Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Marko Potrč na steroidih?

Default avatar

lepa sonchy

A ste vidli, kakšen je ratal Potrč? Za moj okus res zelo pretirano. V obraz pa tudi ves postaran vsaj za 20 let. Sem prebrala v časopisu, da je na steroidih...
Default avatar

odprta marela

Sem videla ja. Mi ga je škoda. Pa tako simpatičen je bil včasih.
Default avatar

odprta marela

Sem videla ja. Mi ga je škoda. Pa tako simpatičen je bil včasih.
Default avatar

bil je fejst poba

Ne vem, kaj mu je, da je na stereoidih?! Škoda, včasih je bil fejst za pogledat in simpatičen tudi.
Default avatar

200 posto

Model se dvesto posto špika. Konc debate. Škoda za ženo, ker jo verjetno že slabo servisira. Še max 3 leta jima dam.
Drgač pa tip antipatičn do amena.
Default avatar

kaj ima v glavi

ja točno to, kaj mu je moralo kliknit v glavi, da se je šel tip tako iznakazit? kakšne traume verjetno. jaz mojemu ne bi pustila, ob vseh stranskih učinkih, hvala lepa
Default avatar

prav iznakažen deluje

V obraz napihnjen, mišice (groooza), pa neka slika po nekem posegu (po hrbtu je ves pikast): Pa kaj se gre ta človek? No, njegov problem.
Pred leti je deloval privlačen moški.
Default avatar

MeshkoBeti

kaj ima v glavi je napisal/a:
Hormonska kontracepcija ima primerljive stranske učinke kot injekcije testosterona, pa jo goltate kot pezzpezz bombončke.
Default avatar

MeshkoHot

kaj ima v glavi je napisal/a:
Hormonska kontracepcija ima primerljive stranske učinke kot injekcije testosterona, pa jo goltate kot pezzpezz bombončke.
Default avatar

ja pa kaj še

MeshkoHot je napisal/a:
Ko prenehaš s testosteronom, ga telo več ne proizvaja samo in ti po domače povedano več ne stoji. Pa testisi se zmanjšajo.

Zato da si na koncu kot zatečen grdavs?? Fuj. Ubijem svojega, da to naredi.
Tabletke pa tudi niso zdrave, ampak vseeno veliko manj škodljive.
Default avatar

Tolaži

ja pa kaj še je napisal/a:
se.
Default avatar

Za bruhat

prav iznakažen deluje je napisal/a:
Se strinjam.. Na daleč se vidi, da ima tip resne probleme.
Default avatar

Lejla12

Zadnjič sem ga gledala na Galileotu in zgleda da ima grbo na vratu. Kar tko v trikotnik je :( V obraz je pa strašno zguban. Ali mogoče kadi?
Default avatar

steroidi stereotipi

Default avatar

postaran

Lejla12 je napisal/a:
Znaki steroidov so to. Postarajo te, nos ti povečajo, dobiš široko čeljust...
Default avatar

Kolk je star sploh

Default avatar

zgleda jih 50 vsaj

Kolk je star sploh je napisal/a:
Men jih tle zgleda vsaj 50, ne vem no
Default avatar

ghjkghkjjjhk

Glede na to da sam redno obiskujem fitnes zadnjih 15 let(nisem nikoli bil na steroidih) vam lahko z gotovostjo trdim da je bil na steroidih in sedaj samo vzdržuje tisti rezultat,ki ga je dosegel. Verjetno je naredil 1-2 "seanse" težko ocenim .Se pa niti približno ne more primerjati z bodybildery,ker oni so pa res ogromni v živo sploh tisti nad 110 kg.Je pa tako najlažje ker dobiš v 2 mesecih nekje med 10-15 kg čiste mišične mase tako da moraš potem zamenjati dobesedno tudi komplet garderobo z oblačili.Ni pa s tem nič škodoval telesu,ker je to eksperimintiral kratek čas,verjetno največ 2X2 meseca in ne tako kot profesionalni tekmovalci ki to delajo pod zdravniškim nadzorom 10,15,20 let
Default avatar

ghjkghkjjjhk

Glede na to da sam redno obiskujem fitnes zadnjih 15 let(nisem nikoli bil na steroidih) vam lahko z gotovostjo trdim da je bil na steroidih in sedaj samo vzdržuje tisti rezultat,ki ga je dosegel. Verjetno je naredil 1-2 "seanse" težko ocenim .Se pa niti približno ne more primerjati z bodybildery,ker oni so pa res ogromni v živo sploh tisti nad 110 kg.Je pa tako najlažje ker dobiš v 2 mesecih nekje med 10-15 kg čiste mišične mase tako da moraš potem zamenjati dobesedno tudi komplet garderobo z oblačili.Ni pa s tem nič škodoval telesu,ker je to eksperimintiral kratek čas,verjetno največ 2X2 meseca in ne tako kot profesionalni tekmovalci ki to delajo pod zdravniškim nadzorom 10,15,20 let
Default avatar

Foter od Lili

zgleda jih 50 vsaj je napisal/a:
Ja res je zdelan, kot foter od Lili je gor
Vsakemu svoje, če mu paše pa naj se fila s strupom v žilo, škoda samo za otroke, sicer je pa on tako ali tako med koleriki sem slišala, nasilen zelo, hitre krvi. Pa še samovšečen za popizdit.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen