Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Italija v začetku februarja in Italija danes

Italija v začetku februarja in Italija danes

Še v začetku februarja je župan Firenc Dario Nardella iz stranke “Democrats of the Left” takole pozival k objemanju Kitajcev, da se le ti ne bi počutili zapostavljeni zaradi kitajskega korona virusa:
https://www.zerohedge.com/political/mayor-florence-encouraged-italians-hug-chinese-pandemic-hit
https://www.youtube.com/watch?v=mNMdg4morQs

In Italija mesec in pol kasneje:
https://www.dublinlive.ie/news/world-news/shocking-figures-coronavirus-death-roll-17952150
[img]https://i2-prod.dublinlive.ie/incoming/article17952158.ece/ALTERNATES/s810/0_TRMRMMGLPICT000209279835o.jpg[/img]

Body count >4000, samo včeraj preko 600.

Ampak važno je bilo seveda pokazati strpnost, multikulturnost in politično korektnost. In seveda zraven še pokazati kako zelo sovražijo Salvinija, yey!!

Ampak jebeš teh 4000 Italijanov, katerim jih bo sledilo najmanj še 10.000. Novica dneva je zamik plačilnih razredov za naše ministre. Sicer štorasta poteza JJ-ja ampak toliko medijske pozornosti ne bi pritegnilo niti miljon mrtvih v Italiji.

V letu 2007 je v Italiji umrlo do 1500ljudi na dan.

Pojma nimam kdo je v Firencah župan (pa me tudi nikoli ni zanimalo).
Žal mi je za vse umrle v Italiji in drugod po svetu.

Slovenski premier (še napisati ne morem da je naš, ker moj sigurno ni) pa je spet pokazal svoj pravi obraz. Bruha se mi!

temelji na smrtnosti v Sloveniji. Italijanov umre 1.647 na dan (v celi Italiji)

Enim vam še kar ne potegne, da je to šele začetek. Body count je zdaj še za silo obvladljiv, dokler zdravstvo še ni totalno kolapsiralo. Italija in posledično Evropa sta pa paralizirani in gospodarska škoda se bo merila v biljonih.

Kaj se zdaj debata širi o plačah, Jajotu, normalni umrljivosti v normalnih razmerah…..???
“Vinko” vam je samo malo na (v korono) zavit način podal point zgodbe, da Salvini šteka pravo pot brez multikultija, pionirji (pred Merkelco) z Lampeduse & Co pa so (bili) naivni, da bohpomagej.


Biljoni so le številke, ki si jih je izmislil človek, bo se pač malo prerazporedilo in nekaterim hitro obogateli osali brez vsega. Žal še vedno preslab učinek za bistvene spremembe. Te bodo šele s časom, ker Kitajci več ne bodo igrali sužnjev in bo treba doma delat, ne zrak mešat. Janša pa škoda besed, tak vlada, ki naredi nekaj takega je samo za pred zid, pa magari šlo samo za 100 evrov, gre za miselnost in to kaj so s tem pokazali.


Sem prepričan, da če Salvinija ne bi odstavili, bi bile razsežnosti epidemije za polovico manjše. In če gledamo Korejsko zgodbo, je tole v Italiji samo začetek. So časi za liberalizem in so časi za nacionalizem. Liberalizem je kot alkohol. Kozarček rujnega po kosilu ne škodi, vedro na dan je pa odločno preveč.


Glede na to, da se bo sv. brutoprodukt zmanjšal, bo skupna bilanca krepko v minusu. Za elito me ne skrbi. Tudi, če izgubijo 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, jim bo še vedno dovolj ostalo. Skrbi me za tiste, ki bodo ostali brez vsega.
Kitajska partija je zavestno prodala svoje ljudi v suženjstvo multikorporacijam, da lahko njihova elita serje v pozlačene školjke. Dejstvo je, da je globalizem umetno in ne naravno ustvarjen proces. To, da ga lahko sesuje en sam virus je dokaz, za kako umetno in za lase privlečeno ureditev gre. V neskončnost ni moglo trajati, da bodo Azijci delali za nas. Oziroma mi smo zmotno mislili, da so delali za nas, v resnici so pa polnili žepe globalističnim miljarderjem. Zabit folk misli kako je super duper fajn, ko lahko kupi kitajski škart za tretjino cene. Pozablja pa, da mora zaradi tega garati v firmi za minimalca, ker mu azijati zbijajo ceno.
Kar se pa JJ-ja tiče:
da, poteza je bila zelo nehigijenična v teh časih. Sem JJ-ja zaradi tega tudi okregal v svojem tvitu, katerega si je zagotovo ne-prebral.
Ampak teh 200 € za ekipa 20 ljudi je pičkin dim napram plačam direktorjev državnih firm, ki za trikratnik presežejo plače ministrov.
Presenetljivo veliko gobcanja za tako malo škode. Sploh po tistem, ko si je Šarčeva vlada izplačala za pol miljona odravnin. Da o divjem kadriranju malo pred iztekom mandata niti ne govorim. Ves ta folk bo treba zdaj plačevati, oziroma jim izplačati odpravnine, če jih bodo nagnali. In ko to sešteješ, vidiš da je ta prerazporeditev plačnih razredov pljunek v morje.

Sicer pa Viharc resno:
a si ti v teh kriznih časih, ko je cela Evropa v karanteni, lahko predstavljaš Šarca na čelu vlade? In njegove Šarcizme?
Ker pri nas tehnična vlada, ali zbor modrecev ne bi uspela spraviti skozi parlament niti enega zakona, nam ostaneta na meniju samo Janša, ali pa Antijanša. Kdorkoli je pač že to.
In v trenutnih razmerah je Janša samo najmanj slaba možnost.


Glede na to, da se bo sv. brutoprodukt zmanjšal, bo skupna bilanca krepko v minusu. Za elito me ne skrbi. Tudi, če izgubijo 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, jim bo še vedno dovolj ostalo. Skrbi me za tiste, ki bodo ostali brez vsega.
Kitajska partija je zavestno prodala svoje ljudi v suženjstvo multikorporacijam, da lahko njihova elita serje v pozlačene školjke. Dejstvo je, da je globalizem umetno in ne naravno ustvarjen proces. To, da ga lahko sesuje en sam virus je dokaz, za kako umetno in za lase privlečeno ureditev gre. V neskončnost ni moglo trajati, da bodo Azijci delali za nas. Oziroma mi smo zmotno mislili, da so delali za nas, v resnici so pa polnili žepe globalističnim miljarderjem. Zabit folk misli kako je super duper fajn, ko lahko kupi kitajski škart za tretjino cene. Pozablja pa, da mora zaradi tega garati v firmi za minimalca, ker mu azijati zbijajo ceno.
Kar se pa JJ-ja tiče:
da, poteza je bila zelo nehigijenična v teh časih. Sem JJ-ja zaradi tega tudi okregal v svojem tvitu, katerega si je zagotovo ne-prebral.
Ampak teh 200 € za ekipa 20 ljudi je pičkin dim napram plačam direktorjev državnih firm, ki za trikratnik presežejo plače ministrov.
Presenetljivo veliko gobcanja za tako malo škode. Sploh po tistem, ko si je Šarčeva vlada izplačala za pol miljona odravnin. Da o divjem kadriranju malo pred iztekom mandata niti ne govorim. Ves ta folk bo treba zdaj plačevati, oziroma jim izplačati odpravnine, če jih bodo nagnali. In ko to sešteješ, vidiš da je ta prerazporeditev plačnih razredov pljunek v morje.

Sicer pa Viharc resno:
a si ti v teh kriznih časih, ko je cela Evropa v karanteni, lahko predstavljaš Šarca na čelu vlade? In njegove Šarcizme?
Ker pri nas tehnična vlada, ali zbor modrecev ne bi uspela spraviti skozi parlament niti enega zakona, nam ostaneta na meniju samo Janša, ali pa Antijanša. Kdorkoli je pač že to.
In v trenutnih razmerah je Janša samo najmanj slaba možnost.
[/quote]
No, ti na valadi zdaj so enako, če ne še bolj nesposobni, oziroma so vsekakor bolj škodljivi za ljudi, kot prejšnji. To je jasno, kot je jasno, da vse kar naj bi delali za ljudi, je izgovarjanje, na tiste iz gozdov, vse to je že bilo videno in to kako hočejo popolno represijo in kontrolo nad ljudmi in kako bodo znova ljudem vzeli.

Kar pa zadeva ostalega , škoda natolcevat v tri krasne, bo drugače, ne ve pa nihče točno kako. Prav bi bilo, da pride do nacionalizacij premoženja, kar že ves svet po tihem čivka, vendar tega po mirni poti ne more bit. Ti ki bodo ostali brez vsega je prav da ostanejo, še bistveno premalo jih bo. Danes mislijo, da jim mora država vse pokrit, denar na računih, vikendice in morda tudi jahte, bi pa šparali. Veš da, ne bo šlo.

Saj pravim, te izgube so le v številkah, realnih izgub ni nikjer, ne pri nas, ne v svetu, gre le za prerazporeditev moči, na podlagi številk. Realne izgube so bile recimo po drugi svetovni, ko je bilo ogromno mrtvih, vse porušeno, pa so mnogi v parih letih zgradili vse nazaj in postali še močnejši, Nemčija je vsekakor ta.


Glede na to, da se bo sv. brutoprodukt zmanjšal, bo skupna bilanca krepko v minusu. Za elito me ne skrbi. Tudi, če izgubijo 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, jim bo še vedno dovolj ostalo. Skrbi me za tiste, ki bodo ostali brez vsega.
Kitajska partija je zavestno prodala svoje ljudi v suženjstvo multikorporacijam, da lahko njihova elita serje v pozlačene školjke. Dejstvo je, da je globalizem umetno in ne naravno ustvarjen proces. To, da ga lahko sesuje en sam virus je dokaz, za kako umetno in za lase privlečeno ureditev gre. V neskončnost ni moglo trajati, da bodo Azijci delali za nas. Oziroma mi smo zmotno mislili, da so delali za nas, v resnici so pa polnili žepe globalističnim miljarderjem. Zabit folk misli kako je super duper fajn, ko lahko kupi kitajski škart za tretjino cene. Pozablja pa, da mora zaradi tega garati v firmi za minimalca, ker mu azijati zbijajo ceno.
Kar se pa JJ-ja tiče:
da, poteza je bila zelo nehigijenična v teh časih. Sem JJ-ja zaradi tega tudi okregal v svojem tvitu, katerega si je zagotovo ne-prebral.
Ampak teh 200 € za ekipa 20 ljudi je pičkin dim napram plačam direktorjev državnih firm, ki za trikratnik presežejo plače ministrov.
Presenetljivo veliko gobcanja za tako malo škode. Sploh po tistem, ko si je Šarčeva vlada izplačala za pol miljona odravnin. Da o divjem kadriranju malo pred iztekom mandata niti ne govorim. Ves ta folk bo treba zdaj plačevati, oziroma jim izplačati odpravnine, če jih bodo nagnali. In ko to sešteješ, vidiš da je ta prerazporeditev plačnih razredov pljunek v morje.

Sicer pa Viharc resno:
a si ti v teh kriznih časih, ko je cela Evropa v karanteni, lahko predstavljaš Šarca na čelu vlade? In njegove Šarcizme?
Ker pri nas tehnična vlada, ali zbor modrecev ne bi uspela spraviti skozi parlament niti enega zakona, nam ostaneta na meniju samo Janša, ali pa Antijanša. Kdorkoli je pač že to.
In v trenutnih razmerah je Janša samo najmanj slaba možnost.
[/quote]
Preberi si recimo, kaj natanko je edina na svetu naredila islandska vlada, pa bo ti bolj jasno, da ni izgub, da tudi če se danes vse številke izbrišejo, svet nič ne izgubi. Seveda za nekaj takega , kot je Islandija naredila je terba imet ljudi, ki so z lasten narod in bit pripravljeni se odreči kiču, ki ga v zameno za izsiljevanje in oblast nudi preostali svet.

Zakaj bi bila gospodarska škoda. Evropska banka dodatno natisne denar, ga da v obtok in po zgledu ZDA dobiva vsak recimo nek določen znesek vsak mesec trajanja karantene oz. izrednih razmer. Seveda višina odvisna od BDP, minimalne plače ali nekaj podobnega. Torej znesek, ki ti omogoča normalno preživetje in imaš za položnice. Nekaj podobnega je že naredila ZDA. Pa lahko karantena traja leta in leta.


Drugi še bolj delajo, pa jim bo zaradi krize nižal plače.
Psihopate pa vse pred zid. Virus je veliko manjši problem.

Mercatorjevi delavci dobijo 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gor, ne dol

Pa kaj si počen. Kaj razvrščanje v plačilne razrede je PRIORITETA vlade????????????

Zmankuje pa zaščitne opreme in medicinski kader je zdesetkan in na robu zmogljivosti. TO JE PRIORITETA in ne v katerem plačilnem razredu bo Žan Mahnič.

Pa kaj si počen. Kaj razvrščanje v plačilne razrede je PRIORITETA vlade????????????

Zmankuje pa zaščitne opreme in medicinski kader je zdesetkan in na robu zmogljivosti. TO JE PRIORITETA in ne v katerem plačilnem razredu bo Žan Mahnič.
[/quote]
Včerajšnja prioriteta in krizni ukrep vlade je bil pa ukinitev nadzora nad javnimi naročili, zaradi virusa, če Janez pravi, da je internet ogrožen zaradi korone, bo že držalo.


A ti to resno? A kar denar bi natisnili in problem rešen? Ti šment, le kako, da se ni nihče tega prej spomnil? Mi bedaki se pa jebemo po službah.

Smo pa umetniki, da nam uspe zjanširati prav vsak topic. Zgleda, da bo treba počakati še kaka dva tedna, da se bomo resnično zavedali kaj nas je doletelo in kdo nam je sovražnik.
Nacionalizacija premoženja? Hja, kaj pa vem. Še pri vsaki nacionalizaciji so bili eni bolj enaki od drugih. Samo ene elite bodo zamenjale druge.
Jaz sicer nisem ekonomist, ampak se vseeno ne strinjam s tabo. Ljudi bo še kar toliko kot jih je (minus nekaj miljonov), proizvedeno bo pa za tretino manj (čez palec gledano). Torej bo ljudem ostalo na razpolago za tretino manj dobrin. Ker elite bodo itak pobrale svoj kos.

Ampak to ni poanta topica. Poanta topica je, da kam nas je pripeljalo masovno pranje možganov in indoktrinacija, da so ljudje v Italiji šli objemat Kitajce. In tule se je levi del politike pokazal za popolnoma destruktivnega.
In zdaj imamo na meniju
a:) strahopetca Šarca, ki je prvi pobegnil z ladje, ko še niti toniti ni začela in je predstavnik politične struje, ki zagovarjala multikulti in objemanje Kitajcev
b:) prefriganega in pokvarjenega a operativno sposobnejšega Janšo

Drugih ni. Imamo parlamentarno demokracijo in tule zmagovalci volitev (oziroma vodje parlamentarne večine) krojijo politiko.
Še enkrat: Drugih ni.

Ni močnejšega gonila za multikulti kot kapitalizem. Kitajci so lastniki ogromno firm v Italiji, so množnični turisti, itak se zahodni kapitalisti raje v nogo ustrelijo, kot jih blokirajo, ker bo izpad denarja. To se bo še v naslednjih mesecih videlo, kako bo zahodni narod začel hlastat po kontaktih in denarju, ko ga bo začelo zmanjkovati. Sveti prosti trg bo moten od zlobnih držav po celem svetu, ki se komunistično vmešavajo vanj.

Budala. Virusa ni prenašalo objemanje Kitajcev, ki ga prikazuješ, ampak so ga prinesli tisti, ki se vlačijo naokrog po svetu. Zagotovo je bil tudi kak Kitajec med njimi. Potem ko se vrnejo je treba seveda vse pocmokat in hop, je že too late. Da o higieni sploh ne govorimo. In o tem, kako v LOMBARDIJI šele ZDAJ razmišljajo o ukrepih, ki so po drugih državah nekaj samoumevnega. Očitno obstajata karantena in italijanska free style karantena.


Biljoni so le številke, ki si jih je izmislil človek, bo se pač malo prerazporedilo in nekaterim hitro obogateli osali brez vsega. Žal še vedno preslab učinek za bistvene spremembe. Te bodo šele s časom, ker Kitajci več ne bodo igrali sužnjev in bo treba doma delat, ne zrak mešat. Janša pa škoda besed, tak vlada, ki naredi nekaj takega je samo za pred zid, pa magari šlo samo za 100 evrov, gre za miselnost in to kaj so s tem pokazali.
[/quote]
Se strinjam.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Vidim, da štekaš situacijo približno toliko kot tisti pred teboj, ki bi kar denar natiskal in rešil problem izpada proizvodnje.
Poanta topica je čredni nagon brez kančka lastnega premisleka. Če je nek multikulti župan predlagal, da je treba objemati Kitajce, da se reveži ne bi počutili zapostavljeno, dajmo vsi navaliti na njih, a ne?
A še koga drugega to spominja na tiste verske sekte, ko so masovno delali samomore? Ker je njihov guru pač tako zaukazal. Presenetljivo koliko ljudi ne premore niti kančka zdrave pameti in preproste kmečke logike.
Po moje boš bolj težko prepričal konzervativce, da bodo šli objemati rednecke iz območja kjer razsaja neka bolezen. Pa magari jim Trump to predlagal.
Multikulti, feminizem, LGBT, veganstvo, itd, itd so novodobne sekte. Družbeno in samo-destruktivne sekte, ki delujejo na principu masovnega pranja možganov.
Tako kot v srednjem veku RKC, kasneje pa fašizem, nacizem in komunizem. Isti modus operandi.


Vidim, da štekaš situacijo približno toliko kot tisti pred teboj, ki bi kar denar natiskal in rešil problem izpada proizvodnje.
Poanta topica je čredni nagon brez kančka lastnega premisleka. Če je nek multikulti župan predlagal, da je treba objemati Kitajce, da se reveži ne bi počutili zapostavljeno, dajmo vsi navaliti na njih, a ne?
A še koga drugega to spominja na tiste verske sekte, ko so masovno delali samomore? Ker je njihov guru pač tako zaukazal. Presenetljivo koliko ljudi ne premore niti kančka zdrave pameti in preproste kmečke logike.
Po moje boš bolj težko prepričal konzervativce, da bodo šli objemati rednecke iz območja kjer razsaja neka bolezen. Pa magari jim Trump to predlagal.
Multikulti, feminizem, LGBT, veganstvo, itd, itd so novodobne sekte. Družbeno in samo-destruktivne sekte, ki delujejo na principu masovnega pranja možganov.
Tako kot v srednjem veku RKC, kasneje pa fašizem, nacizem in komunizem. Isti modus operandi.
[/quote]

Lej, si pač tak, kakršen si. To, da situacijo izkoriščaš za propagando širjenja nestrpnosti, dovolj pove o tebi. Najbolje, da se ogradiš v meje svoje lastne sekte (ker glede na to kar pišeš, je tudi tvoj način življenja ena novodobnih sekt, ne glede na to, kakšen je) in se brigaj zase. In rok si ne pozabi redno umivat še vsaj kakšna 2 meseca. Ciao.

Iz boja proti virusu bo edina zmagovalka Kitajska, ki ji vlada Komunistična partija in še mogoče kakšna manjša komunistična država. Ni problem v liberalizmu, problem je v kapitalizmu, ker ima napačno zastavljene cilje – kapital in ne človeka v ospredju.

Da, da, Italijani so na krut način spoznali kam jih je pripeljala politična korektnost in “strpnost”.
Ti pa tudi lahko greš objemat in se zalizovat s koronanosci. Samo prej spizdi ven iz Slovenije in se ne vračaj več.
Jaz vem, da je vam sektašem, kateri ste navajeni da drugi mislijo namesto vas težko razumeti, da nekateri mislimo s svojo glavo in nimamo črednega nagona.

New Report

Close