Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Polno p… mam vsega

Polno p… mam vsega

Vsak dan je manj na novo zbolelih, mi pa mormo bit še vedno skoz doma. Kaj bi zdej radi, da pridemo na 0, pol se pa skrivamo vsak na svoji parceli še 10 let??? Polno p… jih mam, tako lepo vreme, človk pa še v hribe ne sme, za zjokat. Kradejo nam temeljne človekove pravice!!!

Kaj pa dolžnosti pa ne poznaš? Samo pravice!

Tega terorja ne upravi enega nad nami in zapiranja ljudi v demokratični družbi v hišni zapor, brez razloga, ja brez, ker zdaj razloga vec ni, to je kršitev človekovih pravic, nekdo bi se moral oglasiti. Ne more imeti vlada sama te pravice odločanja in si po svoje tolmačiti rezultatov o olelih tako, da namenoma ustvarja paniko in če je ni, vedno znova vsak dan grozijo, da nas spet najhujše se čaka tega ne bo nikoli konec. Jaz jim ne zaupam.

nova
Uredništvo priporoča

Meni je super! Ne srecam tistih starih gravzev, v pajkicah. Pa dam, ki hujšajo.

Tudi, če pridemo na nulo, bo varnostno obdobje še kar nekaj časa trajalo.
Za primerjavo: če narediš končno dezinfekcijo hleva po koncu kužne živalske bolezni, ne smeš v ta hlev še najmanj tri mesece vseliti nove živine. Epidemiologija zahteva svoj čas.

Nehaj jokcati kot en otrok. Situacija je resna in moramo vsi čez to. In samo upaj, da ne bo virus mutiral in bomo jeseni spet na istem. Vidiš samo sebe in svoje jokcanje, ne vidiš pa zdravstvenega osebja, kako garajo proti temu virusu. Jokcanje ne bo pomagalo nič. Samo stisnit tole obdobje in upat na najboljše.

To je vsem jasno, ampak v milnem mehurčki živeti v nedogled ne bomo mogli, virus ne bo izginil, pa če mi še 5 mesecev hiberniramo zaprti doma. Namen je bil dosežen, zajeziti prvi naval in zdaj bi morali postopno začeti sproščati ukrepe

Nehaj jokcati kot en otrok. Situacija je resna in moramo vsi čez to. In samo upaj, da ne bo virus mutiral in bomo jeseni spet na istem. Vidiš samo sebe in svoje jokcanje, ne vidiš pa zdravstvenega osebja, kako garajo proti temu virusu. Jokcanje ne bo pomagalo nič. Samo stisnit tole obdobje in upat na najboljše.
[/quote]

A bejž! 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zdravnikov si doma jajca praska, naj se pa mal menjajo, ane? Pa ne bo noben preobremenjen.
Zdravi državljani pa ne mormo ne h zobarju, ne h ginekologu, ne h dermatologu niti h osebnemu zdravniku!!! Nehite nasedat zgodbicam o preobremenjenosti.

Ubožec tak revček ti biu

Zdravstvo se mora sprostiti. Mene zob boli, vsa zatecena, zobarja ni. Budale kretenske. Jutri grem na urgenco sedeti pa naj mi tam popravijo.

Si ti debela rit. A ves koliko bolnih ljudi je doma. Zelo bolnih in ne morejo do zdravnikov. Koliko jih je ta mesec umrlo zaradi tega, pa ne vidiš. Hočeš karanteno zaradi virusa, ki ga bomo morali prej ko slej vsi preboleti ali umreti.

Nehaj jokcati kot en otrok. Situacija je resna in moramo vsi čez to. In samo upaj, da ne bo virus mutiral in bomo jeseni spet na istem. Vidiš samo sebe in svoje jokcanje, ne vidiš pa zdravstvenega osebja, kako garajo proti temu virusu. Jokcanje ne bo pomagalo nič. Samo stisnit tole obdobje in upat na najboljše.
[/quote]

Virus dvakrat mesečno mutira. To nič ne pomeni. Virusi to stalno delajo.

A bejž! 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zdravnikov si doma jajca praska, naj se pa mal menjajo, ane? Pa ne bo noben preobremenjen.
Zdravi državljani pa ne mormo ne h zobarju, ne h ginekologu, ne h dermatologu niti h osebnemu zdravniku!!! Nehite nasedat zgodbicam o preobremenjenosti.
[/quote]

Dokaži, da si zdrava? :))) Večina zdravnikov je kar ‘na položaju’, nekaj jih je pa res doma, ker če v posamezen oddelke upade covid, si verjento ne želiš, da so prav vsi ljubljanski kirurgi hkrati na bolniški, ti si se pa ravno ponesreči med vožnjo s kolesom nasadila z vulvo na stebriček in potrebuješ nujno operacijo, kenede?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Imaš vstopno točko za nujne zobozdr. zadeve, ZD Ljubljana (za Lj recimo), če pa ne, malo poguglaj, če alhko tu gor jamraš.,lahko najdeš tudi vstopno točko v svoji regiji.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pejt u hribe, pa primerno se obleči in obnašaj. Ne da te bodo s transportom reševali, kot pred ķòŕono.
Težite na polno. Pejt ven. Na zrak, dokler je sedaj m bolj frišen zrak, ni plinov od avtov. Razen, če peš ne moreš do lokacije. 🤷‍♀️😂🤣😂😂😂

Si ti debela rit. A ves koliko bolnih ljudi je doma. Zelo bolnih in ne morejo do zdravnikov. Koliko jih je ta mesec umrlo zaradi tega, pa ne vidiš. Hočeš karanteno zaradi virusa, ki ga bomo morali prej ko slej vsi preboleti ali umreti.
[/quote]

Tu se moram oglasiti. Zato, ker mi je zobar pozabil korenine pri bivanju, je itak znorel, ko sem prinesla urgentni izvid Stome. Pol pa ti ne boš zaklel, ko zobarju pol ven leti 🤣😂😂😂 Sem prebirala. Tudi to, da sem na zaostalo korenine neizruvano opozarjala 4 mesece. Začel me je boleti vrat, rama, dobila sem vročine skoraj 39, elektrika me tresla kot še nikdar. Je prenehalo, ko se je gnoj ven izlil po 4 mesecih opominjanja. Grozna izkušnja. Misliš, da je res kot meniš? Ker pojma nimate, če ti ne piše na čelu. Imejte se s kalupi

Jah, sprijazni se. 🙂 Dokler ni cepiva, se tole lahko ponavja v nedogled. Ali pa vsako leto, če hočeš. Lahko postane stalnica. Oziroma smo s temi ukrepi že precej preprečili, da niso zdravstvene naše ustanove kolapsirale zaradi zasutja z obolelimmi in kritičnimi. Namen takih karanten jezagotavljanje obravnav in kapacitet v bolnišnicah v mejah obvladljivosti. In očitno se bomo d takim tempom bližali k vrhu – nekje po koncu maja morda lahko računamo, na kaj bolj sproščene zadeve. Za prvomajske praznike pa zagotovo še ne.

Tu se moram oglasiti. Zato, ker mi je zobar pozabil korenine pri bivanju, je itak znorel, ko sem prinesla urgentni izvid Stome. Pol pa ti ne boš zaklel, ko zobarju pol ven leti 🤣😂😂😂 Sem prebirala. Tudi to, da sem na zaostalo korenine neizruvano opozarjala 4 mesece. Začel me je boleti vrat, rama, dobila sem vročine skoraj 39, elektrika me tresla kot še nikdar. Je prenehalo, ko se je gnoj ven izlil po 4 mesecih opominjanja. Grozna izkušnja. Misliš, da je res kot meniš? Ker pojma nimate, če ti ne piše na čelu. Imejte se s kalupi
[/quote]

Tebe pa nič ne zastopim….Kakšne korenine pri “bivanju” pa “urgentni izvid Stome” ????

Vam še vedno ni jasen namen ukrepov??

Je zdravnik iz intenzive lj lepo povedal. Pri zdravljenju smo uspesni,ker normalno peljemo brez preobremenjenosti kapacitet in vsak pacient dobi potrebno pozornost,zdravljenje…

Kdaj vam bo to kapnilo??

Moram prav pisat vladi,da naj za bedake se enkrat pove kaj je namen ukrepov ker določeni še vedno ne vejo da ne gre za to, da bi virus crknil,ampak da nebi mi…

Mislim, kako no??

A bejž! 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zdravnikov si doma jajca praska, naj se pa mal menjajo, ane? Pa ne bo noben preobremenjen.
Zdravi državljani pa ne mormo ne h zobarju, ne h ginekologu, ne h dermatologu niti h osebnemu zdravniku!!! Nehite nasedat zgodbicam o preobremenjenosti.
[/quote]

No pa naj odprejo, pa pojdi k dermatologi v polno čakalnico, ziher ostaneš čez teden s Kurinčič doma. Želiš? Sam dr. Naj pa dajo skafandre, pa lahko začnemo!


Vsi resno bolni dobijo pomoč. Res pa je, da krive zobe boste pa rihtalu pozneje.
Si ti debela rit. A ves koliko bolnih ljudi je doma. Zelo bolnih in ne morejo do zdravnikov. Koliko jih je ta mesec umrlo zaradi tega, pa ne vidiš. Hočeš karanteno zaradi virusa, ki ga bomo morali prej ko slej vsi preboleti ali umreti.
[/quote]

posege v zobozdravstvu so odprte posebne zobozdravstvene ambulante v določenih krajih. Poglej kje za tvoje območje. Pa pojdi raje tja. Ne vem če imajo na urgenci zobozdravnika

Ni treba, da se skrivaš, lahko greš kamorkoli v hribe v tvoji občini. V Tivoliju ob 7ih zjutraj le peščica ljudi, kdor želi gojiti šport v naravi v popilni tišini in popolnem miru, naj pa vstane še kakšno uro prej. Poznam ljudi, športnike, brez zdravstvenih problemov, ki so od korone že 3 tedne v postelji, in še mesece ne bodo prišli k sebi. Če pa imaš tako željo po obisku Triglava, se le odpravi, do Bohinja peš, in vsepovsod, kamor ti srce poželi, ti vrli nadebudni planinec. Samo ne jemlji mobija in ne kliči reševalne, ko si boš po nerodnosti zvil gleženj. Se mi zdi fer.

Samo toliko, sem se spomnila na članek zadnjič: Prosim preberte in sherajte, še ostam, da s ene bo zgodil italijanski scenarij
https://ekodomek.si/jxyh

Nehaj jokcati kot en otrok. Situacija je resna in moramo vsi čez to. In samo upaj, da ne bo virus mutiral in bomo jeseni spet na istem. Vidiš samo sebe in svoje jokcanje, ne vidiš pa zdravstvenega osebja, kako garajo proti temu virusu. Jokcanje ne bo pomagalo nič. Samo stisnit tole obdobje in upat na najboljše.
[/quote]

Kdo gara? Imamio 6.700 zdravnikov in vsi na korona počitnicah. Na intenzivni imajo 30 pacientov in to naj bi bili vsi čisto zgarani. Vi ste res brez pameti. In vsi drugi z bolj resnimi boleznimi morajo biti doma…če te zadene infarkt, ostani doma, če si zlomiš nogo ostani doma, da ne boš preveč obremenjevala zdravstvenega sistema.
Ovce, ki še vedno verjamejo temu nategu.

New Report

Close