Forum.Over.Net

Koronavirus

ŠE ENKRAT ZBUDITE SE

Default avatar

Ahnooooo

vsi ki to mislite je napisal/a:
dober zapis !
Default avatar

Robi...

To je že stara novica, da Kitajska uporablja prepoznavanje obrazov za dodeljevanje bonitetnih ocen.
Tudi Evropa to želi, zato podpirajo 5G.
https://slo-tech.com/novice/t740923#crta
Default avatar

merklova

zelo dobro razmišljanje, je pa res, da je folku čist vseeno, saj dohtraji pa ja vedo kaj delajo, saj so študirani ljudje, ane....no tisti ki tako mislite, vprašajte zdravnike, če vam pokažejo cepilni knjižico svojega otroka..................
Default avatar

Marko

Zdravniki so dandanes le še lutke v rokah farmacije. Zelo malo je pravih zdravnikov, ki si drznejo kaj narediti mimo vseh "pravil" in da človeku koristen nasvet ali ga strokovno pregledati. Večinoma gre vse kar kot po tekočem traku, zato je bolje danes biti že sam svoj zdravnik. Je pa potrebno veliko časa vložiti v iskanje pravih informacij. Seveda to ne pomeni, da si sam operiraš zlom noge itn.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

renib

reformacija celotne medicine bi bila potrebna kot prvo ,da se nebi več take bedarije dogajale...kot. npr. tale cirkus korona...zdravniki,ki pa govorijo te bedarije pa si naj zapalijo tiste diplome
Default avatar

merklova

renib je napisal/a:
zdravniki niti niso krivi, saj farmacija za njihovo fakulteto izdelujejo študijski program in jih torej učijo to kar želijo da znajo, ne to kar bi bilo dobro da bi znali, da bi znali človeka celostno pogledati in obravnavati...FARAMACIJO BO MORALI NAGNATI IZ ODLOČANJA...starejši zdravniki in tisti, ki so že upokojeni, so znali bistveno več od teh sedaj...sedaj so jih tako razdrobili, da edne k drugemu hodijo , še sebe ne znajo pozdraviti. Zelo veliko zdravnikov je, ki obiskujejo alternativce na skrivaj seveda.
Default avatar

renib

vsi so krivi brez debate...vsi skupaj so nam uničili ekonomijo in gospodarstvo...nema tu izgovora...vsem kazen za zločin ..noben ni izjema...zločin proti narodu so vsi skupaj izvedli ...nagnusno,da bolj nebi moglo bit
Default avatar

Anerev nepr

merklova je napisal/a:
Saj lahko, da sem narobe razumela nekatere zapise (kot npr. tega zgoraj), pa vendar - ali nekateri iz med komentatorjev resno trdite, da se ne moreš okužiti z virusom drugih ljudi? In to "dokazujete" z navedbami nehumanih preizkusov v 2. svetovni vojni? Mislim, da je jasno, da se virusi prenašajo na različne načine - če boš v istem prostoru kot ljudje okuženi z virusom HIV, se ne boš okužil pa če ljudje še tako pokašljujejo. Enako je s steklino. Lahko skozi mrežo opazuješ okuženo lisico, pa če te ne bo ugriznila, se virus ne bo prenesel. No virus črnih koz pa se že lahko prenaša z dotikom, slino ali preko predmetov. Enako tudi virusi Sars (kamor spada tudi covid 19).
Gospa, ki trdi, da so virusi naši "pomočniki" najbrž ne bo šla nezaščitena v posteljo z osebo, ki ima potrjen virus HIV, kajne? Tudi psa s steklino najbrž ne bo božala.
Verjamem, da ste že naveličani ukrepov (maske, razdalje, razkuževanje), ampak ukrepi pri nas so približno taki kot so v času korona virusa po vsem svetu. In kot je proti okužbi s HIV učinkovit kondom, tako je pri Sars virusih kvalitetna maska kar precej učinkovita.
Default avatar

renib

za crknt kake piše tale...kondom zaščita ...jao ...to je šele nateg stoletja RESNIČNO BO KONEC ČLOVEŠTVA NI POMOČI
Default avatar

multinick5

renib je napisal/a:
Ti si totalno fukjeno al pa se zajebavaš. Kaj je pa res pri teb, pa na tem neresnem forumu ne bomo zvedli ane.
Default avatar

gnm-slovenia

CEPLENJE- o ceplenju, kako je narejeno cepivo, kaj je v njem, kako škoduje...sploh o cepivih za otroke...poglejte video od 9.35 minute naprej- VAM BO VSE JASNO!
Default avatar

gnm-slovenia

vsi starši, ki ne želite cepiti svojega otroka, ker vas je strah kaj vse je v tej svinjariji in vas je zdravnik opozoril, če ne boste cepili otroka, boste plačali kazen, šli k sodniku itd...povejte temu zdravniku takole: Otroka torej lahko cepite, če je popolnoma zdrav, zdravnik bo rekel, da- vaš otrok je popolnoma zdrav. Potem od njega zahtevajte: vi ste ugotovili, da je moj otrok popolnoma zdrav, zato zahtevam, da napišete in podpišete in dodate žig zdravstvene ustanove, da je moj otrok popolnoma zdrav in da v kolikor bo zaradi tega cepiva zbolel, boste odgovorni za njegovo zdravje in vas bom tožila na vseh možnih sodnih inštancah v državi in izven nje!!!!! Tako sem naredl jez in zdravnik mi je rekel, da tega ne bo podpisal, jaz pa sem rekel, potem ga pa tudi cepili ne boste...Zdravnik mi je nato odgovoril, meni se zdi, da ima vaš otrok danes malo temperaturce, bomo to drugič uredili. lepo se imejte!
Default avatar

Marko

gnm-slovenia je napisal/a:
Zal v praksi to ne gre tako. Mogoce si naletel na edinega takega pediatra v Sloveniji, ki bi se tako odzval. Da se sicer izogniti, na druge nacine.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

gnm-slovenia

Default avatar

gnm-slovenia

Default avatar

Samo tole bom rekla

galileogalilei je napisal/a:

Imunolog, dr. Ihan, je bluzenje tega zobarja že scefral.
Default avatar

gnm-slovenia

Samo tole bom rekla je napisal/a:
Ihan?? kdo pa je to, a to misliš tega našega iz zgornjega Dupleka??
Default avatar

Marko

Samo tole bom rekla je napisal/a:
Ihan, najvecji panicar, lahko si data roke s panicarjem Krekom. Ne bi smela imeti mesta pri pomembnih odlocitvah.