobenega. Od sveta se ne moreš odrezat.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Podaljšujejo stanje panike, dokler gre. Vedo, da bodo imeli samo v takem stanju še kakšno podporo. Ko bo udarila po-korona realnost, bo strmoglavila in ljudje bodo besni.


LazNJive novice.
In kdorkoli to pise, ze s takim zapisom pokaže, da je navadna ovca, ki ne razmišlja s svojo glavo, tipična južnjaška kri. Šofirajo vas, kot se jim sprdne, vi pa verjamete tisti spletni strani in situaciji, ki vam trenutno najbolj sede. Redki tu gor pa dejansko napišejo nekaj, kar kaže na poglabitev v situacijo in da misliti. Takele spakedranke so pa samo odzivi jeze, strahu in panike. :S Dejte se rajs mal prilagodit situaciji, če ne boste pol še bolj najebal. Svet se spreminja in ne bo nikol več, kot je bilo. Kdor se ne bo prilagodil, ga bo pohodilo, da se ne bo več ven vidu.

Zakaj, zato ker delajo po planu, cela štorija o virusu pa je izmišljena, ponarejena s pomočjo medijev. Mediji kažejo in poročajo o polnih bolnicah, ljudje pa to preverjajo in snemajo prazne, recimo. To je samo eden od primerov, kako zavajajo.

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=aVFC5n-KnuA&fbclid=IwAR368q3eACcG5wNX4S7HrZ0NAVarApSyYmPqftjp333NUvbRNKFAPQBJ2tM&app=desktop
[/quote]

Tole je kar nekaj skupaj spacano. Gre samo za eno polovico zadeve. Linkaj še tiste posnetke, kjer imajo polno bolnikov na aparatih. Seveda ni po vsem svetu enako. Mi smo jo zelo dobro odnesli, ne razumem, a vi bi raje imel pri nas večje število tistih, ki rabijo hospitalizacijo in več umrlih? To so pol uni nejeverni Tomaži, ki potem iščejo primere, kjer ni nič. Pa ste sploh že bili v kakšni bolnici? Večina pacientov se drenja po sobah, hodniki so prazni. 3x sem bil že v bolnici, hodniki prazni, mi pa v sobah.
Tisti, ki želi resnično videti pravo sliko, bo pogledal vse razpoložljive vire in si ustvaril svojo resnico. Ne pa takole enostransko. To ni nič.
So mesta, kjer praktično ni okuženih. V bolnicah so pripravljeni, so pa na pol prazne. Še dobro, ker ukrepi očitno delujejo. Počasi se bo vse umirilo in ukrepi se bodo sprostili, nikoli pa več ne bo kot je bilo. Kaj hočete sploh dokazat? Mega teorijo zarote?

Jj hoce izkoristit korono kolikor se bo le dalo. Jasno ko beli dan.

Tole je kar nekaj skupaj spacano. Gre samo za eno polovico zadeve. Linkaj še tiste posnetke, kjer imajo polno bolnikov na aparatih. Seveda ni po vsem svetu enako. Mi smo jo zelo dobro odnesli, ne razumem, a vi bi raje imel pri nas večje število tistih, ki rabijo hospitalizacijo in več umrlih? To so pol uni nejeverni Tomaži, ki potem iščejo primere, kjer ni nič. Pa ste sploh že bili v kakšni bolnici? Večina pacientov se drenja po sobah, hodniki so prazni. 3x sem bil že v bolnici, hodniki prazni, mi pa v sobah.
Tisti, ki želi resnično videti pravo sliko, bo pogledal vse razpoložljive vire in si ustvaril svojo resnico. Ne pa takole enostransko. To ni nič.
So mesta, kjer praktično ni okuženih. V bolnicah so pripravljeni, so pa na pol prazne. Še dobro, ker ukrepi očitno delujejo. Počasi se bo vse umirilo in ukrepi se bodo sprostili, nikoli pa več ne bo kot je bilo. Kaj hočete sploh dokazat? Mega teorijo zarote?
[/quote]

Če daš državo na off, seveda ukrepi delujejo. Ampak so delovali že prej, preden so jih začeli zaostrovat in ljudem še dodatno otežili življenje. In v bistvu delujejo predobro – ljudje, ki bi v tem trenutki potrebovali pomoč, je ne poiščejo, zato bo žrtev zaradi ukrepov definitivno več kot zaradi korone! Zaradi vsega strašenja s strani medijev in vlade. Kolikokrat si v medijih v zadnjem mesecu prebrala – kdor nujno potrebuje pomoč, naj jo le poišče? Ne, brali smo samo – NE OBREMENJUJTE ZDRAVSTVENEGA SISTEMA. Ki se je vmes po riti praskalo v čakanju na korona paciente.

Če daš državo na off, seveda ukrepi delujejo. Ampak so delovali že prej, preden so jih začeli zaostrovat in ljudem še dodatno otežili življenje. In v bistvu delujejo predobro – ljudje, ki bi v tem trenutki potrebovali pomoč, je ne poiščejo, zato bo žrtev zaradi ukrepov definitivno več kot zaradi korone! Zaradi vsega strašenja s strani medijev in vlade. Kolikokrat si v medijih v zadnjem mesecu prebrala – kdor nujno potrebuje pomoč, naj jo le poišče? Ne, brali smo samo – NE OBREMENJUJTE ZDRAVSTVENEGA SISTEMA. Ki se je vmes po riti praskalo v čakanju na korona paciente.
[/quote]

Kdo je kriv, da je folk zabit? Pac se vecina obnasa kot ovce. Saj pravim, folk gleda samo eno stran in se je drzi kot pjanc plota. Ce bi pa znali kritično pogledat obe strani, bi pa zacel razmisljat s svojo glavo in iskat resnico, ki je nekje na sredi. Vlade nimajo pojma kaj nardit, se prilagajajo glede na izkušnje drugih. Za vse je to novo. Forum je samo še za prepucavanje enih in drugih, redkokdo pa napise kaksno vsebino za razmisliti. Men se pa ne da več. Super, da kdo še kaj napiše pametnega.

a bejž. kot da testirajo vse po vrsti, ki se slabo počutijo.

Kdo je kriv, da je folk zabit? Pac se vecina obnasa kot ovce. Saj pravim, folk gleda samo eno stran in se je drzi kot pjanc plota. Ce bi pa znali kritično pogledat obe strani, bi pa zacel razmisljat s svojo glavo in iskat resnico, ki je nekje na sredi. Vlade nimajo pojma kaj nardit, se prilagajajo glede na izkušnje drugih. Za vse je to novo. Forum je samo še za prepucavanje enih in drugih, redkokdo pa napise kaksno vsebino za razmisliti. Men se pa ne da več. Super, da kdo še kaj napiše pametnega.
[/quote]

Kdo je kriv, da je folk zabit? Ne vem, ti mi povej. Ker v tvojih postih ne vidim nobenega zrna modrosti.

Ljubljanski klinični center ima ob vsaki gripo v Sloveniji paciente vcasih, kar na hodnikih. Ker za gripo jih je res veliko v bolnici vsako leto. Že tako je nabit klinični non stop. Lansko leto so se večkrat stepli na hodniku, ljudje, hehe.
Jaz sem bil v bolnici Petra Držaja, sem moral vsak dan za eno uro iz sobe, ker so enemu skoz črevesje praznili je imel trebuh kot da bi bil nosec. In sem hodil po hodniku s cevkami, hehe. Trije si ležali na hodniku ni bilo prostorov več. Ženske so imele prednost.
Virus je, toda mediji bi morali pisati objektivno, ne po nareku in prevajajo članke o katerih pojma nimajo in prevedejo vse narobe.

Ko bi se oglasili pravi strokovnjaki a kaj ko oni zgleda niso pristojni, da bi komentirali.

Kdo je kriv, da je folk zabit? Ne vem, ti mi povej. Ker v tvojih postih ne vidim nobenega zrna modrosti.
[/quote]

Ne pisem vec “modrosti”. Se mi ne da. Sem jih pisu od februarja do marca. Pol se mi pa ni vec dal, ker ste me itak označil za “panicarja”. Jst sm si zrihtu, mi nic ne manjka.
Zame je pač zabit un folk, ki mu je blo glavno hisa, lepa fasada, 2 avta na lizing na 20 jurjev, zretje, pitje in opravljanje kaj ma kdo za pokazat. Družba potrosnikov al kaj. In taki sploh ne vejo kaj bi sami s sabo in taki bojo najbl najebal. Kdo je kriv? Ja uni k so jih vzgajal, okolica in sami. Kaksno modrost pa zelis prebrat na forumu kavc znanstvenikov? Kaksno strokovno literaturo preber in se izobrazuj in ko bos mel sirso sliko, pa pridi sem na konstruktivno debato.

Zakaj, zato ker delajo po planu, cela štorija o virusu pa je izmišljena, ponarejena s pomočjo medijev. Mediji kažejo in poročajo o polnih bolnicah, ljudje pa to preverjajo in snemajo prazne, recimo. To je samo eden od primerov, kako zavajajo.

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=aVFC5n-KnuA&fbclid=IwAR368q3eACcG5wNX4S7HrZ0NAVarApSyYmPqftjp333NUvbRNKFAPQBJ2tM&app=desktop
[/quote]

Imaš na YouTubu ameriškega zdravnika in pokaže bolnico. Nič pretresljivega. Samo na koncu, ko reče, da se ni videl nikoli v življenju kaj takega, težji pacienti in da je bilo njega tudi strah, ko jih je gledal. Ima ogromno ogledov v dveh dneh.

Si ti filozof al kak ko nakladas pa nc ne poves.

Ne pisem vec “modrosti”. Se mi ne da. Sem jih pisu od februarja do marca. Pol se mi pa ni vec dal, ker ste me itak označil za “panicarja”. Jst sm si zrihtu, mi nic ne manjka.
Zame je pač zabit un folk, ki mu je blo glavno hisa, lepa fasada, 2 avta na lizing na 20 jurjev, zretje, pitje in opravljanje kaj ma kdo za pokazat. Družba potrosnikov al kaj. In taki sploh ne vejo kaj bi sami s sabo in taki bojo najbl najebal. Kdo je kriv? Ja uni k so jih vzgajal, okolica in sami. Kaksno modrost pa zelis prebrat na forumu kavc znanstvenikov? Kaksno strokovno literaturo preber in se izobrazuj in ko bos mel sirso sliko, pa pridi sem na konstruktivno debato.
[/quote]

Mene ne zanimajo ljudje, ki so si hrano nabrali in pametujejo iz kavca. A ves koliko ljudi v Sloveniji nima denarja, da bi imeli zalogo hrane. Če si človek nesi hrano, ki ji itak ne boste pojedli, šibkejšim, mi vsaki dan nosimo. Da si sam za sebe poskrbel ni nobena znanost ampak materializem, ki ga drugim s prstom kazes. Materializem pomeni, da te lastna rit in avto bolj skrbita kot sosed, starši, sibkejsi, tudi živali.. Nekdo ima dvajset bajt in ima več sočutja kot ti.


To ti ves čas ponavljaš.
Glej, ne drži, ok?

Jaz sem imela vročino. So mi rekli, da naj pokličem zdravnico, če jo bom imela deset dni ali več. Mi je padla po parih dneh. Imela sem se kašelj ponoči samo en dan in nič drugega.

Testirali me niso, ker mi je vročina padla po parih dneh.. Imela do 38. kašelj eno noč, in dva dni me je zeblo. Vse skupaj cca par dni.

Ker večine ne testirajo, pravzaprav skoraj nobeneg ne testirajo. Še tiste iz karantene ne testirajo, čeprav vejo, da so okuženi. Če ne testiraš, potem številke ne rastejo.


Jaz sem se prejšnji teden nekam slabo počutila, mrazilo me je, 37,8 vročina. Malo mi je teklo z nosa, poklicala za vsak slučaj zdravnika… ne dela, imam koncesionarja… na odzivnik je povedal, da do ukinitve ukrepov ne obratujejo, v nujnih primerih naj se obrnem na nekoga drugega. Klicala tistega drugega, sem si rekla, kaj pa, če je korona, ta drugi pa se ni oglašal, petkrat sem klicala v dopold. času. Še dobro, da je trajalo par dni, karkoli že je bilo. Sploh ne vem, kam klicat, če je res kaj narobe.

Testiranje je omejeno, dnevno na okoli 1000 testov.
Testirajo večinoma zdravstvene delavce, zaposlene v domovih za ostarele, policaje, gasilce, ljudi, ki jih pripeljejo iz tujine, ipd.
“Navadnih” državljanov, razen tistih, ki se počutijo zelo slabo, ne testirajo.
Zato je okuženih relativno malo.
Ko se bodo po praznikih ukrepi začeli sproščati, bodo številke narasle. Ni še konec, še več, obstaja velika možnost, da bo do izbruha še prišlo.


Jaz sem se prejšnji teden nekam slabo počutila, mrazilo me je, 37,8 vročina. Malo mi je teklo z nosa, poklicala za vsak slučaj zdravnika… ne dela, imam koncesionarja… na odzivnik je povedal, da do ukinitve ukrepov ne obratujejo, v nujnih primerih naj se obrnem na nekoga drugega. Klicala tistega drugega, sem si rekla, kaj pa, če je korona, ta drugi pa se ni oglašal, petkrat sem klicala v dopold. času. Še dobro, da je trajalo par dni, karkoli že je bilo. Sploh ne vem, kam klicat, če je res kaj narobe.
[/quote]
Jaz tudi, vrocino ene 37,in mrazi lp samo po hrbtu in grlo suho za znoret in tako cudno bolelo(ne preveč) to trajalo 2 dni , zdaj je od tega 16 dni približno.raka čudna mrzlica ,sa ne znam povedati in zo sam hrbet,nisem klicala nikamor itak sem doma,poleg tega imam DR v drugi občini.

New Report

Close